7030 Paks, Dunaföldvári utca 5/A

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
„Hét év után minden olyan más” – énekelte 1973-ban a Fonográf együttes. Persze más kontextusban. A Paksi halászcsárda ugyanolyan volt, mint hét éve, itt mintha megállt volna az idő. Na jó, az árak változtak, de nem is lehet elvárni, hogy miközben mindenki árat emel, s az alapanyagok ára is emelkedik, akkor ők most is a 2013-as árakon kínálják fogásaikat.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Tolnáról Pest felé tartva céloztuk meg ezt a Halászcsárdát, elsősorban a halászléért, illetve haltepertőért. Korábban már jártunk itt, a retró belső mellett a panoráma teraszról jó kilátás nyílik a Dunára. Most a terasz zárva volt. A halászlé és rántott pontyfilé finom volt, nagy csalódás volt viszont a haltepertő, elsősorban a köretként felszolgált paprika, paradicsom uborka kombó, valamit a kevéske hal és annak ára miatt.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Hatan tértünk be erre a helyre, útban Budapest felé. . . először és utoljára. A "pincér" viselkedése minden volt, csak nem vendég marasztaló, a viselkedése és hozzáállása kritikán aluli. Ha t adag ételből három olyan sós volt, hogy - kis túlzással - a fél éves sóadagomat letudtam ezzel.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, nagy adag ételek retró helyen, szuper kilátással. Leves kicsit sós. Élőzene nekünk nem hiányzott volna.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Emlékeim szerint valaha nem ez a retró ronda épületben működött, hanem az út melletti hangulatos épületben.
Hangulat nélküli hodály, ízléstelen asztalterítőkkel, függönyökkel, ócska berendezés, ronda csillárok.
A kaja nem rossz, de pl. a túrós csusza, amit a halhoz rendeltünk garnírungnak, tök hideg volt.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Nem eloszor ettem itt. Barataim halat en turos csuszat valasztottam. Kedves holgy pincer szolgalt ki.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik barátunk nagy reményeket fűzött a helyhez, így tértünk be 4-en. A halászlét vissza küldtük, mert a hal nyers volt. A harcsapaprikás túrós csuszával hideg, szálkás, túró épphogy látszott. A roston hal centis panírban elsózva. A pulyka gordon elsózva, a kávé kicsi és gyenge. Az italokra fél órát kellett várni a levesre 1 órát.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
Nagy remenyekkel es korgo gyomorral ultunk be a paksi halaszcsardaba. Az etelek minosege sajnos kritizalhato! A rantott fogas az ujnyi vastag panirral is hideg, a turos csusza turot csak nyomokban tartalmazott es feketere egetett "tesztacsipsszel" volt tele. A halaszle finom volt csak a ponty veget kaptuk kozvetlen a farka melletti patkot ami ehetetlen volt a rengeteg szalka miatt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
A minap jártunk a Halászcsárdában meglepően kedves és figyelmes volt
a fogadtatás és a kiszolgálás is ami abban nyilvánult meg, hogy a kért
különböző ételféleségeket egyszerre kaptuk meg, így nem kellett éhesen
nézni a már jóízűen falatozó asztaltársaságunkat. Az étel adagok kielégítőek és finomak voltak kivétel nélkül, a legnagyobb megelégedésünkre jó szájízzel és egy gasztronómiai orgazmussal távoztunk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 7 látogató hasznosnak vélte
Előzmény:
A Kelet-Mecsekben töltöttünk el 4 szép napot nagy családi körben. Hazafelé menet, tekintettel egy kecskeméti kitérőre, kiváló ízlésű bátyám ajánlása alapján megálltunk a Paksi Halászcsárdában ebédelni (Volf családi vendéglő, a bemutatkozás alapján több, mint 40 éve foglalkoznak vendéglátással. . .

Legnépszerűbb csomagok Pakson és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.477 - 15.871,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.01.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 33.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pezsgőkóstolóval, szaunaszeánszokkal, kedvezményekkel, karácsonyi és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2020.10.21. - 2021.10.21.

Szállodák Paks környékén
Zichy Park Hotel Paks
Vital Hotel Nautis Paks
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Egy hajónyi Karácsony (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Paksi Halászcsárda PaksX