Doorcee

Doorcee adatlapja

Regisztráció2019.07.24
Utoljára itt2019.11.19

2019. július 24.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk el a hotelben a párommal, összességében jól éreztük magunkat. Egyik legfőbb pozitívum, hogy nagyon közel van a hotel a Balatonhoz. Ami még jó volt, az a félpanziós ellátás. Nagyon finomak voltak az ételek, gratulálunk a szakácsnak. A gépi üdítő viszont számomra ihatatlan volt, nagyon víz ízűnek találtam, a kávétól sem kell várni sok energiát.
Kiváló 2019. július 24.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a párommal. A belváros szívében, a Nagytemplom szomszédságában található. Nemrég a családunkat is elhoztuk ide. Nagyon finomak az ételek, sok fajtát kipróbáltunk már. Bőséges adagot adnak mindenből. Kedvencem az eperkrémleves és a gyros tál. A limonádéjuk és a kv is nagyon finom.
Átlagos 2019. július 24.a párjával járt itt
Éhesek voltunk a párommal és valamilyen laktató ennivalót szerettünk volna enni. Imádjuk a pizzát, viszont az étlapon nem találtunk konkrét pizzát, csak úgynevezett "pizzakenyeret". Úgy voltunk vele, hogy kipróbáljuk. Délután 2 körül mentünk és még így is több mint fél órát kellett várnunk a forróságban, megszorult a levegő a kis méretű helységben.