Vári Cukrászda Budapest

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Vári Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2018. március 15.a párjával járt itt
Legutóbbi értékelésemet követően nem sokkal a cukrászda bezárt, zárva volt végig 2017 nyarán (fagyiszezon) és a karácsonyi ünnepekkor is, amikor a legnagyobb forgalmuk szokott lenni, és a mai napig is zárva van, immár cca egy éve.
2017. január 10.a párjával járt itt
A fagyiválaszték hatalmas, sok egyedi, máshol nem kapható kreációval, kétségtelenül elég drágán. Szeretjük a fagyasztott tortáikat is. A süteményeik nekünk nem annyira jönnek be, jó nagy darabok, de elég nehezek, túl édesek, tömények. A feleségem például az egyik csokitorta szeletüket három napig ette, mert annyira tömény volt, hogy pár falat után eltelt vele.
Átlagos 2016. július 18.barátokkal járt itt
Nagy a fagylaltválasztékuk, ez így igaz. A fagylaltok még finomak is (amiket kóstoltam), de szerintem túlságosan drága egy adag fagyi, és nem csak a kerületi cukrászdákhoz mérve. . . Sütiben már volt, hogy csalódtam. . .
2015. november 18.családjával járt itt
A sütik isteniek a fagyik is finomak rengeteg különlegeség kapható itt kiváló áron visszatérünk még
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 30.egyedül járt itt
A tumultus általában zavar, de ott mindig ez van. Sütit kóstoltam már náluk, de nem igazán találták el az ízlésemet, ami persze nem mérvadó, ugyanis és az istenített Szamos, Daubner egyebek sütijeiben is találok alkalomadtán kifogásolnivalót. Egyetlen dolog miatt járok vissza, ez (az amúgy méregdrága) somlói.
2015. április 29.egyedül járt itt
Ha édesszájú lennék, akkor biztos hallottam volna már a Vári cukrászdáról, mely mellett évek óta elmegyek, amikor a Legenda serfőzdébe igyekszem. Most épp egy sörblogger barátom hívta fel a figyelmem e cukrászda kiemelkedő fagylaltjaira, úgy hogy első adandó alkalommal be is néztem ide.
Vári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - EgyébVári Cukrászda Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. február 24.családjával járt itt
Sajnos nem mondhatom,, hogy meg voltam elégedve. Tortát rendeltünk, és a kivitelezése nagyon gyengére sikerült. Hiába kértük, hogy tegyenek rá díszítést, az nagyon gyengére sikerült. Túlságosan nehéz, vastag, krémek voltak a tortákban. Nagy reményeket táplálunk a tortákkal kapcsolatban, de sajnos csalódnunk kellet! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Átlagos 2014. október 28.barátokkal járt itt
A hely nagyon felkapott, rengetegféle sütemény és fagylalt van. Nagyon jó ötletnek tartom,hogy kifejezetten sok gluténmentes, nyírfacukros, teljes kiőrlésű lisztből készült stb. süteményt tartanak és sok olyan fagyi is van,amit cukorbetegek is fogyaszthatnak. Számomra mégis csalódás ez a cukrászda,mégpedig leginkább a sütemények miatt.
Kiváló 2014. február 7.a párjával járt itt
Tavaly nyáron kétszer voltunk fagyizni itt. A rengeteg fagyi közül nehéz a választás, de a kedves kiszolgálók adnak belőle kóstolót. Különleges, krémes fagyi volt mind, bió alapanyagokból. Talán ez a magyarázata a húzós áraknak. Édesre sósat kívántunk, a pogácsákat is meg lehetett kóstolni.
Gyenge 2013. december 17.gyerekekkel járt itt
Mit ér a sok fagyi, ha minősége romlik, de az ára emelkedik? Nem lesz, ki megvegye. Több alkalommal jártam itt, mindig más volt a mákfagyi íze, volt, amikor több volt a citrom, mint a mák, volt, amikor keserű volt a mák. Ilyen dij olyan díj, de a fegylatok nagyrész nem jó ízű illetve átlagos, olyan min bárhol máshol, csak itt pont a duplája!