Rózsa Étterem Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Napfürdő út 3.

Rózsa Étterem Mezőkövesd a térképen

Soproni, Krusovice

Rózsa Étterem Mezőkövesd bemutatkozása

Éttermünk

Éttermünk

A’la carte éttermünk (80 férőhelyes és két különteremmel bővített, melyek 25 és 40 fő befogadására alkalmas, az utóbbi légkondicionált) hazai étel specialitásokkal fogadja vendégeit, lépést tartva a vendégek kívánságaival. Az étterem Szakácsmesterének, Juhász Csabának köszönhetően valódi kulináris élményben lehet része annak a vendégnek, aki az ebéd vagy a vacsora helyszínének a Rózsát választja.

A vegetáriánus vagy a reform ételek kedvelőinek is választékot biztosítunk.

Borkedvelő vendégeink egri és más híres magyar borvidék borai közül kortyolhatja a kedvenc fehér-, rozé- vagy vörösborát, melyek közül hozzáértő felszolgálók segítenek a választásban.

Nyári időszakban hangulatos mediterrán terasszal várjuk szálló és a betérő vendégeinket, ahol egy íncsiklandozó desszert elfogyasztása megédesítheti a délutáni pillanatokat.

Az éttermet családi, baráti rendezvények, esküvők, esküvői szertartások, gasztronómiai borvacsora estek, protokoll ebédek és vacsorák, konferenciák, állófogadások, állandó és időszaki kiállítások színesítik.

Vállaljuk céges, egyéb szórakoztató rendezvények megszervezését, akár a Rózsában, akár kitelepüléssel.

Az étlapon szereplő ételeinket telefonos vagy személyes megrendelés alapján elvitelre is elkészítjük, amelyeket adagonként illetve kétszemélyes, négyszemélyes és hatszemélyes eldobható műanyag edényben tudunk csomagolni. Elvitel esetén a tálaló edények díjmentesek. Amennyiben levest szeretnének elvitelre rendelni, kérjük, biztosítsanak hozzá megfelelő edényzetet.

...mert ízeink az érveink!

Rózsa Étterem Mezőkövesd képei

Rózsa Étterem Mezőkövesd vélemények

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Miután eldöntöttük, hogy eljövünk Zsóry fürdőbe sokat keresgéltem a környéken és a 3-as út mentén valami klassz kis csárdát vagy éttermet. A NET-es értékeléseket olvasgatva ez tűnt a leginkább szimpatikusnak. . . és valóban jól beválasztottam, kiváló étterem. Csütörtök délután csak két asztalnál ültek vendégek, szinte üres étterembe érkeztünk.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Egy kellemes gyógyfürdőben eltöltött fél nap után tértünk be egy kései ebédre, elsősorban a sok pozitív vélemény miatt választottuk ezt az éttermet. Szerencsére csupa jó élményben volt részünk,isteni szarvasragu levest, bőséges és ízletes főfogást kaptunk és a desszerttel is nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás gyors és nagyon figyelmesek a pincérek.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
November eleje a Márton nap jegyében telik szinte mindegyik étteremben. Ez alkalomból a mezőkövesdi Rózsa étteremben sütőtök krémlevest választottunk, amit füstölt libamellel dúsítottak és tökmaggal szórtak meg. Kaptunk hozzá egy spricc szójaszószt is. Ízhatás szuper. Másodikként lagzis libalakomát kértünk.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Ízletes és gusztusosan tálalt ételek. Bőséges mennyiség, igaz a választék nem túl bőséges. Ami végül is nem hiba, de lehetne kicsit bővebb a repertoár. De amit kaptunk az mint a szemünket, mind az ízlelőbimbóinkat kényeztette. A pincér nagyon kedves volt, de jó lett volna, ha esetleg "rámenősebben" ajánlja az ételeket. ( miben mi van, hogy van elkészítve.

2018. februárban járt itt
Értékelt: 2018. február 3.
Zseniális hely. Finom ételek, udvarias kiszolgálás, egy rossz szavam nem lehet semmire sem. Több ilyen hely kellene az országba. :) Letisztult fogások, minden a helyén volt. Így tovább. A választék bőséges, nem kevés, nem sok, pont amennyi kell. A miliő is nagyon hangulatos, ahogy az autentikus elemek keverednek a modernitással.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Honlapjukon étel kiszállítás is szerepel. Szerettünk volna az apartmanba étkezni ahol a szállásunk volt.Telefonon leadott rendelés végén közölte a nöi alkalmazott, hogy kiszállítás akkor sincs ha hirdetve is van...Nagy csalódás volt számunkra

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
Átutazóban kerestem egy helyet Mezőkövesden, ahol megebédelhetünk, így akadtam a Rózsa étteremre. Egyszer korábban is jártam már itt egy lakodalomban, de akkor összességében nem tűnt fel, hogy mennyire igényes a hely és milyen jó konyhát visz. Az étlap nincs túlzsúfolva, a szezonális ajánlat kiváló, de bizonyos ételek már ebédidőben elfogynak, viszont a fő étlap fogásaiban sem csalódtunk.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Majdnem teljesen rózsás a helyzet! Ezt arra értem, hogy megérkeztünk leültünk és jött a pincér és nemtetszését fejezte ki, hogy ketten ültünk le egy olyan asztalhoz ami hatszemélyes, át is ültetett egy kétszemélyes asztalhoz ami baromi kicsi volt így mi átültünk egy négyszemélyes asztalhoz!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
A párommal voltunk vacsorázni az étteremben. Hangulatos belső tér fogadott minket. A kiszolgálás udvarias és segítőkész volt. Az étlap nincs telezsúfolva, de mindenki találhat magának valami finomságot. Nagyon jó, hogy jelölik a alaktózmentes ételeket, nekünk ez is fontos és megkönnyíti a választást. Az ételek finomak és szemetgyönyörködtetőek voltak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Augusztus elején voltunk itt a párommal egy vacsora erejéig. Innen néztem ki hogy melyik étteremről írnak jókat, és erről az étteremről bizony sok jót olvastam. Nekünk inkább csalódás volt. Kicsit mintha spórolnának a személyzet létszámán. Ennek köszönhetően elég sokára jött hozzánk oda a pincér, hogy a rendelésünket felvegye.

Legnépszerűbb csomagok Mezőkövesden és környékén
Matyó Apartmanház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/apartman/éj: önellátással
2020.10.01. - 2020.12.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményes kuponokkal
2020.10.25. - 2020.10.31.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.955 - 45.198,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Romantik Hotel
Cserépfalu
2020.11.13. - 2021.10.22.
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Szent János Vendégház
2020.10.25. - 2021.10.22.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.03.25.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Mezőkövesd
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Rózsa Étterem MezőkövesdX