Hotel Griff Budapest ★★★

Hotel Griff Budapest
1113 Budapest, Bartók Béla út 152.

Hotel Griff Budapest a térképen

Hotel Griff Budapest értékelése:

42. helyezett a 400 budapesti szállás közül

Hotel Griff Budapest bemutatkozása

A Hotel Griff Budapest budai oldalán, kellemes környezettel, igényesen berendezett szobákkal, konferenciaközponttal és zárt parkolóval várja vendégeit. A szálloda a Kelenföldi Pályaudvartól és az M1/M7-es autópályától néhány percre helyezkedik el, a főváros központja és a Várnegyed tömegközlekedési eszközökkel is 15 perc alatt elérhető.

Hotel Griff Budapest képei

Hotel Griff Budapest

Hotel Griff Budapest vélemények

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2017. januárban járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Munkstársaimmal üzleti céllal szálltunk meg. Nem a kényelem volt az elsődleges szempopntunk, hanem a funkció. A tárgyaló termek jól használhatóak, a személyzet kedves és rugalmas volt. A szállás egyszerű, de tiszta. A szálloda fekvése ideális a vonattal érkezőknek, a belvárosba utazni kell ugyan, ha városnézéshez támad kedvünk, de a közlekedés ideális.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Egy konferencia alkalmával jártam itt, és elmondhatom, hogy annak tökéletesen megfelel, ugyanis a rendezvénytermek és az előcsarnokok, a személyzet igencsak megkönnyíti a szervezést. Szállás tekintetében sok vendéget tudnak fogadni - rengeteg szobájuk van, és közötte még négyágyasok is szerepelnek.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nem a kényeztetésről híres, de az ágyak rettenetes kifeküdtek voltak. Az étterem korrekt, az ételek jók és a választék is megfelelő. A tisztaság rendben, a személyzet figyelmes. A recepciósra hirtelen rászabadult 5-6 be-kijelentkező és feszülten, de jól kezelte a helyzetet.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Kétszer töltöttünk itt hétvégét. Az épület könnyen megközelíthető, a Kelenföldi pályaudvartól néhány perc kényelmes sétával. A személyzet kedvessége, segítőkészsége jó irányba változott az első látogatásunkkor tapasztaltakhoz képest. Elismerés illeti azt a gesztust, amit a szobába készített tea, kávé jelentett. Ismét bizalmat szavazok a Hotelnek és ajánlom mindenkinek.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 21.
Sokadszorra ismét ellátogattunk a Griff Hotelbe. Most éppen évfordulónk ünneplésének színhelyéül választottam egy romantikus csomagot, Páromnak meglepetésül. Nagyon jól sikerült, a meglepetés is, és a szállóban is teljes mértékben megtettek mindent annak érdekében, hogy a lehető legjobban sikerüljön a mi ünnepünk!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20.
Jó helyen jó áron! Kellemes barátságos szálloda. Szép környezetben helyezkedik el,ingyenes parkolási lehetőséggel.Külön kiemelném a wellness részleget és a sportolási lehetőséget! Szauna, pezsgőfürdő ingyenes használata benne van a szobaárban. Tetszett a szobában a tea-kávé bekészítés.Csak ajánlani tudom!

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 27.
3 napos tanfolyamra utaztunk és a Griffet választottuk szálláshelynek. Jól döntöttünk, könnyen megközelíthető, nagyon jó elhelyezkedésű a szálloda, a tömegközlekedés sűrű, de nem zavaró. Az autónk a szálloda előtti parkolóban ingyen parkolhatott. A szoba minden igényt kielégít, tiszta, rendes, az étterem, a személyzet figyelmessége nem hagy kívánni valót maga után ( esetleg a reggeli változatosabb lehetne, harmadik napra már egyhangú volt).
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 20.
A reggeli finom és változatos volt. Kivéve a péksüteményeket, melyek közt állott, több napos darab is található volt. A recepciósra többször várakozni kellett. Előfordult, hogy telefonálás közben, félmondatokat odabökve mondta el a tudnivalókat. Szerintem ez nem megengedhető egy középkategóriás szállodában. Ezektől eltekintve jól éreztük magunkat.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 7.
A férjemmel egy éjszakát töltöttünk el a Hungest Hotel Griffben. Minden igényünket kielégítette, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész. A szoba megfelelő volt a célra, rendben volt. Az ételek finomak voltak, és nagy volt a választék. Amikor ott voltunk, pont egy esküvő volt.

2012. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
A munkahelyem itt szállásolt el. Kellemes hotel, leszámítva a recepciósokat. Megérkezésünkkor volt egy kis félreértés, de nem a hotel hibájából. Sajnos a későbbiekben érzékeltették, hogy mi "munkások" vagyunk, nem kezeltek egyformán a szimpla hotelvendégekkel. Az egyik recepcs hölgy szinte kidobott a hotelből minket, pedig még érvényes volt a foglalásunk.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.774 - 16.524,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.799 - 16.248,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 14.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
2019.12.22. - 2019.12.27.
Judit Apartments Budapest
Érvényes: 2019.09.09-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.11.16-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 16.159,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.049 - 17.913,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.236 - 13.161,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.09-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval