Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Bajcsy-Zsilinszky út 25.

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
Szezon kívüli balatoni gasztrotúrámon nem lehetett kihagyni a magyar tenger első számú vendéglátó egységét, a Kistücsök nevű kulináris fellegvárat. Annál is inkább, mert legutóbb 2016-ban voltam itt és az ország egyik vezető vidéki éttermét, ha az ember megteheti, akkor látogassa meg legalább 3-4 évenként, ha nem sűrűbben.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel ebédeltünk ma ott es nagyon kellemes volt minden. Ahogy beléptünk,fogadtak minket es az asztalhoz kísértek. Ez nekem újdonság volt. A pincérek figyelmesek,mindent megkérdeznek,kínálnak,felajánlanak es nagyon közvetlen,jo a hangulat,erezni,hogy itt minden értünk van. Tele volt az étterem de ennek ellenére hamar hoztak az ebédünket,ami csodásan nézett ki es nagyon finom volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kb. 10 éve jártam itt utoljára. Az ételek finomak voltak, az árak megfelelőek, az adagok hatalmasak. Na ez már nincs. "Előkelő" hely lett, ahova azért járnak az emberek, hogy elmesélhessék, ettek itt, aztán továbbmennek és esznek még egyet, mert jól nem laknak. Sajnos leírnom sem kell, az árak az egekben vannak, bár tény, hogy legalább az ételek finomak maradtak.

Tician71 TOP étteremértékelő
Tician71 TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Sajnos ahhoz már hozzá kell szoknunk, hagy ha az ember nem a szokványos "rántotthús krumplival", vagy brassói, cigány stb. . . kombókat szeretné enni (és részemről ezeket már inkább nem:-) akkor ÉTTEREMBE kell mennie, ahol bizony egy főétel már 3000-7000. -Ft kötött mozog. . . De egyáltalán nem sajnáltam a pénzt amit fizettünk a két igen kiváló főételért!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Foglaltunk asztalt, eszembe sem jutott, hogy külön kérnem kéne a nemdohányzó helyet, így a dohányzó részbe ültettek minket. A pincérek bizalmaskodó stílusa zavaró volt, de tulajdonképpen illett a hely enyhén retró hangulatához. A tálalás szép, az ételek rendben voltak, de semmi több. Mivel a hangulattal és a kiszolgálással elégedetlen voltam, így egyáltalán nem vágyom ide vissza.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Pár éve itt ebédeltünk, amikor nem voltunk megelégedve a választott erdei gombás szarvaspörkölttel . Szemesi lévén azóta sem tértem be. Most viszont mindkettőnknek ízlett az étel. Én nosztalgiából választottam a Ropogós csülköt hagymával, krumplival, valóban ropogós, amellett omlós volt, bár kissé sótlan. A másik választás tészta vaddisznóhússal, vargányával.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Szep helyen, Balatonszemes kozpontjaban, fout mellett, kivalo helyen van az etterem, a parkolo kicsit szukos, az arfekvesbol adodoan is nagyobbacska autokkal erkeznek a vendegek. A kiszolgalas kivalo, profi volt, kisgyermekkel, es egy uton levovel, nagy pocakkal erkeztunk, kiemelt figyelmet kaptunk, a gyerekeknek szinezo, ceruzak, jatszosarok, a felnotteknek kellemes enterior, tisztasag.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Szeptember elején jártunk ott. Már régen ki szerettem volna próbálni. Volt hely bőven. Bent ültünk le. Kellemes hangulatú kiszolgálás, számunkra vonzó=egyszerű étlap. Húslevest, töltött káposztát és borjúpaprikást kértünk és kaptunk. Habár a húslevest elfelejtették :), és szólnom kellett, de ez nem von le az étel értékéből. Minden étel finom volt, otthoni ízekkel.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Főszezon, délután, az asztalok nagyrészén foglalt tábla, egyelőre vendégek nélkül. Belépve azonnal odalép egy fiatal felszolgáló hölgy, leültet bennünket. Kiválasztjuk az ételt, italt. Egyikre kicsit hosszabban várni kell, mondja a csupa mosoly pincérlány. Ráérünk, nem gond. Addig is kóstolják meg egyik előételünket - érkezik vissza.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érve egyből megkérdezték hogy foglaltunk-e asztalt mert minden asztalon foglalt tábla virított. Kedden dél körül értünk oda két asztalnál ültek vendégek. Nagy kegyesen leültettek egy asztalhoz amiről levették a foglalt táblát miattunk. Egyébként amíg az ételekre vártunk megfigyeltük hogy minden vendéggel ezt csinálták.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszemesen és környékén
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.06.11. - 2021.09.05.
Hotel Margaréta
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 73.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Aura Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 40.046,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2021.05.20. - 2021.12.23.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.
Kristály Apartman
2021.05.13. - 2021.12.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással
2021.07.09. - 2021.09.05.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, 06.15. és 08.29. között korlátlan üdítő fogyasztással, wellnesskedvezményekkel
2021.04.08. - 2021.07.08.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.09.30.
Vicze Apartman
2021.05.13. - 2022.05.13.
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.12.20.
Napsugár Apartmanház
2021.05.13. - 2021.09.12.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonszemes
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka BalatonszemesX