dorocska13

dorocska13 adatlapja

Regisztráció2015.07.06
Utoljára itt2015.07.24

Gyenge 2015. július 6.a párjával járt itt
Általában nem szívesen írok negatív véleményt, viszont vissza gondolva én is jobban örültem volna ha más negatív, de őszinte kommentje erről a helyről, megkímél bennünket egy rossz választástól. Ami nem tetszett:
- az állítólag nemrégiben felújított épületben levő szobánkban non-stop kellemetlen szagok voltak, amit csak légfrissítővel sikerült elnyomnunk.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Hunguest Hotel Helios Hévíz - Hunguest Hotel Helios Hévíz -
Kiváló 2015. július 7.a párjával járt itt
Párommal februárban jártunk ebben a szállodában és nagyon nagyon meg voltunk vele elégedve. Nem tudok mondani olyat, ami ne tetszett volna benne. Gyönyörű környezetben, retro köntösbe bújtatott szuper, nagyon szép, hangulatos szálloda. A szoba nagyon szép tiszta és barátságos. A személyzet nagyon segítőkész és kedves, körülugrálják a vendégeket.
Felhasználó fényképei:
Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető -