Dobos Mihályné

Dobos Mihályné adatlapja

Regisztráció2013.07.27
Utoljára itt2015.05.19

Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Nagyon szépen köszönünk mindent a tulajdonosoknak! Annyira jól éreztük magunkat,hogy fájó szívvel jöttünk onnan el!Ajánlanám mindenkinek,aki otthonosan akarja magát érezni,a szálláson!Szuper apartman,és nagyon közel is van a strandhoz!Nagyon aranyosak a Miklós bácsiék is,vagyis a tulajok!Érdemes őket,megismerni!
Felhasználó fényképei:
Gere Apartmanház Harkány -
Kiváló 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
Nagyon jó kis hangulatos Csárda!A menü választék,nem csak hogy bőséges,hanem nagyon ízletes is.A kiszolgálás is nagyon kedves!Este élő zene,ami igazán feldobja a hangulatot!Meg maga a csárda is megnyerő!Ami még nagyon tetszett nekünk,hogy üdülési csekk elfogadó hely,és mindenre találnak megoldást a pincérek!
Kiváló 2015. május 19.a párjával járt itt
Május 9. -én jártunk ott a párommal,de valami csodálatos 3 nap volt! Az ami ott várt ránk az maga az éden! Gyönyörű hotel! Ajánlani tudom mindenkinek,hiszen,semmi negatívumot nem tapasztaltunk! Nagyon finomak,és bőségesek voltak az ételek,tisztaság uralkodik,az egész hotelben is,meg a wellness részleg is gyönyörű és tiszta!