elvisel12

elvisel12 adatlapja

Gábor vagyok, Szegeden élek. (Nem vagyok elfogult gasztronómiailag a lakhelyemet illetően.)
Szeretek enni. Szeretek jót enni.
Anyukám kifejezetten jól főz (Katimama), nem csak én dicsérem, komoly alapot ad az összehasonlításra. (Vele szemben sem vagyok elfogult, mert van, amit ő sem készít el jól. Igaz, nagyon rövid a lista :) )
Szeretek és mások szerint is jól tudok főzni (nem csak Katimamától tanultam). Sok étteremben megfordultam, úgy érzem van reális viszonyítási alapom ahhoz, hogy véleményt írjak a tapasztalataimról.
Családommal utazom legtöbbször, néha csak barátokkal. Étterembe helyi tájékozódás, baráti ajánlás, vagy korábbi saját tapasztalat alapján járok. Ilyenkor alapvetően már elvárásaim vannak a helyet illetően. Szívesen beülök "ismeretlen" helyekre is, ilyenkor természetesen elvárások nélkül (ami nem jelenti azt, hogy sajnos nem vagyok csalódott, amikor felkelek az asztaltól). Étterem típust tekintve nincs preferenciám, szívesen eszem 6+ fogásos menüt egy igényes, gasztro-elit étteremben, de ugyanilyen szívesen választom a pacalt, vagy a cigánypecsenyét a bejáratott helyemen. Úgy érzem, minden konyhát a helyén tudok kezelni.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.04
Utoljára itt2016.09.19

Szörnyű 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Előzmény:
A Kelet-Mecsekben töltöttünk el 4 szép napot nagy családi körben. Hazafelé menet, tekintettel egy kecskeméti kitérőre, kiváló ízlésű bátyám ajánlása alapján megálltunk a Paksi Halászcsárdában ebédelni (Volf családi vendéglő, a bemutatkozás alapján több, mint 40 éve foglalkoznak vendéglátással. . .
Szörnyű 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Előjáték:
Hét év sok idő, akkor jártunk itt utoljára helyiek ajánlása alapján. Akkor a feleségem gombapörköltet evett, én pedig szarvas sültet krokettel, áfonyával, barna mártással (Bőgősréti szarvas. . . ). A gombapörkölt akkor 1800 forintba került (7 éve! ), és amikor megrendeltük meg is kérdeztük, hogy mi is kerül ebben ennyibe?