Andi Grillkert Csopak
8229 Csopak, Ifjúsági sétány 5.

Andi Grillkert Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Andi Grillkert Csopak vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Ha strandolunk mi a Balatonon strandolni legjobban Csopakon szeretünk. Gyönyörű a strandja. Finomak a csopaki fröccsök, de kiváltképpen az Andi nál. Remek olaszrizlingjét ajánlom mindenkinek. S ebédre se kell átmenni sehova, ha nem ssak egy olcsó menűre vágyunk együnk itt vmi szépet és finomat. Mi egyik nap foglaltunk itt asztalt és megebédeltünk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Éhesek voltunk a párommal és valamilyen laktató ennivalót szerettünk volna enni. Imádjuk a pizzát, viszont az étlapon nem találtunk konkrét pizzát, csak úgynevezett "pizzakenyeret". Úgy voltunk vele, hogy kipróbáljuk. Délután 2 körül mentünk és még így is több mint fél órát kellett várnunk a forróságban, megszorult a levegő a kis méretű helységben.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maga a tulajdonos szolgált ki bennünket a nagyon hangulatos étteremben. Óriási a választék ételekben, italokban egyaránt. Külön gondot fordítanak a cukormentes és gluténmentes választék bővítésére. Érdemes elolvasni a naponta megújuló krétával írt ételajánlatokat is. A kor szelleméhez igazodóan természetesen nagy a választék a csirkéből készült különlegességek terén.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Nos ha jól rémlik úgy 4 éve idegesített fel a csopaki büfésor nyugati része, hogy egy egyszerű fröccsöt sem tudtak elkészíteni: csapnivaló Vargabor alappal, ásványvízzel és langyosan méregették jó pár helyen, kb 4 helyet selejteztem ki, mire a strand keleti végében megpróbáltam itt egy hosszú lépést.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Legjobb étterem ahol eddig jartam, kivaló ételek, gyönyörű friss saláta köretekkel, elkepesztő tálalás , sosem csalódtam még , minden évben ha nyaralunk ,naponta kétszer is eszünk ott, nem lehet megunni. csak ajánlani tudom, a glutén érzékenyeknek is ! Családias, friss izés saját borokkal , nagyon kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Alig vártam, hogy kipróbáljam a helyet. Előre olvastam, h az egészséges életmód hívei is találnak itt mit enni, gluténmentes ételek, hideg nyalat is kapható. Így nem kell feladnom a diétát a nyaralás miatt. Ez nagyon pozitív. Azonban a kevesebb fűszerhez szokott ízlésemnek lehetett volna kevésbé sós a hús és a saláta nem kell tocsogjon az olajban még ha az isteni tökmagolaj, akkor sem.

sm33 TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A csopaki strand nyugati végénél található gyöngyszem! Tetszetős strandétterem csodás panorámával, több szekcióval ( étterem, bár, fagyizó). A fogadtatás és a kiszolgálás mindig nagyon kedves és szakszerű, mindenki mosolyog. Saját helyi borból és rendkívül sok buborékból készül a fröccs, csapolt sörök és egyéb italokból is bőséges a választék.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 29.220,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.01.01.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.763 - 37.802,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.05. - 2020.08.30.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, relax és napozó kert használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.08.30.

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Csopak
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Andi Grillkert CsopakX