Feketerigó Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Avar u. 2.

Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen

Feketerigó Étterem Mátrafüred értékelése:

2. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
18. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, házias
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani. Az állandó étlap mellett napi kínálatunk közel két tucat finom, házias jellegű ételt ajánl vendégeink számára. A délelőtti órákban lehetőség van egy kellemes reggeli elfogyasztására is, itt kell megemlítenünk, hogy a szállás ára a reggelit nem tartalmazza.

Feketerigó Étterem Mátrafüred képei

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Tegye fel a kezét, akinek ez sült csirkemellnek tűnik! Ilyen rosszakat régen ettünk! A retro jellegről most nem szólnék, de: az étlap megnevezése szerinti sült csirkemellcsíkok így néztek ki, mócsing állaggal (nem is értem, kínaiban is jobb), sületlen, de bő olajban úszó krumplival. Férjem rendelése Globus konzervből is jobb lett volna, a sztrapacska köretről nem is beszélve.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Az előre lefoglalt asztal szépen meg volt terítve, gyors, precíz kiszolgálás. Változatos, kifogástalan ételek, finom borok. Árban kifogástalan. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Salgótarján

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ellátogattunk a gyerekekkel Gyöngyösre, s ahogy az nálunk szokás, megkoronázva az eseményt, éttermet is néztünk ki. Nem a Feketerigó volt a cél, de "jó lesz ez nekünk" címszó alatt beültünk hát ide. Nagy nyüzsgés volt /nem szeretem az ilyen helyeket/, de aránylag hamar hozták a levest. Meg voltunk elégedve a pincérek hozzáállásával, ráadásul az ételek finomak/háziasak voltak, és nagyon jó ár-érték arányúak.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az április végi hosszú hétvégén kirándultunk Gyöngyösre, s utána úgy gondoltuk, hogy egy kicsit tovább megyünk a Mátrába. Mivel éhesek lettünk betértünk ebbe a családias jellegű étterembe, ahol akár szobát is lehet foglalni, ha hosszabb időt szeretnénk eltölteni a településen. Most csak ebédelni tértünk be. Étlapjukon sokféle étel szerepel, talán kevesebb is elég lenne.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 6. -án jártunk az étterembe. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak velünk. Rövid idő alatt megkaptuk a megrendelt ételt. Az árak nem túl drágák. A tisztasággal is minden rendben volt. Ajánlani fogom az ismerőseimnek ha arra járnak. Összehasonlítva másik helyi étteremmel, ez sokkal jobban megfelelt igényeinknek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Gyöngyösön voltunk október végén, onnan mentünk ki ebédelni Mátrafüredre. De ebéd előtt még sétáltunk egyet a főút melletti parkban. Mire visszaértünk, attól féltünk, hogy nem jut hely, mert közben megtelt a parkoló. De szerencsénk volt, kellemes helyet sikerült kapni. Annak ellenére, hogy viszonylag sokan voltunk, az étterem csendes volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egerből indultunk, reggeli csak 1-1 croissant. Átautóztunk a Mátrába, túráztunk az Ilona-völgyi vízeséshez, majd irány Mátrafüred. 14 óra magasságában értünk oda, éhesek voltunk, irány a Feketerigó. Régen a főiskola alatt elég sokszor megfordultunk itt. Kevés hely volt az árnyékban, a nagy meleg miatt mindenki oda húzódott a napos asztaloktól.

2049 hasznos szavazat
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron reggelizni álltunk meg itt, idén ebédre is kipróbáltuk. Több ismerősünk véleménye szerint a legjobb mátrafüredi étterem, ezért esett rá a választás. A többi, főút melletti étteremhez és büféhez képest egy kicsit beljebb található, emiatt nyugisabb, csendesebb és a környezet is kellemesebb a fenyők alatt, és sok, részben árnyékos parkolóhely van előttük.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este látogattunk el az étterembe öten, négy felnőtt és egy gyermek. A hely hangulata kellemes volt, a kiszolgáló pincér előzékeny. Kérésünkre kedvesen ajánlott mind ételt, mind italt a helyi specialitások közül. Az asztal tiszta és rendezett volt, az ételek és az italok finomak. A fogások elkészítésére átlagos időt kellett várni.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.
Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.333 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.19. - 2020.06.17.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.20.
Rajna Apartman
Bogács
2 nap/1 éjszaka 4.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.11.17.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.17. - 2019.10.01.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2020.12.31.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Narád & Park Mátrafüred
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

Feketerigó Étterem MátrafüredX