Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető képei

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt 5 remek napot. Galyatető klímája elég sajátos, az autópályán még 25 fokot mutatott a hőmérő, itt fenn már csak 17 fokot. Egész idő alatt nem érte el a hőmérő a 20 fokot, de a 18-19 fokos időben is lehetett napozni, igazi szubalpin klíma. A wellness részleg remek,a jacuzziból valóban csodás panoráma nyílik a Kékes Tetőre, csakúgy mint az étteremből.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Csodálatos hely csak ajánlani tudom! Itt tényleg pihenni lehet amihez nagyban hozzá járul az ott dolgozók kedvessége, segítsége és tenni akarása! Külön köszönet a z étterem pincereinek és a medenceket felügyelő úrnak! Fogyatékos gyermekükkel voltunk nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét ezt a szállodát választottuk a januári síeléshez. Mint eddig, most is jól éreztük magunkat. A személyzet mint eddig is udvarias, kedves, segítőkész volt. A reggeli és vacsora választéka bőséges volt, bár a sütemények minősége,választéka sokat romlott. Figyelemre méltó,s külön köszönet a szállodának, hogy a páromat egy kis kedvességgel (egy kis üveg pezsgő)köszöntötte születésnapja alkalmából!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon kedves személyzet, tiszta környezet. Gyönyörű táj, friss levegő. patinás épület. Életem első szállása ahol a vacsorához adnak inni és nem kényszerítenek az iszonyat drága italokra. Az étel kicsit lehetne ízesebb, illetve vasárnap a reggelinék a kenyérféleség száraz és szikkadt volt. A kilátás és az elhelyezkedést kicsit kárpótolót.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, közel a kilátóhoz, és a túraútvonalakhoz. A teraszról csodálatos a panoráma. Az ételek ízletesek, finomak voltak, csak kissé egyhangúak. Mátrai borok nem szerepeltek az itallapon - ez érdekes. . . . . kint csak egy jakuzzi van, nagyon meleg vízzel, ami nyáron egyáltalán nem kellemes. .

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Pihenésre, nyugalomra vágytunk..Itt ezt mind megkaptuk..A parkja nagyon szép ,a levegő ami itt van szuper .. Változatos finom ételek...Kiváló wellness...

Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a csodás fekvésű 80. szülinapját ünnepelő hotelben. Parkra néző superior szobát kértünk ami csalódás volt, mert kényelmesen nagy méretei és kellemes bútorai mellett szakadt függönye, foltos padlószőnyege és a csukott ablakokon át a függönyt mozgató "szellőzése" bizony lehangolt minket!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Csodálatos környezetben fekszik a Hotel, fantasztikus a kilátás, még a kinti medencéből is csodaszép. A személyzet kiváló, mindenki udvarias-kedves-segítőkész. A belső kialakítással is meg voltunk elégedve, csakúgy mint a külsővel. Mi a családi szobában voltunk 2 felnőtt + 2 gyerek, de ott minden szuper volt.

Értékelt: 2019. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokan csalódhatnak ebben a régi, patinás szállóban. Se nem új, se nem modern, és nincs hatalmas csili-vili élményfürdője, tele töménytelen szolgáltatásokkal. Ezeket máshol keressük. Az igazi értéke a hegyek közelsége, a friss levegő, madárcsicsergés a hatalmas kertben, a csend, a nyugalom.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen fekszik a szálloda, gyönyörű panorámás szobánk volt! Kategória besorolási kritériumok alapján valóban 4 csillagosnak felel meg a szálloda, de kissé lepukkantak a szobák, az étterem, a lift. Az ajtón minden zaj behallatszott. Az ételválaszték bőséges, átlagos ízekkel. A wellness rész jó, bár egy baba/kisgyerekpancsoló megléte nagy pozitívum lenne.

Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Galyatető
1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agria Vintage Apartman
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.23. - 2019.12.29.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
2019.10.25. - 2019.11.02.

Szállodák Galyatető környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

GalyatetőX