Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Boglárka u. 1.

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd a térképen

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 29 mezőkövesdi étterem közül
117. helyezett Észak Magyarországon - 881 étterem közül

étterem, szálláshely étterme
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német, szlovák
2000 Ft (kb. ár)
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Zlaty Bazant

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd bemutatkozása

A Boglárka Panzió & Étterem a matyó népművészetéről és egyedülálló gyógyvízéről híres Mezőkövesd városától 3 km-re fekvő Zsóry-fürdőn található. Térjen be családi üzemeltetésű vendéglőnkbe egy jóízű ebédre vagy egy hangulatos vacsorára!

... Tovább >>

Szálló-, valamint külső vendégeink étkezési lehetőségéről 60 fő befogadására alkalmas éttermünkben gondoskodunk. Különtermünkben 25 fő kényelmes elhelyezését tudjuk biztosítani.
Étel- és itallapunkon bőséges kínálat áll Vendégeink rendelkezésére, így reméljük, hogy mindenki megtalálja a számára legfinomabb ízeket és a hozzájuk illő italokat. Kisvendégeinket gyermekétlap várja.

Nyáresti borozgatáshoz vagy egy hangulatos vacsorához is ajánljuk májustól szeptemberig üzemelő 100 férőhelyes fedett teraszunkat.

Éttermünk kiváló helyszíne lehet családi események méltó megünneplésének, legyen szó születés- vagy névnapról, ballagásról, diplomaosztóról vagy eljegyzésről.

Esküvőket maximum 50 főig vállalunk és a szervezés ügyes-bajos dolgaival kapcsolatban mindenben segítünk a jegyespárnak.
A Boglárkában mindent egy helyen megtalálnak: kihelyezett polgári szertartás, ünnepi vacsora házias ízekkel, szálláslehetőség a messziről érkezőknek.

Rusztikus hangulatú fedett grillteraszunk apartmanjaink mellett kapott helyet. Itt előzetes egyeztetés alapján vállaljuk grillvacsorák és borkóstolók lebonyolítását 40 főig. Kérje személyre szabott ajánlatunkat elérhetőségeink valamelyikén.

Kutyabarát hely - Éttermünkben és kerthelyiségünkben egyaránt fogadunk jól nevelt, a többi vendéget nem zavaró kutyusokat.

Szeretettel várja önt az Ádám család és a Boglárka csapata!

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd képei

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd vélemények

Realista TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Igen így van! Elolvastam az itt található értékeléseket. Na mondom ezt ki kell próbálni. Valóban a hely egyszerűségében, nagyszerű. Az ifjú pincér kissé zavarban van a feladattól,főleg, ha még vicceskedik is a vendég. De ez mit sem von le a készségességéből. Az sem probléma, hogy balkézre teszi le az italos poharakat: ma már igen sok a balkezes vendég és lehet, hogy a kis-pincér is az.
Debrecen

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Még mindig Mezőkövesd,a hotel vendégei vagyunk,de kis családi ünnepségünkre kevésbé zsufolt,meghittebb helyet keresünk. A Turul nem tetszett,a Kis Pipából kifordultunk,nézzük a helyi éllovast az ittjartam. hu oldalán. Csendes kis utca,megközeliteni és parkolni is könnyű. Tegnap foglaltunk asztalt óvatosságból,de rajtunk kivűl senki sincs,vége a szezonnak,holnap már november.
Válasz az értékelésre - 2017. november 7.
Kedves Vendégünk!
Először is szeretnénk megköszönni a részletes, mindenre kitérő értékelését, amit nagy örömmel olvastunk. Családi vállalkozásként 25 éve valljuk, hogy minden egyes vendéget, aki megtisztel minket azzal, hogy ellátogat hozzánk, úgy kell vendégül látni, hogy kellemes emlékként gondoljon vissza a Boglárkában eltölt időre és máskor is visszatérjen hozzánk, sőt bátran ajánljon minket másoknak, hiszen mint tudjuk az elégedett vendégnél nincs jobb reklám.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, tulajdonos

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Nemrég jártunk Zsóry fürdőn és az egyetlen igazi pozitívumez az étterem vot! Csak jót tudok róla mondani! A kiszolgálás kiváló, az étlap változatos. Minden kívánságuknak teljesítették, az ár-érték arány is megfelelő volt. Levest és főételt is fogyasztottunk, az ízek és mennyiségek is rendben voltak. Biztosan csak oda megyünk legközelebb is ha arra járunk, és másoknak is ajánljuk!
Válasz az értékelésre - 2016. november 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjünk, hogy értékelte éttermünket. Örülünk neki, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és ezt megosztották velünk. Reméljük, még sokszor visszatérnek a Boglárkába!

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 14.
Többször jártunk az étteremben, de eddig semmi negatívumot nem tudok mondani. A felszolgáló kedves segítő kész az ételek nagyon finomak. Az ételek igen hamar elkészültek, nem kellett sokáig várni, bőséges a választék. Az árak elfogadhatók.Mindenkinek tudom ajánlani.Ha legközelebb Zsóryfürdön járunk biztos ide betérünk
Válasz az értékelésre - 2016. június 21.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Reméljük, a jövőben is elégedett vendégeink között üdvözölhetjük.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Az egyik legegyszerűbb és legnagyszerűbb hely, ahol valaha ettem. Volt hogy csak betértünk egy menüre, volt hogy ünnepeltünk, volt hogy elvitelre kértünk és volt hogy egy jó Márton napi libavacsorát próbáltunk ki, de sosem csalódtunk ebben az étteremben. Nyáron kiülős-hűsölős, télen meleg és hangulatos, minden ami csak kell egy hangulatos étterembe.
Válasz az értékelésre - 2016. május 10.
Kedves Vendégünk! Köszönjünk az értékelést. Reméljük, még sokszor visszatérnek a Boglárkába!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól választottunk ezzel az étteremmel. Nagyon finom volt az étel, ár érték arányba nagyon megfelelt. A pincérek udvariasak voltak. Nem voltak tolakodók. . . . Első este ott vacsoraztunk, és annyira megtetszett az étel és a hely, hogy másnap is visszamentünk. Attól függetlenül, hogy nincs épp "szezon", nem mondták azt, hogy nincs ez vagy nincs az.
Válasz az értékelésre - 2016. április 19.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, az értékelést és az elismerő szavakat. Örülünk neki, hogy elégedettek voltak éttermünk szolgáltatásaival. Visszavárjuk Önöket!

Monik TOP egyébhely értékelő
2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Megszerettük ezt az éttermet, ezért barátokkal tértünk vissza.10 főre rendeltünk, mindent pontosan megjegyeztek.A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek, finomak, gusztusosan tálaltak, és bőségesek. A kétszemélyes tál szerintem 3 főre is bőven elég. Kafeteria kártyával is lehet fizetni.Szállást nem vettünk igénybe, így arról nem tudok nyilatkozni.
Válasz az értékelésre - 2015. január 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az elismerő szavakat, örülünk neki, hogy elégedettek voltak éttermünk szolgáltatásaival. Visszavárjuk Önöket!

Legnépszerűbb csomagok Mezőkövesden és környékén
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsfotel kezeléssel, napi 1 kancsó lúgosított egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.23.
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.05.28.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 25.124,- Ft/fő/éj ártól: választhatő ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Kristály Apartman
2020.11.25. - 2021.11.25.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Mezőkövesd
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak MezőkövesdX