Andi Grillkert Csopak
8229 Csopak, Ifjúsági sétány 5.

Andi Grillkert Csopak a térképen

Wellness csomagok Csopak városában

Andi Grillkert Csopak vélemények

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Ha strandolunk mi a Balatonon strandolni legjobban Csopakon szeretünk. Gyönyörű a strandja. Finomak a csopaki fröccsök, de kiváltképpen az Andi nál. Remek olaszrizlingjét ajánlom mindenkinek. S ebédre se kell átmenni sehova, ha nem ssak egy olcsó menűre vágyunk együnk itt vmi szépet és finomat. Mi egyik nap foglaltunk itt asztalt és megebédeltünk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Éhesek voltunk a párommal és valamilyen laktató ennivalót szerettünk volna enni. Imádjuk a pizzát, viszont az étlapon nem találtunk konkrét pizzát, csak úgynevezett "pizzakenyeret". Úgy voltunk vele, hogy kipróbáljuk. Délután 2 körül mentünk és még így is több mint fél órát kellett várnunk a forróságban, megszorult a levegő a kis méretű helységben.
Veszprém
Zirc

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maga a tulajdonos szolgált ki bennünket a nagyon hangulatos étteremben. Óriási a választék ételekben, italokban egyaránt. Külön gondot fordítanak a cukormentes és gluténmentes választék bővítésére. Érdemes elolvasni a naponta megújuló krétával írt ételajánlatokat is. A kor szelleméhez igazodóan természetesen nagy a választék a csirkéből készült különlegességek terén.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Nos ha jól rémlik úgy 4 éve idegesített fel a csopaki büfésor nyugati része, hogy egy egyszerű fröccsöt sem tudtak elkészíteni: csapnivaló Vargabor alappal, ásványvízzel és langyosan méregették jó pár helyen, kb 4 helyet selejteztem ki, mire a strand keleti végében megpróbáltam itt egy hosszú lépést.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Legjobb étterem ahol eddig jartam, kivaló ételek, gyönyörű friss saláta köretekkel, elkepesztő tálalás , sosem csalódtam még , minden évben ha nyaralunk ,naponta kétszer is eszünk ott, nem lehet megunni. csak ajánlani tudom, a glutén érzékenyeknek is ! Családias, friss izés saját borokkal , nagyon kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Alig vártam, hogy kipróbáljam a helyet. Előre olvastam, h az egészséges életmód hívei is találnak itt mit enni, gluténmentes ételek, hideg nyalat is kapható. Így nem kell feladnom a diétát a nyaralás miatt. Ez nagyon pozitív. Azonban a kevesebb fűszerhez szokott ízlésemnek lehetett volna kevésbé sós a hús és a saláta nem kell tocsogjon az olajban még ha az isteni tökmagolaj, akkor sem.

sm33 TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A csopaki strand nyugati végénél található gyöngyszem! Tetszetős strandétterem csodás panorámával, több szekcióval ( étterem, bár, fagyizó). A fogadtatás és a kiszolgálás mindig nagyon kedves és szakszerű, mindenki mosolyog. Saját helyi borból és rendkívül sok buborékból készül a fröccs, csapolt sörök és egyéb italokból is bőséges a választék.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.06. - 2020.11.15.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 37.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, éjféli büfével, sztár fellépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 31.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.05. - 2019.12.05.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Csopak
Hotel Wellamarin Csopak
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Andi Grillkert CsopakX