Feketerigó Étterem Mátrafüred

7. helyezett
a 14 mátrafüredi étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Feketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
36 fotó

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.
Tovább olvasom >>

Hotel Eger Park
Kérd ajánlatunkat!

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek. . . VOLTUNK. Mai napon itt ebédeltünk, a teraszon minden asztal foglalt volt. Az egyiknél éppen fizettek, szóltunk a pincérnek, oda szeretnénk ülni. Miután az asztaltól távoztak, a kis pincér hölgy összeszedte az asztalról a poharakat, szólt: mehetünk. Csodálkoztunk, nincs fertőtlenítés? ?
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
3Ár / érték arány
1Tisztaság
Kiváló 2019. július 10.barátokkal járt itt
Ebédre érkeztünk, teltház volt egy asztal kivételével. Miénk lett a teraszon. Körben rengeteg leánder, csodás illattal. Én menüt választottam, mely orjaleves és sült libacomb volt párolt káposztával és burgonyával. Nem kellett rengeteget várnunk, megérkezett a finom ebéd. Nagyon jó málnaszörppel zártuk az ebédet.
Kiváló 2019. május 17.a párjával járt itt
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. március 23.a párjával járt itt
Tegye fel a kezét, akinek ez sült csirkemellnek tűnik! Ilyen rosszakat régen ettünk! A retro jellegről most nem szólnék, de: az étlap megnevezése szerinti sült csirkemellcsíkok így néztek ki, mócsing állaggal (nem is értem, kínaiban is jobb), sületlen, de bő olajban úszó krumplival.
1Ételek / Italok
2Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Feketerigó Étterem Mátrafüred - Étel/italFeketerigó Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Kiváló 2019. február 18.barátokkal járt itt
Az előre lefoglalt asztal szépen meg volt terítve, gyors, precíz kiszolgálás. Változatos, kifogástalan ételek, finom borok. Árban kifogástalan. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2018. október 18.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ellátogattunk a gyerekekkel Gyöngyösre, s ahogy az nálunk szokás, megkoronázva az eseményt, éttermet is néztünk ki. Nem a Feketerigó volt a cél, de "jó lesz ez nekünk" címszó alatt beültünk hát ide. Nagy nyüzsgés volt /nem szeretem az ilyen helyeket/, de aránylag hamar hozták a levest.
Bronz fokozatú értékelő
2018. április 30.családjával járt itt
Az április végi hosszú hétvégén kirándultunk Gyöngyösre, s utána úgy gondoltuk, hogy egy kicsit tovább megyünk a Mátrába. Mivel éhesek lettünk betértünk ebbe a családias jellegű étterembe, ahol akár szobát is lehet foglalni, ha hosszabb időt szeretnénk eltölteni a településen. Most csak ebédelni tértünk be.
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Kiváló 2017. november 10.a párjával járt itt
November 6. -án jártunk az étterembe. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak velünk. Rövid idő alatt megkaptuk a megrendelt ételt. Az árak nem túl drágák. A tisztasággal is minden rendben volt. Ajánlani fogom az ismerőseimnek ha arra járnak. Összehasonlítva másik helyi étteremmel, ez sokkal jobban megfelelt igényeinknek.
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Gyöngyösön voltunk október végén, onnan mentünk ki ebédelni Mátrafüredre. De ebéd előtt még sétáltunk egyet a főút melletti parkban. Mire visszaértünk, attól féltünk, hogy nem jut hely, mert közben megtelt a parkoló. De szerencsénk volt, kellemes helyet sikerült kapni. Annak ellenére, hogy viszonylag sokan voltunk, az étterem csendes volt.
Itt fényképeztem:
Feketerigó Étterem Mátrafüred - EgyébFeketerigó Étterem Mátrafüred - BelsőFeketerigó Étterem Mátrafüred - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Egerből indultunk, reggeli csak 1-1 croissant. Átautóztunk a Mátrába, túráztunk az Ilona-völgyi vízeséshez, majd irány Mátrafüred. 14 óra magasságában értünk oda, éhesek voltunk, irány a Feketerigó. Régen a főiskola alatt elég sokszor megfordultunk itt. Kevés hely volt az árnyékban, a nagy meleg miatt mindenki oda húzódott a napos asztaloktól.
4Hangulat
41 értékelés / 5 oldalon
Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredAvar u. 2.
06 37 320 052
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
Nyitva tartás
H-V