Emőke Csilla
2000

Emőke Csilla adatlapja

Mivel anyagilag nem állok túl jól, viszont szeretek új helyeket megismerni, valamint imádom a fürdőket, ezért igyekszem mindig a legolcsóbb és a lehető legpraktikusabb megoldásokat választani. Tömegközlekedéssel utazom, lehetőleg kihasználva a kedvezményeket, olcsó, de tiszta és jó szállásokat keresek, valamint megpróbálom kihasználni az adott hely összes lehetőségét.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2016.05.17

Átlagos 2016. május 17., kollégákkal járt itt
Egy konferencia alkalmával jártam itt, és elmondhatom, hogy annak tökéletesen megfelel, ugyanis a rendezvénytermek és az előcsarnokok, a személyzet igencsak megkönnyíti a szervezést. Szállás tekintetében sok vendéget tudnak fogadni - rengeteg szobájuk van, és közötte még négyágyasok is szerepelnek.
2016. május 17., kollégákkal járt itt
Egy éjszakát töltöttem itt egy konferencia keretében. A hotel szolgáltatásaival tökéletesen meg voltam elégedve. A welness részleget nem vettem igénybe egészgégügyi okok miatt, de a kollégák szerint az is rendben volt. A szálloda nagyon jó helyszín szerintem rendezvényszervezésre, a rendezvénytermei jók, az előterek szintén.