Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Online foglalás napi árakon

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető képei

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
2019 októberében voltunk itt, egy ismerős ajánlására. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenéshez. A közelben szinte semmi nincs, ami megzavarhatná a nyugalmat. A beltér hangulatos, szép, a szobák tágasak, tiszták, és szépen fel vannak újítva. Az étteremben a választék bőséges, és finom. Nem lehet oka panaszra szerintem senkinek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk. Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt. A kinti jacuzzi, a panoráma terasz az étteremben, a kedves,figyelmes pincérek, mind pihenésünket emlékezetesebbé tették.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2020. január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a vendég-centrikus hozzáállást tanúsítja. A személyzet kedves, figyelmes.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is, maximális kikapcsolódást nyújtottak a szállodai szolgáltatások. Pici kellemetlenség ért bennünket, hogy a szolgáltatások között meghirdetett szaunaszeánszon a személyzet adminisztrációs hibája miatt nem tudtunk részt venni.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. októberben jártunk családdal a hotelben. A környezet gyönyörű,szép és egyedi stílusú hotel,jó levegő! Tágas étterem, finom reggelik és változatos vacsorák,kedves személyzet. A wellness részleg is megfelelő. Nagyon jó elfoglaltságot jelentett 2. éves unokánknak a bambikuckó. Nagyon jó kirándulási lehetőségek. Szuper 3.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Az időjárás nem volt kegyes hozzánk, mert szakadt az eső, ködös borongós, hideg idő volt. Ennek ellenére a szálloda parkja és a wellness is kellemes kikapcsolódást nyújtott. A superior szoba kiváló választás volt. A svédasztalos reggeli és vacsora rendkívül széles kínálattal várt bennünket és sosem maradt üresen egy-egy ételtároló, mert pillanatok alatt feltöltötték.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Összegezni kell,akkor 4 est adnék a szállodának. Mindennel elégedettek voltunk. egy ami zavaró volt,hogy minden szót teljesen érthetően lehetett hallani a szomszédos szobából. Azért megyünk hogy pihenjünk,ami adott is, de reggel 6 kor már a szomszédos szobában úgy viselkednek mint ha egyedül lennének a szállodában. A vendégek is viselkedhetnének kulturáltabban is!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Már régóta szerettünk volna ide jönni. Várakozáson felüli élményben volt részünk, itt töltöttük a Mátrában 50 éve, ebben az időpontban a nászutunkat, köszönjük !

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Jól éreztük magunkat,kellemes környezet,tisztaság,nagyon változatos volt az étel,előzékeny a személyzet,Na,hogy ne csak jókat írjak,a fürdővel,volt egy kis gond,nagyon kicsi az élmény medence és a lépcső,életveszélyes,irtó kellemetlen volt rálépni,főleg idősebb embereknek.

Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 28.275,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 23.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, tárlatvezetéssel, kisvonatozással
2021.06.18. - 2021.08.23.
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.12.31-ig
Excellence Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 17.167,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Galyatető környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Tombol a nyár (1 éjtől)