Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető képei

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Először céges rendezvényen jártam a hotelban, és annyira megtetszett, hogy megbeszéltük a párommal, hogy együtt is elmegyünk oda. Második alkalommal sem csalódtam, nagyon szép, kényelmes és tiszta volt a szoba. A reggeli és a vacsora pedig egyenesen szuper, nagyon finoman főznek és bőséges választék van. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A már általam megszokott magasszintű szolgáltatást nyújtotta a szálloda. Nagyon örültem (mivel 2 unokámmal mentem), hogy a játszótár megújult, illetve az új kilátó is nagyon tetszett. Sajnos a bambi kuckó egy kicsit "lelakott", óvodás gyerekeknek nem nagyon lehet játékott találni. Ha javasolhatnám, akkor a hétköznapokon is több gyerekprogramot szervezzenek.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
A szálloda 2 csillagosnak felel meg, koszos szobák,szönyeg,függöny. A fürdöszoba 20-30 éves hatásu, kikopott butork, áll a KOSZ a fütötestek mögött az ablakokon a wellness részleg ugy koszos ahogy van. . . . Husz éve járunk HUnguest hotelokba , tizenpárban voltunk már de még hasonlo szégyennel nem találkoztunk. . . . . . Értékelják le 2 csillagra vagy zárják be.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt 5 remek napot. Galyatető klímája elég sajátos, az autópályán még 25 fokot mutatott a hőmérő, itt fenn már csak 17 fokot. Egész idő alatt nem érte el a hőmérő a 20 fokot, de a 18-19 fokos időben is lehetett napozni, igazi szubalpin klíma. A wellness részleg remek,a jacuzziból valóban csodás panoráma nyílik a Kékes Tetőre, csakúgy mint az étteremből.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Csodálatos hely csak ajánlani tudom! Itt tényleg pihenni lehet amihez nagyban hozzá járul az ott dolgozók kedvessége, segítsége és tenni akarása! Külön köszönet a z étterem pincereinek és a medenceket felügyelő úrnak! Fogyatékos gyermekükkel voltunk nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét ezt a szállodát választottuk a januári síeléshez. Mint eddig, most is jól éreztük magunkat. A személyzet mint eddig is udvarias, kedves, segítőkész volt. A reggeli és vacsora választéka bőséges volt, bár a sütemények minősége,választéka sokat romlott. Figyelemre méltó,s külön köszönet a szállodának, hogy a páromat egy kis kedvességgel (egy kis üveg pezsgő)köszöntötte születésnapja alkalmából!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon kedves személyzet, tiszta környezet. Gyönyörű táj, friss levegő. patinás épület. Életem első szállása ahol a vacsorához adnak inni és nem kényszerítenek az iszonyat drága italokra. Az étel kicsit lehetne ízesebb, illetve vasárnap a reggelinék a kenyérféleség száraz és szikkadt volt. A kilátás és az elhelyezkedést kicsit kárpótolót.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, közel a kilátóhoz, és a túraútvonalakhoz. A teraszról csodálatos a panoráma. Az ételek ízletesek, finomak voltak, csak kissé egyhangúak. Mátrai borok nem szerepeltek az itallapon - ez érdekes. . . . . kint csak egy jakuzzi van, nagyon meleg vízzel, ami nyáron egyáltalán nem kellemes. .

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Pihenésre, nyugalomra vágytunk..Itt ezt mind megkaptuk..A parkja nagyon szép ,a levegő ami itt van szuper .. Változatos finom ételek...Kiváló wellness...

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a csodás fekvésű 80. szülinapját ünnepelő hotelben. Parkra néző superior szobát kértünk ami csalódás volt, mert kényelmesen nagy méretei és kellemes bútorai mellett szakadt függönye, foltos padlószőnyege és a csukott ablakokon át a függönyt mozgató "szellőzése" bizony lehangolt minket!

Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.16-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Aviátor Vendégház
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Kék Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, lovas kocsikázással vagy szánozással, túrával, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, foglalt éjszakaszámtól függően gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2020.10.16-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.06-ig
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Galyatető környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

GalyatetőX