édes kettes hétvége

édes kettes hétvége adatlapja

Regisztráció2015.04.07
Utoljára itt2020.10.28

2019. augusztus 31.a párjával járt itt
Nem először jártunk már a panzióban, ami nagyon jó helyen van. A recepciós hölgyek nem túl kedvesek. A szoba felszereltsége megfelelő. A fürdőszobából továbbra is hiányoltam a polcot. Viszont örültem, hogy van ruhaszáritó. A reggeli lehetne változatosabb. De ettől eltekintve kellemes 3 napot töltöttünk Gyulán.
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
2015. november 5-7. között 2 éjszakát töltöttünk férjemmel a panzióban. Nagyon szép és tiszta emeleti apartmant kaptunk. A fürdőszoba hatalmas és jól felszerelt volt. A wellness részleget is kipróbáltuk. Az utolsó napon a masszázs nagyon jól esett. A személyzet kedves és udvarias volt. Ködös időt fogtunk ki de ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat.
Felhasználó fényképei:
Kastély Panzió Hajdúszoboszló - Kastély Panzió Hajdúszoboszló - Kastély Panzió Hajdúszoboszló -
Kiváló 2016. június 17.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a Park Hotelben a párommal. Nem csalódtunk. Minden szuper volt. Örömmel tapasztaltuk, hogy az étkezéshez lehetőség van kávé fogyasztására is. Remek ötlet volt. Köszönjük. Ajánlom mindenkinek, hogy látogasson el Gyulára nagyon szép város. Ha tehetjük ősszel is megnézzük a várost.
Felhasználó fényképei:
Park Hotel Gyula Gyula - Park Hotel Gyula Gyula - Park Hotel Gyula Gyula -