Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Bajcsy-Zsilinszky út 25.

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes a térképen

Szállások Balatonszemes városában
Wellness csomagok Balatonszemes városában

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A férjemmel ebédeltünk ma ott es nagyon kellemes volt minden. Ahogy beléptünk,fogadtak minket es az asztalhoz kísértek. Ez nekem újdonság volt. A pincérek figyelmesek,mindent megkérdeznek,kínálnak,felajánlanak es nagyon közvetlen,jo a hangulat,erezni,hogy itt minden értünk van. Tele volt az étterem de ennek ellenére hamar hoztak az ebédünket,ami csodásan nézett ki es nagyon finom volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kb. 10 éve jártam itt utoljára. Az ételek finomak voltak, az árak megfelelőek, az adagok hatalmasak. Na ez már nincs. "Előkelő" hely lett, ahova azért járnak az emberek, hogy elmesélhessék, ettek itt, aztán továbbmennek és esznek még egyet, mert jól nem laknak. Sajnos leírnom sem kell, az árak az egekben vannak, bár tény, hogy legalább az ételek finomak maradtak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Sajnos ahhoz már hozzá kell szoknunk, hagy ha az ember nem a szokványos "rántotthús krumplival", vagy brassói, cigány stb. . . kombókat szeretné enni (és részemről ezeket már inkább nem:-) akkor ÉTTEREMBE kell mennie, ahol bizony egy főétel már 3000-7000. -Ft kötött mozog. . . De egyáltalán nem sajnáltam a pénzt amit fizettünk a két igen kiváló főételért!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Foglaltunk asztalt, eszembe sem jutott, hogy külön kérnem kéne a nemdohányzó helyet, így a dohányzó részbe ültettek minket. A pincérek bizalmaskodó stílusa zavaró volt, de tulajdonképpen illett a hely enyhén retró hangulatához. A tálalás szép, az ételek rendben voltak, de semmi több. Mivel a hangulattal és a kiszolgálással elégedetlen voltam, így egyáltalán nem vágyom ide vissza.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Pár éve itt ebédeltünk, amikor nem voltunk megelégedve a választott erdei gombás szarvaspörkölttel . Szemesi lévén azóta sem tértem be. Most viszont mindkettőnknek ízlett az étel. Én nosztalgiából választottam a Ropogós csülköt hagymával, krumplival, valóban ropogós, amellett omlós volt, bár kissé sótlan. A másik választás tészta vaddisznóhússal, vargányával.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Szep helyen, Balatonszemes kozpontjaban, fout mellett, kivalo helyen van az etterem, a parkolo kicsit szukos, az arfekvesbol adodoan is nagyobbacska autokkal erkeznek a vendegek. A kiszolgalas kivalo, profi volt, kisgyermekkel, es egy uton levovel, nagy pocakkal erkeztunk, kiemelt figyelmet kaptunk, a gyerekeknek szinezo, ceruzak, jatszosarok, a felnotteknek kellemes enterior, tisztasag.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Szeptember elején jártunk ott. Már régen ki szerettem volna próbálni. Volt hely bőven. Bent ültünk le. Kellemes hangulatú kiszolgálás, számunkra vonzó=egyszerű étlap. Húslevest, töltött káposztát és borjúpaprikást kértünk és kaptunk. Habár a húslevest elfelejtették :), és szólnom kellett, de ez nem von le az étel értékéből. Minden étel finom volt, otthoni ízekkel.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Főszezon, délután, az asztalok nagyrészén foglalt tábla, egyelőre vendégek nélkül. Belépve azonnal odalép egy fiatal felszolgáló hölgy, leültet bennünket. Kiválasztjuk az ételt, italt. Egyikre kicsit hosszabban várni kell, mondja a csupa mosoly pincérlány. Ráérünk, nem gond. Addig is kóstolják meg egyik előételünket - érkezik vissza.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érve egyből megkérdezték hogy foglaltunk-e asztalt mert minden asztalon foglalt tábla virított. Kedden dél körül értünk oda két asztalnál ültek vendégek. Nagy kegyesen leültettek egy asztalhoz amiről levették a foglalt táblát miattunk. Egyébként amíg az ételekre vártunk megfigyeltük hogy minden vendéggel ezt csinálták.

maska TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Osztozva az előttem író véleményével, csak meg tudom ismételni azt. Másodszor voltunk a Kistücsökben, csak azért, hogy az első csalódásunkat felülírjuk - hátha jobb lesz. Hiszen az összes szakmai site-on ez az étterem az elsők között van, a Balatonon főképpen. Szintén bedugtak a kerthelyiség egyik zsúfolt asztalához, alig bírtunk leülni, pedig máshol is volt hely.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszemesen és környékén
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi programokkal, karácsonyi vacsorával és filmvetítéssel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.30.
Abszolút Vendégház
2020.10.13. - 2019.10.13.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2020.10.13. - 2019.10.13.
Ensana Thermal Aqua
5 nap/4 éjszaka 16.400 - 22.550,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.19.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Csombó Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.18. - 2019.12.31.
Loncnéni Háza
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.10.15.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.12.20.

Szállodák Balatonszemes környékén
Hotel Laroba Balatonszemes
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonszemes
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonszemes
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)