Dicike

Dicike adatlapja

Regisztráció2020.02.24
Utoljára itt2022.10.26

Kiváló 2020. augusztus 22.a párjával járt itt
Rendszeresen visszatérő vendégként, csak ajánlani tudom mindenkinek! A személyzet segítőkészsége páratlan, nagyon kedvesek és barátságosak. A wellness részleg számunkra minden igényt kielégített, nem vágytunk el máshova, hisz mindent megkaptunk helyben. Az ételek igazi zalai specialitások,házias ízek, helyben készült kézműves sajtok és felvágottak.
Kiváló 2022. október 26.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként, mindig maximálisan meg vagyunk elégedve mindennel! Csak ajánlani tudom mindenkinek, 0-99 éves korig. Csodálatos hely, kedves személyzet, fenséges hazai ízek. A wellness részleg maximálisan kielégít minden igényt, ár-érték arányban messzemenőleg a legjobb országosan.
Kiváló 2020. február 24.a párjával járt itt
Rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk a férjemmel, s barátainkkal.A fogadtatás, az ellátás és az egyéb szolgáltatás maximálisan minden igényünket felülmúlt. Külön köszönet a szakácsnőknek, akik finomabbnál finomabb házias ételekkel kényeztetik a vendégeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek az év bármelyik szakában!