Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Mátraszentlászló, Kossuth u. 14.

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre a térképen

Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy túra végeztével találtuk meg ezt a helyet első alkalommal. Azóta visszajárunk, sőt barátaink is elégedetten távoztak már innen. Családias kis vendéglő, szezonban néha várni kell az asztalra emiatt. A felszolgálók kedvesek, az ételre nem kell sokat várni. Az adagok bőségesek, ízletesek. Ajánlom a helyi specialitásokat! A hely tiszta, bár kissé ódivatú, de hangulatos.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Nagyon családi étterem. Finom ételek normál adagok. Túrázás után kiváló választás volt. Szívesen ajánlom.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy régimódi, kicsit lepukkant kocsma hatását kelti. De ha jobban körülnéz az ember, egy tiszta, kellemes kis étterem bontakozik ki. A kiszolgálás nagyon kedves, családias. Az ételek minősége, mennyisége pazar. Első ottlétünkkor csak pár asztalnál ültek emberek. A kért ételt nagyon gyorsan megkaptuk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Mátrában töltöttünk pár napot, és az interneten kerestem rá a közeli éttermekre. Mint kiderült, jó volt előre felkészülni, mert sem Mátraszentimrén, sem Mátraszentistvánon nem volt nyitva kedvünkre való hely. Így kétszer is itt ebédeltünk, ami viszont nagyon kellemes volt. Az ételek valódi "tót" mátrai ízek, az adagok hatalmasak, a felszolgálás figyelmes.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éves feltöltődésre huszonéve mindig Mátraszentlászlóra utazunk az Alföldről. Sokat túrázunk, kirándulunk, gombát szedünk ( ha van). A környéken már több étkezési lehetőséget is kipróbáltunk, de Mi maradunk a jól bevált Vöröskőnél. Finom, házias ízek, bőséges adag, szivélyes,gyors kiszolgálás. Természetesen a frissensültekre várni kell, de frissen, forrón, ízlésesen tálalják.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előjáték:
Hét év sok idő, akkor jártunk itt utoljára helyiek ajánlása alapján. Akkor a feleségem gombapörköltet evett, én pedig szarvas sültet krokettel, áfonyával, barna mártással (Bőgősréti szarvas. . . ). A gombapörkölt akkor 1800 forintba került (7 éve! ), és amikor megrendeltük meg is kérdeztük, hogy mi is kerül ebben ennyibe?

Beer TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A családdal kirándultunk a Mátrában és akkor tértünk be ebbe a kedves családi kisvendéglőbe. Nagyon kedves fogadtatás volt, egyszerű, de kedves és viszonylag autentikus belső. A terasz a hideg miatt nem volt opció, de kellemesebb időben nagyon szép lehet kiülni. Főételnek mindenki sztrapacskát kért, így a várakozás alatti időre kértünk egy vadmalacragú levest és egy csülkös bablevest.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 5.
Őszi szünetben négyszer mentünk el ebbe az étterembe 4 lányunkkal. Már az első alkalommal nagyon kedvesen fogadott a pincér, az étterem kellemes hely, a fogásokat pedig frissen készítették. Kitűnő volt a csontleves (igazi, nem kockából készült! ), a gombaleves, a Mátrai Borzas (ilyen finoman máshol nem is készíthetik, mint a Mátrában!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Egy hosszabb túra után találkoztunk itt sportosabb családtagjaimmal:)
Bár én gps-el érkeztem, a hely szépen ki van táblázva. Ami elsőre feltűnt: a pincér határtalan kedvessége és állandó mosolygása, jókedve. Szerintem receptre kellene felírni. Minden vendégre odafigyelnek (a pincérlány is), megpróbálják a maximumot kihozni a helyből.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Fácánlevest kértünk a párommal, amit teljesen hidegen kaptunk meg. Visszaküldés után elérte a jó langyos fokozatot. Íze minősíthetetlen volt. Grillezett sajtom ízetlen, grillezetlen a friss zöldségköretet pedig nem tudom mikor készítették, de gusztustalanra fonnyadt paradicsomból és salátából állt. A párom házi káposzta salátáját akkor hozták amikor már a fele húst megette.

Legnépszerűbb csomagok Mátraszentimrén és környékén
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2019.08.31.
Szilvásvárad
2019.08.19. - 2020.08.19.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Aviátor Vendégház
2019.08.20. - 2020.03.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.12.19.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.23.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 32.245,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, töklámpás készítéssel, bográcsozási és nyársalási lehetőséggel, gyermekek részére játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Szilvásvárad
2019.08.19. - 2020.01.06.

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hotel Villa Völgy Mátraszentimre
2 éjszakás senior pihenés
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

Vöröskő Kisvendéglő MátraszentimreX