Deákné Erzsi

Deákné Erzsi adatlapja

Regisztráció2016.05.16
Utoljára itt2016.11.13

Kiváló 2016. május 16.családjával járt itt
A Szegedi Szent István étterem vendéglátását két alkalommal is élvezhettük. A két lányom diplomaátadóját követően a vendégeink az étterem svédasztalos specialitását kóstolhatták meg és egy kellemes délutánt tölthettünk el a hangulatos étteremben. A kedves fogadtatás a csodálatos teríték és a finomabbnál finomabb ételek lenyűgöztek bennünket.
Szent István Étterem & Borozó Szeged - Szent István Étterem & Borozó Szeged -
Egy csodálatos éjszaka... -

Hotel Bella Szeged

Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
A Szegedi Tudományegyetemen történő államvizsgám előtti éjszakát töltöttük a párommal a Hotel Bella szállodában, amely felejthetetlen volt számunkra. Mind az elhelyezés, mind pedig a kiszolgálás kiváló volt. A csodálatos kilátás,ami az erkélyről tárult elénk szemet gyönyörködtető látványt nyújtott.
Hotel Bella Szeged -
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
A nyár utolsó három napját töltöttük a Kristály Hotelben Keszthelyen. Még nem jártunk ez előtt a Balaton ezen részén. Csodálatos szép környezetben helyezkedik el a hotel. Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet. A szoba ízlésesen volt berendezve, minden igényt kielégített. Már több szállodában is jártunk, de ilyen jól még nem éreztük magunkat.
Felhasználó fényképei:
Kristály Hotel Keszthely - Kristály Hotel Keszthely - Kristály Hotel Keszthely -