Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport utca 10.

Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen

Hotel Aphrodite Zalakaros értékelése:

4. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

Hotel Aphrodite Zalakaros képei

Hotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Két napot töltöttünk Zalakaroson. A hotel egyik körágyas jakuzzis lakosztályát választottuk, és nem bántuk meg. A szoba tágas, tiszta és szépen berendett volt. A személyzet barátságos, nagyon kedves, és segítőkész. A wellness részleggel is meg voltunk elégedve. A hotel konyhája pedig elsőosztályú. Mindig bőséges volt a választék, a pincérek udvariasak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Két pihenésre szánt napot töltöttünk nagyon kényelmes körülmények között. A szoba tiszta, tágas, az étkezés különlegessége, hogy minden nyersanyag a helyi farmról származik, amit egyébként meg is látogathattunk egy szervezett lovaskocsis program keretében. Bőséges, ízletes fogások, réges-régi, egészséges ízek.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Anya-lánya hétvégét töltöttünk ebben a vendégszerető, gyönyörű szállodában. Azért ezt a hotelt választottuk erre az alkalomra, mert többen is jó szívvel ajánlották, de a vártnál is többet kaptunk. A szobánk tiszta, tágas volt. Pihentünk a wellnes-ben, sétáltunk a közeli gyönyörű parkban, a jól felszerelt edzőtermet is meglátogattuk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Érkezésünkkor barátságos, segítőkész, udvarias személyzet fogadott. Keleti szobát kaptunk, az erkélyen októberben is kiválóan tudtunk napozni, du pedig a kültéri medence mellett, amit sajnos október lévén nem próbáltunk ki. A welness szolgáltatás minden igényt kielégített. Az étteremben a svédasztalos reggeli és vacsora házias, zalai és bőséges.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Sok helyen megfordultunk már a párommal nemcsak belföldön. Lehetőségünk volt jó pár szálloda szolgáltatásait igénybe venni. Mikor először beléptünk az Aphrodite hotelbe azonal éreztük a családias baráti légkört hangulatot. Szívélyes fogadtatásban volt részünk. Az ételek mindíg finomak voltak és igazán háziasak. A személyzet mindíg udvarias és segítőkéz volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A szálloda személyzete segítőkész, szorgalmas és nagyon kedves. Gyönyörű éttermében bőséges, finom ételeket várják a vendégeket. A szinvonalas sportolási lehetőségek mellett a többmedencés fürdőzés, tökéletes pihenést nyújt. Pihenésre, kikapcsolódásra a leg tökéletesebb hely. A következő években a feleségemmel ebben a szállodában szeretnénk nyaralni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Csomagban foglaltunk, nem minden volt valóságos a helyszínen. Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő, sem a szobában, sem a fürdőben. Az ágyunk azonban igen kényelmes és tiszta volt. Személyzet segítőkész, reggeli-vacsora svédasztalon bőséges és finom volt, wellness megfelelő, gőzkabin, szaunák, medencék kellemes kikapcsolódást nyújtottak.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Párom szülinapját ünnepeltük a hotelben, nagyon figyelmes személyzettel találkoztunk, meglepetéssel is készültek. Az ételek magyarosak, ízletesek, a szoba nagyon kényelmes volt. Az éjszakai gyertyafényes fürdőzés nagyon romantikus volt. Még visszamegyünk ide ;)

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Az Aphrodite Hotelt csak ajánlani tudom. Többször jártunk már Náluk. A 4 csillagos minősítésnek teljesen megfelel. Tisztaság, ételek, kiszolgálás tökéletes. Készségesen segítenek mindenben. Nyár lévén a jégakkukat szó nélkül eltették nekünk éjszakára a mélyhűtőbe. Házassági évfordulónkra mentünk most, és meglepetés is várt minket.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Csodálatos 4 napot töltöttünk július 4-7 ig Zalakaroson, az Aphrodité Hotelben! A szálloda komfortja felülmúlta elvárásainkat. Sokszor zavarba ejtő volt az ott dolgozó hölgyek és urak figyelmessége, kedvessége! Én (Ernő) imádok főzni, mert egy örömforrás az ételkészítés számomra, de sajnáltam ott hagyni a finom, változatos bőségtárat!

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.600 - 21.700,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
4 nap/3 éjszaka 19.428,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Szilveszter (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalakarosX