Donkóné Ancsa

Donkóné Ancsa adatlapja

Regisztráció2016.10.22
Utoljára itt2018.03.28

Gyenge 2016. október 22.a párjával járt itt
A párommal voltunk vacsorázni az étteremben. Hangulatos belső tér fogadott minket. A kiszolgálás udvarias és segítőkész volt. Az étlap nincs telezsúfolva, de mindenki találhat magának valami finomságot. Nagyon jó, hogy jelölik a alaktózmentes ételeket, nekünk ez is fontos és megkönnyíti a választást.
Kiváló 2016. október 30.a párjával járt itt
Nemrég jártunk Zsóry fürdőn és az egyetlen igazi pozitívumez az étterem vot! Csak jót tudok róla mondani! A kiszolgálás kiváló, az étlap változatos. Minden kívánságuknak teljesítették, az ár-érték arány is megfelelő volt. Levest és főételt is fogyasztottunk, az ízek és mennyiségek is rendben voltak.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjünk, hogy értékelte éttermünket. Örülünk neki, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és ezt megosztották velünk. Reméljük, még sokszor visszatérnek a Boglárkába!
2016. november 3., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Kiváló 2018. március 28.gyerekekkel járt itt
Két nagyobb és egy kicsi gyermekkel jártunk itt a családi pihenésünk alatt. Meglepően tágas a hely, a berendezés ízléses. A kiszolgálás udvarias és kedves. A nagyobb gyerekeknek kerestünk szórakozás és nagyon jót biliárdoztunk és csocsóztunk. Az eszközök kicsit lestrapált állapotban vannak, de ez nem befolyásolta az élményt!
Felhasználó fényképei:
Club Expresszó Kistelek -