DT26

DT26 adatlapja

Regisztráció2013.06.18
Utoljára itt2013.06.18

2013. június 18. járt itt
Többször jártam már ebben a cukrászdában. A fagyik kiválóak, igaz nem épp olcsóak. Sütemények, torták között akad olyan, amiben csalódtam. A Rigó Jancsit én is sajnálom, h nem készítik. Valamint ami nagy hibája, hogy kevés a hely, ha le szeretnénk ülni. Összességében azonban a fagyi isteni. Kikérem sétáló kehelyben és meg is van oldva :-)
Kiváló 2013. június 18.a párjával járt itt
Többször jártam már itt és biztos még sokszor is fogok. Ha igazi mexikóura vágysz, látogass el ide. A felszolgálók mosolygósak, segítőkészek. Az ételek hamar az adztalunkra kerülnek. A brownie és az Iguana brownie valami fenomenális. A kojtélok szintén. Az élő zenés napon még nem vettem részt, de az lesz a következő, amit ki fogok próbálni.
Kiváló 2013. június 18. járt itt
Maga a város is egyik nagy kedvencem. Az Új utcàban lévő kis szálloda is azzá vált a legutóbb ott töltött hosszú hétvége után. A személyzet barátságos és segítőkész volt. A bőséges svédasztalos reggeli tényleg bőséges és nem utolsó sorban nagyon finom volt. Akciós csomagot vásároltunk, egy szabadtéri program és egy szolgáltatás tartozott bele.