Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Mátraszentlászló, Kossuth u. 14.

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre a térképen

Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy túra végeztével találtuk meg ezt a helyet első alkalommal. Azóta visszajárunk, sőt barátaink is elégedetten távoztak már innen. Családias kis vendéglő, szezonban néha várni kell az asztalra emiatt. A felszolgálók kedvesek, az ételre nem kell sokat várni. Az adagok bőségesek, ízletesek. Ajánlom a helyi specialitásokat! A hely tiszta, bár kissé ódivatú, de hangulatos.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Nagyon családi étterem. Finom ételek normál adagok. Túrázás után kiváló választás volt. Szívesen ajánlom.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy régimódi, kicsit lepukkant kocsma hatását kelti. De ha jobban körülnéz az ember, egy tiszta, kellemes kis étterem bontakozik ki. A kiszolgálás nagyon kedves, családias. Az ételek minősége, mennyisége pazar. Első ottlétünkkor csak pár asztalnál ültek emberek. A kért ételt nagyon gyorsan megkaptuk.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Mátrában töltöttünk pár napot, és az interneten kerestem rá a közeli éttermekre. Mint kiderült, jó volt előre felkészülni, mert sem Mátraszentimrén, sem Mátraszentistvánon nem volt nyitva kedvünkre való hely. Így kétszer is itt ebédeltünk, ami viszont nagyon kellemes volt. Az ételek valódi "tót" mátrai ízek, az adagok hatalmasak, a felszolgálás figyelmes.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éves feltöltődésre huszonéve mindig Mátraszentlászlóra utazunk az Alföldről. Sokat túrázunk, kirándulunk, gombát szedünk ( ha van). A környéken már több étkezési lehetőséget is kipróbáltunk, de Mi maradunk a jól bevált Vöröskőnél. Finom, házias ízek, bőséges adag, szivélyes,gyors kiszolgálás. Természetesen a frissensültekre várni kell, de frissen, forrón, ízlésesen tálalják.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előjáték:
Hét év sok idő, akkor jártunk itt utoljára helyiek ajánlása alapján. Akkor a feleségem gombapörköltet evett, én pedig szarvas sültet krokettel, áfonyával, barna mártással (Bőgősréti szarvas. . . ). A gombapörkölt akkor 1800 forintba került (7 éve! ), és amikor megrendeltük meg is kérdeztük, hogy mi is kerül ebben ennyibe?

Beer TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A családdal kirándultunk a Mátrában és akkor tértünk be ebbe a kedves családi kisvendéglőbe. Nagyon kedves fogadtatás volt, egyszerű, de kedves és viszonylag autentikus belső. A terasz a hideg miatt nem volt opció, de kellemesebb időben nagyon szép lehet kiülni. Főételnek mindenki sztrapacskát kért, így a várakozás alatti időre kértünk egy vadmalacragú levest és egy csülkös bablevest.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 5.
Őszi szünetben négyszer mentünk el ebbe az étterembe 4 lányunkkal. Már az első alkalommal nagyon kedvesen fogadott a pincér, az étterem kellemes hely, a fogásokat pedig frissen készítették. Kitűnő volt a csontleves (igazi, nem kockából készült! ), a gombaleves, a Mátrai Borzas (ilyen finoman máshol nem is készíthetik, mint a Mátrában!

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Egy hosszabb túra után találkoztunk itt sportosabb családtagjaimmal:)
Bár én gps-el érkeztem, a hely szépen ki van táblázva. Ami elsőre feltűnt: a pincér határtalan kedvessége és állandó mosolygása, jókedve. Szerintem receptre kellene felírni. Minden vendégre odafigyelnek (a pincérlány is), megpróbálják a maximumot kihozni a helyből.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Fácánlevest kértünk a párommal, amit teljesen hidegen kaptunk meg. Visszaküldés után elérte a jó langyos fokozatot. Íze minősíthetetlen volt. Grillezett sajtom ízetlen, grillezetlen a friss zöldségköretet pedig nem tudom mikor készítették, de gusztustalanra fonnyadt paradicsomból és salátából állt. A párom házi káposzta salátáját akkor hozták amikor már a fele húst megette.

Legnépszerűbb csomagok Mátraszentimrén és környékén
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.10.31.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 20.300 - 39.929,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.16. - 2021.01.07.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.932 - 20.971,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2021.06.05.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg és kültéri fitness park használattal, egri termálfürdő és strand használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.30.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2020.06.04. - 2021.06.05.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2019.09.01. - 2020.12.23.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
2020.06.05. - 2021.06.05.
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.10.31.

Szállodák Mátraszentimre környékén
Hotel Villa Völgy Mátraszentimre
Kastélyhotel Sasvár Mátraszentimre
Panoráma Hotel Noszvaj Mátraszentimre
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Vöröskő Kisvendéglő MátraszentimreX