Feketerigó Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Avar u. 2.

Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen

Feketerigó Étterem Mátrafüred értékelése:

2. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
18. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, házias
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani. Az állandó étlap mellett napi kínálatunk közel két tucat finom, házias jellegű ételt ajánl vendégeink számára. A délelőtti órákban lehetőség van egy kellemes reggeli elfogyasztására is, itt kell megemlítenünk, hogy a szállás ára a reggelit nem tartalmazza.

Feketerigó Étterem Mátrafüred képei

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Ebédre érkeztünk, teltház volt egy asztal kivételével. Miénk lett a teraszon. Körben rengeteg leánder, csodás illattal. Én menüt választottam, mely orjaleves és sült libacomb volt párolt káposztával és burgonyával. Nem kellett rengeteget várnunk, megérkezett a finom ebéd. Nagyon jó málnaszörppel zártuk az ebédet. Udvarias, gyors kiszolgálás, kellemes környezet párosult.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegye fel a kezét, akinek ez sült csirkemellnek tűnik! Ilyen rosszakat régen ettünk! A retro jellegről most nem szólnék, de: az étlap megnevezése szerinti sült csirkemellcsíkok így néztek ki, mócsing állaggal (nem is értem, kínaiban is jobb), sületlen, de bő olajban úszó krumplival. Férjem rendelése Globus konzervből is jobb lett volna, a sztrapacska köretről nem is beszélve.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Az előre lefoglalt asztal szépen meg volt terítve, gyors, precíz kiszolgálás. Változatos, kifogástalan ételek, finom borok. Árban kifogástalan. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Salgótarján

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ellátogattunk a gyerekekkel Gyöngyösre, s ahogy az nálunk szokás, megkoronázva az eseményt, éttermet is néztünk ki. Nem a Feketerigó volt a cél, de "jó lesz ez nekünk" címszó alatt beültünk hát ide. Nagy nyüzsgés volt /nem szeretem az ilyen helyeket/, de aránylag hamar hozták a levest. Meg voltunk elégedve a pincérek hozzáállásával, ráadásul az ételek finomak/háziasak voltak, és nagyon jó ár-érték arányúak.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az április végi hosszú hétvégén kirándultunk Gyöngyösre, s utána úgy gondoltuk, hogy egy kicsit tovább megyünk a Mátrába. Mivel éhesek lettünk betértünk ebbe a családias jellegű étterembe, ahol akár szobát is lehet foglalni, ha hosszabb időt szeretnénk eltölteni a településen. Most csak ebédelni tértünk be. Étlapjukon sokféle étel szerepel, talán kevesebb is elég lenne.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 6. -án jártunk az étterembe. Nagyon kedvesek, udvariasak voltak velünk. Rövid idő alatt megkaptuk a megrendelt ételt. Az árak nem túl drágák. A tisztasággal is minden rendben volt. Ajánlani fogom az ismerőseimnek ha arra járnak. Összehasonlítva másik helyi étteremmel, ez sokkal jobban megfelelt igényeinknek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyöngyösön voltunk október végén, onnan mentünk ki ebédelni Mátrafüredre. De ebéd előtt még sétáltunk egyet a főút melletti parkban. Mire visszaértünk, attól féltünk, hogy nem jut hely, mert közben megtelt a parkoló. De szerencsénk volt, kellemes helyet sikerült kapni. Annak ellenére, hogy viszonylag sokan voltunk, az étterem csendes volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egerből indultunk, reggeli csak 1-1 croissant. Átautóztunk a Mátrába, túráztunk az Ilona-völgyi vízeséshez, majd irány Mátrafüred. 14 óra magasságában értünk oda, éhesek voltunk, irány a Feketerigó. Régen a főiskola alatt elég sokszor megfordultunk itt. Kevés hely volt az árnyékban, a nagy meleg miatt mindenki oda húzódott a napos asztaloktól.

2099 hasznos szavazat
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron reggelizni álltunk meg itt, idén ebédre is kipróbáltuk. Több ismerősünk véleménye szerint a legjobb mátrafüredi étterem, ezért esett rá a választás. A többi, főút melletti étteremhez és büféhez képest egy kicsit beljebb található, emiatt nyugisabb, csendesebb és a környezet is kellemesebb a fenyők alatt, és sok, részben árnyékos parkolóhely van előttük.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 19.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2020.02.29.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.29. - 2019.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 15.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.01.01.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.23. - 2019.12.29.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.09.16. - 2020.09.16.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2019.12.23.
Imola Hostel
2020.09.16. - 2019.09.16.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.09.16.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 16.575,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, ünnepi vacsorákkal, karácsonyi mozidélutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.06.15.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Erzsébet Park Hotel Mátrafüred
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

Feketerigó Étterem MátrafüredX