Gere Apartmanház Harkány

Gere Apartmanház Harkány
Gere Apartmanház HarkányGere Apartmanház Harkány
Gere Apartmanház HarkányGere Apartmanház Harkány

Gere Apartmanház Harkány bemutatkozása

Az új építésű Gere Apartmanház a híres fürdőváros, Harkány legújabb utcájában, a belváros mellett futó Szent István utcában található, kétpercnyi sétára a Strand- és Gyógyfürdő városi bejáratától, a Spar áruháztól, a fagyizóktól és az éttermektől.

5Szolgáltatás
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Gere Apartmanház Harkány vélemények

Kiváló 2021. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Jól felszerelt, modern berendezésű, tiszta apartman segítőkész tulajdonosokkal. A szállás közel van a fürdőhöz, a Sparhoz és az éttermekhez. Az autó zárt udvarban parkolhat. Az apartman falait a tulajdonosnő egyedi, ízléses munkái díszítik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Nagyszerű hétvégét + 1nap töltöttünk itt, nagyrészt vendéglátóinknak köszönhetően. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, és minden szükséges információt megkaptunk tőlük. Az mi apartmanunk - ahogy az összes többi is -, nagyon jól felszerelt, ízlésesen berendezett és patyolat tiszta.
2017. június 23.a párjával járt itt
Centrumban lévő, jól megközelíthető szálláshely, a tulajdonosok hozzáállása rugalmas, figyelmes. Az apartman tágas, nagyon jól felszerelt. Mivel tetőtéri, kicsit alacsonyabb belmagasságú, WC, zuhanyzó csak konyhán át közelíthető meg, ez kicsit kényelmetlen.
Kiváló 2017. március 6.családjával járt itt
Busójárás után érkeztünk a Gere apartmanba,egy kis pihenésre. A szállásadók fia fogadott minket. Minden tökéletes volt,mind a szállás ,ami csendes,de a fürdőhöz közeli utcában helyezkedik el,mind a kedves fogadtatás. Nagyon jó választás volt,remélem máskor is visszatárunk még ide. Biztos,hogy ezt a szállást választjuk majd. Köszönjük,hogy itt lehettünk önöknél!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 10.családjával járt itt
Tavasszal az itt jártam. hu jóvoltából nyertünk egy utat Harkányba, egyből a szívembe zártam ezt a kisvárost, Visszatértünk a családdal, de már a Gere Apartmanba. Kitűnő választás volt! A tulajdonosok közvetlenek, kedvesek, és látszik, hogy mindent úgy rendeztek be, ahol Ő maguk is jól éreznék magukat.
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
A szállás csendes utcában található pár perc sétára a fürdő bejáratától.Minden szükséges dologgal fel van szerelve ami a maximális kényelemhez szükséges.Boltok és vendéglők szintén nagyon közel vannak.A házigazdák barátságosak és segítőkészek,minden hasznos információt megkap tőlük a vendég.
Kiváló 2014. október 30.barátokkal járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt családi-baráti társasággal. Igényes, szép környezetben. A hálószobák kényelmesek, a konyha jól felszerelt, a nappali kényelmes. Az udvar valóban szép, a házigazdák korrektek, kedvesek. Ajánlom azoknak, akik nyugalomra, szép környezetre vágynak.
Pontosan olyan minden, mint ami a leírásokban szerepel. Érdemes bejárni a környéket is!
Kiváló 2013. november 2.családjával járt itt
A Gere apartman egy csodálatosan berendezett, kényelmes, igényes, kulturált, ízléses berendezett apartmanban, ahol volt szerencsénk pár kellemes napot eltöltenünk családostul. A vendéglátók nagyon figyelmesek, barátságosak, kiváló házigazdák. A szálláshelytől minden remekül megközelíthető, a fürdő sincs messze.
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Nagyon szépen köszönünk mindent a tulajdonosoknak! Annyira jól éreztük magunkat,hogy fájó szívvel jöttünk onnan el!Ajánlanám mindenkinek,aki otthonosan akarja magát érezni,a szálláson!Szuper apartman,és nagyon közel is van a strandhoz!Nagyon aranyosak a Miklós bácsiék is,vagyis a tulajok!Érdemes őket,megismerni!
Gere Apartmanház Harkány - Külső kép