7030 Paks, Dunaföldvári utca 5/A

Szállások Paks városában
Wellness csomagok Paks városában

Paksi Halászcsárda Paks vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Tolnáról Pest felé tartva céloztuk meg ezt a Halászcsárdát, elsősorban a halászléért, illetve haltepertőért. Korábban már jártunk itt, a retró belső mellett a panoráma teraszról jó kilátás nyílik a Dunára. Most a terasz zárva volt. A halászlé és rántott pontyfilé finom volt, nagy csalódás volt viszont a haltepertő, elsősorban a köretként felszolgált paprika, paradicsom uborka kombó, valamit a kevéske hal és annak ára miatt.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Hatan tértünk be erre a helyre, útban Budapest felé. . . először és utoljára. A "pincér" viselkedése minden volt, csak nem vendég marasztaló, a viselkedése és hozzáállása kritikán aluli. Ha t adag ételből három olyan sós volt, hogy - kis túlzással - a fél éves sóadagomat letudtam ezzel.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, nagy adag ételek retró helyen, szuper kilátással. Leves kicsit sós. Élőzene nekünk nem hiányzott volna.

paul TOP szállásértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Emlékeim szerint valaha nem ez a retró ronda épületben működött, hanem az út melletti hangulatos épületben.
Hangulat nélküli hodály, ízléstelen asztalterítőkkel, függönyökkel, ócska berendezés, ronda csillárok.
A kaja nem rossz, de pl. a túrós csusza, amit a halhoz rendeltünk garnírungnak, tök hideg volt.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Nem eloszor ettem itt. Barataim halat en turos csuszat valasztottam. Kedves holgy pincer szolgalt ki.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik barátunk nagy reményeket fűzött a helyhez, így tértünk be 4-en. A halászlét vissza küldtük, mert a hal nyers volt. A harcsapaprikás túrós csuszával hideg, szálkás, túró épphogy látszott. A roston hal centis panírban elsózva. A pulyka gordon elsózva, a kávé kicsi és gyenge. Az italokra fél órát kellett várni a levesre 1 órát.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
Nagy remenyekkel es korgo gyomorral ultunk be a paksi halaszcsardaba. Az etelek minosege sajnos kritizalhato! A rantott fogas az ujnyi vastag panirral is hideg, a turos csusza turot csak nyomokban tartalmazott es feketere egetett "tesztacsipsszel" volt tele. A halaszle finom volt csak a ponty veget kaptuk kozvetlen a farka melletti patkot ami ehetetlen volt a rengeteg szalka miatt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
A minap jártunk a Halászcsárdában meglepően kedves és figyelmes volt
a fogadtatás és a kiszolgálás is ami abban nyilvánult meg, hogy a kért
különböző ételféleségeket egyszerre kaptuk meg, így nem kellett éhesen
nézni a már jóízűen falatozó asztaltársaságunkat. Az étel adagok kielégítőek és finomak voltak kivétel nélkül, a legnagyobb megelégedésünkre jó szájízzel és egy gasztronómiai orgazmussal távoztunk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 7 látogató hasznosnak vélte
Előzmény:
A Kelet-Mecsekben töltöttünk el 4 szép napot nagy családi körben. Hazafelé menet, tekintettel egy kecskeméti kitérőre, kiváló ízlésű bátyám ajánlása alapján megálltunk a Paksi Halászcsárdában ebédelni (Volf családi vendéglő, a bemutatkozás alapján több, mint 40 éve foglalkoznak vendéglátással. . .
Balatonberény

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bikácsról hazafelé álltunk megy egy halászlére. Jó 10 éve jártunk itt utoljára, akkor elég lerobbant, szocreál jellege volt a helynek. A 2007. évi felújítás ezt részben orvosolta, a berendezés színvonalasabb lett, az épületen nyilván nehéz változtatni. A halészlé pontyból és harcsából is kitűnő volt, a szegedi halászléra hasonlított leginkább.

Legnépszerűbb csomagok Pakson és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2020.12.20.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.779 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.10. - 2021.08.10.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Tókert Fogadó
Nagymányok
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.10. - 2021.08.10.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.189 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.22.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 17.516,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2020.08.19. - 2020.08.23.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.10. - 2021.06.17.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.29. - 2020.12.31.

Szállodák Paks környékén
Zichy Park Hotel Paks
Vital Hotel Nautis Paks
Augusztus 20.
Kényeztető pihenés (min. 3 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)

Paksi Halászcsárda PaksX