Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport utca 10.

Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen

Hotel Aphrodite Zalakaros értékelése:

2. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

Hotel Aphrodite Zalakaros képei

Hotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Az Aphrodite Hotelt csak ajánlani tudom. Többször jártunk már Náluk. A 4 csillagos minősítésnek teljesen megfelel. Tisztaság, ételek, kiszolgálás tökéletes. Készségesen segítenek mindenben. Nyár lévén a jégakkukat szó nélkül eltették nekünk éjszakára a mélyhűtőbe. Házassági évfordulónkra mentünk most, és meglepetés is várt minket.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Csodálatos 4 napot töltöttünk július 4-7 ig Zalakaroson, az Aphrodité Hotelben! A szálloda komfortja felülmúlta elvárásainkat. Sokszor zavarba ejtő volt az ott dolgozó hölgyek és urak figyelmessége, kedvessége! Én (Ernő) imádok főzni, mert egy örömforrás az ételkészítés számomra, de sajnáltam ott hagyni a finom, változatos bőségtárat!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Remek az ellátás, a személyzet rendkívül segítőkész,a konyha remek. Jót bicikliztünk a Kis-Balatonhoz! A körágyas szoba kényelmes és romantikus. A masszázs nagyon kellemes volt. Szívesen visszatérünk ide a jövőben is,bátran ajánlom az ismerőseimnek. A félpanzió választéka sokszínű és változatos. A vellness rész nem túl nagy, de pihentető és tiszta.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Családdal töltöttem itt 3 napot, de biztos, hogy visszatérünk még ide. Barátságos és udvarias személyzet, kényelmes szobák, szép környezet. Rengeteg szolgáltatás van és a wellness is jó. A konyha kitűnő, az ételek finomak, ráadásul én nagyon sokféle alapanyagra allergiás vagyok,de még így is tudtam bőségesen választani.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
Visszatérő lelkek vagyunk hol kutyával, hol nélküle. Szép környezet, kényelmes szobák. Kedves, udvarias, segítőkész személyzet. Az ételek háziasak, nagyon ízletesek. Ajánlom a Garaboncon lévő farmjukat is megnézni, ahol bepillantást nyerhetünk honnan kerülnek az alapanyagok a konyhájukba és az asztalunkra. Itt több programra is van lehetőség kinek-kinek szájíze szerint.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon barátságos, családias szálloda, finom (bio) ételekkel, tökéletes kiszolgálással, fantasztikus személyzettel.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
4-en érkeztünk. A szobák tágasak és kényelmesek. Kellemes környezet, nagyon barátságos a fogadtatás és a mindennapi ellátás. A konyha szép, tágas és kulturált. Az ételek kiválóak! Nem túlzok! A minőségi, természetes alapanyagokból nagyon finom ételek készültek. A welness részleg szép, lehetne kicsit nagyobb. Jó volt látni a farmot és csodás volt külön hintóval visszajönni a hotelbe.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
4 napot töltöttünk el a csodás hotelben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A ételek fenségesek voltak. A wellness részleg is kiváló. Pihenésre vágytunk és 100%-ban teljesült.
Mindenkinek szívből ajánljuk szállodát, ha gyönyörű, tiszta, ízléses helyre vágyik! Mi még visszatérünk, remélhetőleg mielőbb!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Összességében nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el. Az ételek ízletesek voltak és sokfélék. A szoba berendezése és a körágy nagyon szuper volt. A tisztaság viszont nem volt kiváló, légy tetemek a sarokban, hangyák az asztalon és a földön. A wellness rész is nagyon zsúfolt volt egyik nap, szerencsére másnap kicsit javult a helyzet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Fogadás, kapcsolattartás kiváló, ez alatt értem a levelezést, szobafoglalást, minden kérdésemre gyors és pontos választ kaptam. Megközeliteni egyszerű, jó az elhelyezkedés. A szállás, szobák - tiszták, kényelmesek, nagyok. Reggeli, vacsora - finomak, izletesek, frissek. Welness rész kiváló, itt gondolom a jakuzzi, szaunák, masszázs, szolárium, ping-pong.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
3-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, lovas programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX