Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport utca 10.

Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen

Hotel Aphrodite Zalakaros értékelése:

8. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

Hotel Aphrodite Zalakaros képei

Hotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A személyzet fantasztikus, az ételek kimagaslóan jók, mennyiségre , ízre való tekintettel is! A wellness részleg több, mint elég! Szép,sok attrakcióval. Szerintem fantasztikus gyöngyszem! Visszatérővendégek leszünk, ez tuti. Két napot töltöttünk Zalakaroson. A hotel egyik körágyas jakuzzis lakosztályát kaptuk. A szoba tágas, tiszta.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Visszatérő vendégek vagyunk, Zalakarosra a hotel miatt járunk :) Anno véletlenül találtunk rá, de rabul ejtett. Vendégszerető személyzet, tisztaság, kiváló, választékos konyha, remek wellness jellemzi. Olyan isteni fánkot sütnek a látványkonyhában, amilyet sehol nem ettem még. Ha lehetne a konyhára 10 pontot adnék.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Két napot töltöttünk Zalakaroson. A hotel egyik körágyas jakuzzis lakosztályát választottuk, és nem bántuk meg. A szoba tágas, tiszta és szépen berendett volt. A személyzet barátságos, nagyon kedves, és segítőkész. A wellness részleggel is meg voltunk elégedve. A hotel konyhája pedig elsőosztályú. Mindig bőséges volt a választék, a pincérek udvariasak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Két pihenésre szánt napot töltöttünk nagyon kényelmes körülmények között. A szoba tiszta, tágas, az étkezés különlegessége, hogy minden nyersanyag a helyi farmról származik, amit egyébként meg is látogathattunk egy szervezett lovaskocsis program keretében. Bőséges, ízletes fogások, réges-régi, egészséges ízek.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Anya-lánya hétvégét töltöttünk ebben a vendégszerető, gyönyörű szállodában. Azért ezt a hotelt választottuk erre az alkalomra, mert többen is jó szívvel ajánlották, de a vártnál is többet kaptunk. A szobánk tiszta, tágas volt. Pihentünk a wellnes-ben, sétáltunk a közeli gyönyörű parkban, a jól felszerelt edzőtermet is meglátogattuk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Érkezésünkkor barátságos, segítőkész, udvarias személyzet fogadott. Keleti szobát kaptunk, az erkélyen októberben is kiválóan tudtunk napozni, du pedig a kültéri medence mellett, amit sajnos október lévén nem próbáltunk ki. A welness szolgáltatás minden igényt kielégített. Az étteremben a svédasztalos reggeli és vacsora házias, zalai és bőséges.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Sok helyen megfordultunk már a párommal nemcsak belföldön. Lehetőségünk volt jó pár szálloda szolgáltatásait igénybe venni. Mikor először beléptünk az Aphrodite hotelbe azonal éreztük a családias baráti légkört hangulatot. Szívélyes fogadtatásban volt részünk. Az ételek mindíg finomak voltak és igazán háziasak. A személyzet mindíg udvarias és segítőkéz volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A szálloda személyzete segítőkész, szorgalmas és nagyon kedves. Gyönyörű éttermében bőséges, finom ételeket várják a vendégeket. A szinvonalas sportolási lehetőségek mellett a többmedencés fürdőzés, tökéletes pihenést nyújt. Pihenésre, kikapcsolódásra a leg tökéletesebb hely. A következő években a feleségemmel ebben a szállodában szeretnénk nyaralni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Csomagban foglaltunk, nem minden volt valóságos a helyszínen. Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő, sem a szobában, sem a fürdőben. Az ágyunk azonban igen kényelmes és tiszta volt. Személyzet segítőkész, reggeli-vacsora svédasztalon bőséges és finom volt, wellness megfelelő, gőzkabin, szaunák, medencék kellemes kikapcsolódást nyújtottak.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Párom szülinapját ünnepeltük a hotelben, nagyon figyelmes személyzettel találkoztunk, meglepetéssel is készültek. Az ételek magyarosak, ízletesek, a szoba nagyon kényelmes volt. Az éjszakai gyertyafényes fürdőzés nagyon romantikus volt. Még visszamegyünk ide ;)

Zalakaros
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, gyermekek részére játszószobával, Wi-Fi internet használattal
2020.12.30. - 2021.01.04.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.173 - 25.876,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a vacsorához ajándék itallal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőségéggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX