doory

doory adatlapja

Regisztráció2013.05.04
Utoljára itt2016.07.04

Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Régóta terveztem ellátogatni ide, a nyári balatoni kirándulás jó alakalom volt erre. A nyári régiónk ízei (5 fogásos) menüt választottuk, nem kellett csalódnunk. Előétel, leves, 2 főétel, desszert. . . több volt, mint elég. Különleges fogásokat kaptunk, hozzájuk illő borokat kínált a pincér (köztük az étterem számára készített Kistücsök bort).
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Ősszel az étteremhéten próbáltuk ki a párommal. Rendkívül jól elkészített, finom, nem átlagos ételeket ettünk. A főételhez jól passzoló bort kínáltak, ami nekünk fontos tényező. Az étterem kinézete is tetszett. A pincérek nagyon kedvesek voltak. A vacsora közben nem túl hangos élőzene is volt, kellemes hangulatot teremtettek vele.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Céges ajándéknak kaptuk az itt eltöltött wellness hétvégét. Félpanziós ellátásunk volt, mind a reggeli mind a vacsora nagyon bőséges volt, sok és különleges fogás közül válogathattunk. Jó a borkínálat is. Mi csak kettesben voltunk a párommal, de a legtöbben kisgyermekekkel érkeztek.