Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre
3235 Mátraszentimre, Mátraszentlászló, Kossuth u. 14.

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre a térképen

Szállások Mátraszentimre városában
Wellness csomagok Mátraszentimre városában

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Egy túra végeztével találtuk meg ezt a helyet első alkalommal. Azóta visszajárunk, sőt barátaink is elégedetten távoztak már innen. Családias kis vendéglő, szezonban néha várni kell az asztalra emiatt. A felszolgálók kedvesek, az ételre nem kell sokat várni. Az adagok bőségesek, ízletesek. Ajánlom a helyi specialitásokat! A hely tiszta, bár kissé ódivatú, de hangulatos.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
Nagyon családi étterem. Finom ételek normál adagok. Túrázás után kiváló választás volt. Szívesen ajánlom.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Belépve egy régimódi, kicsit lepukkant kocsma hatását kelti. De ha jobban körülnéz az ember, egy tiszta, kellemes kis étterem bontakozik ki. A kiszolgálás nagyon kedves, családias. Az ételek minősége, mennyisége pazar. Első ottlétünkkor csak pár asztalnál ültek emberek. A kért ételt nagyon gyorsan megkaptuk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Mátrában töltöttünk pár napot, és az interneten kerestem rá a közeli éttermekre. Mint kiderült, jó volt előre felkészülni, mert sem Mátraszentimrén, sem Mátraszentistvánon nem volt nyitva kedvünkre való hely. Így kétszer is itt ebédeltünk, ami viszont nagyon kellemes volt. Az ételek valódi "tót" mátrai ízek, az adagok hatalmasak, a felszolgálás figyelmes.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éves feltöltődésre huszonéve mindig Mátraszentlászlóra utazunk az Alföldről. Sokat túrázunk, kirándulunk, gombát szedünk ( ha van). A környéken már több étkezési lehetőséget is kipróbáltunk, de Mi maradunk a jól bevált Vöröskőnél. Finom, házias ízek, bőséges adag, szivélyes,gyors kiszolgálás. Természetesen a frissensültekre várni kell, de frissen, forrón, ízlésesen tálalják.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előjáték:
Hét év sok idő, akkor jártunk itt utoljára helyiek ajánlása alapján. Akkor a feleségem gombapörköltet evett, én pedig szarvas sültet krokettel, áfonyával, barna mártással (Bőgősréti szarvas. . . ). A gombapörkölt akkor 1800 forintba került (7 éve! ), és amikor megrendeltük meg is kérdeztük, hogy mi is kerül ebben ennyibe?

Beer TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A családdal kirándultunk a Mátrában és akkor tértünk be ebbe a kedves családi kisvendéglőbe. Nagyon kedves fogadtatás volt, egyszerű, de kedves és viszonylag autentikus belső. A terasz a hideg miatt nem volt opció, de kellemesebb időben nagyon szép lehet kiülni. Főételnek mindenki sztrapacskát kért, így a várakozás alatti időre kértünk egy vadmalacragú levest és egy csülkös bablevest.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 5.
Őszi szünetben négyszer mentünk el ebbe az étterembe 4 lányunkkal. Már az első alkalommal nagyon kedvesen fogadott a pincér, az étterem kellemes hely, a fogásokat pedig frissen készítették. Kitűnő volt a csontleves (igazi, nem kockából készült! ), a gombaleves, a Mátrai Borzas (ilyen finoman máshol nem is készíthetik, mint a Mátrában!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Egy hosszabb túra után találkoztunk itt sportosabb családtagjaimmal:)
Bár én gps-el érkeztem, a hely szépen ki van táblázva. Ami elsőre feltűnt: a pincér határtalan kedvessége és állandó mosolygása, jókedve. Szerintem receptre kellene felírni. Minden vendégre odafigyelnek (a pincérlány is), megpróbálják a maximumot kihozni a helyből.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Fácánlevest kértünk a párommal, amit teljesen hidegen kaptunk meg. Visszaküldés után elérte a jó langyos fokozatot. Íze minősíthetetlen volt. Grillezett sajtom ízetlen, grillezetlen a friss zöldségköretet pedig nem tudom mikor készítették, de gusztustalanra fonnyadt paradicsomból és salátából állt. A párom házi káposzta salátáját akkor hozták amikor már a fele húst megette.

Legnépszerűbb csomagok Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.14. - 2019.06.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.07.21.
Parádsasvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2019.12.22.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.315,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.01.04.
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2019.12.13.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2015.10.29. - 2019.09.30.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel

Szállodák Mátraszentimrén és környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Erzsébet Park Hotel Mátraszentimre
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Vöröskő Kisvendéglő MátraszentimreX