Gere Apartmanház Harkány

Gere Apartmanház HarkányGere Apartmanház Harkány
Gere Apartmanház HarkányGere Apartmanház Harkány
25 fotó

Gere Apartmanház Harkány bemutatkozása

Az új építésű Gere Apartmanház a híres fürdőváros, Harkány legújabb utcájában, a belváros mellett futó Szent István utcában található, kétpercnyi sétára a Strand- és Gyógyfürdő városi bejáratától, a Spar áruháztól, a fagyizóktól és az éttermektől.

9 vendég véleménye alapján

4,9Ár / érték
4,9Kényelem
5Szolgáltatás
5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Gere Apartmanház legnépszerűbb csomagjai

Gere Apartmanház Harkány - Legjobb ár (min. 3 éj)
Legjobb ár
42.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től ellátás nélkül
2023.06.01-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Kapitány Sümeg - Október 23 Ünnepe
Hotel Viktória Sárvár
18.990 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel

Gere Apartmanház Harkány vélemények

Kiváló 2021. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Jól felszerelt, modern berendezésű, tiszta apartman segítőkész tulajdonosokkal. A szállás közel van a fürdőhöz, a Sparhoz és az éttermekhez. Az autó zárt udvarban parkolhat. Az apartman falait a tulajdonosnő egyedi, ízléses munkái díszítik.
Gere Apartmanház válasza
Kedves Hermann Tamás !
Köszönjük, hogy minket választottak ,szeretettel várjuk legközelebb is Önöket.
Tisztelettel: Gere Család
2021. augusztus 16., Gere Miklós (Gere Apartmanház), Gere Apartmanház
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Nagyszerű hétvégét + 1nap töltöttünk itt, nagyrészt vendéglátóinknak köszönhetően. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, és minden szükséges információt megkaptunk tőlük. Az mi apartmanunk - ahogy az összes többi is -, nagyon jól felszerelt, ízlésesen berendezett és patyolat tiszta.
2017. június 23.a párjával járt itt
Centrumban lévő, jól megközelíthető szálláshely, a tulajdonosok hozzáállása rugalmas, figyelmes. Az apartman tágas, nagyon jól felszerelt. Mivel tetőtéri, kicsit alacsonyabb belmagasságú, WC, zuhanyzó csak konyhán át közelíthető meg, ez kicsit kényelmetlen.
3Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
Kiváló 2017. március 6.családjával járt itt
Busójárás után érkeztünk a Gere apartmanba,egy kis pihenésre. A szállásadók fia fogadott minket. Minden tökéletes volt,mind a szállás ,ami csendes,de a fürdőhöz közeli utcában helyezkedik el,mind a kedves fogadtatás. Nagyon jó választás volt,remélem máskor is visszatárunk még ide. Biztos,hogy ezt a szállást választjuk majd. Köszönjük,hogy itt lehettünk önöknél!
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 10.családjával járt itt
Tavasszal az itt jártam. hu jóvoltából nyertünk egy utat Harkányba, egyből a szívembe zártam ezt a kisvárost, Visszatértünk a családdal, de már a Gere Apartmanba. Kitűnő választás volt! A tulajdonosok közvetlenek, kedvesek, és látszik, hogy mindent úgy rendeztek be, ahol Ő maguk is jól éreznék magukat.
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
A szállás csendes utcában található pár perc sétára a fürdő bejáratától.Minden szükséges dologgal fel van szerelve ami a maximális kényelemhez szükséges.Boltok és vendéglők szintén nagyon közel vannak.A házigazdák barátságosak és segítőkészek,minden hasznos információt megkap tőlük a vendég.
Kiváló 2014. október 30.barátokkal járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt családi-baráti társasággal. Igényes, szép környezetben. A hálószobák kényelmesek, a konyha jól felszerelt, a nappali kényelmes. Az udvar valóban szép, a házigazdák korrektek, kedvesek. Ajánlom azoknak, akik nyugalomra, szép környezetre vágynak.
Pontosan olyan minden, mint ami a leírásokban szerepel. Érdemes bejárni a környéket is!
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 2.családjával járt itt
A Gere apartman egy csodálatosan berendezett, kényelmes, igényes, kulturált, ízléses berendezett apartmanban, ahol volt szerencsénk pár kellemes napot eltöltenünk családostul. A vendéglátók nagyon figyelmesek, barátságosak, kiváló házigazdák. A szálláshelytől minden remekül megközelíthető, a fürdő sincs messze.
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
Nagyon szépen köszönünk mindent a tulajdonosoknak! Annyira jól éreztük magunkat,hogy fájó szívvel jöttünk onnan el!Ajánlanám mindenkinek,aki otthonosan akarja magát érezni,a szálláson!Szuper apartman,és nagyon közel is van a strandhoz!Nagyon aranyosak a Miklós bácsiék is,vagyis a tulajok!Érdemes őket,megismerni!
Itt fényképeztem:
Gere Apartmanház Harkány - Külső kép
Gere Apartmanház Harkány a térképen
7815 HarkánySzent István u. 8.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
2000
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink