Eszti16

Utoljára itt2014.08.31

Fonte étterem -

Fonte Hotel Étterem Győr

Átlagos 2014. augusztus 20. járt itt
Nem olyan régen a párommal tértem be ide ebédelni. Nagyon jó helyen van. Többféle menü lehetőséget ajánlottak, de mi inkább az étlapról választottunk. Normális adagokat kaptunk, az ár is rendben volt, de sajnos az általam fogyasztott húsban több mócsing volt, ami eléggé elvette a kedvem a továbbiaktól.
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon szeretek itt enni, olyannyira, hogy még Bécsből is tervezek időnként idelátogatni :)
Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is készséges és udvarias. Össze sem hasonlítható a legtöbb belvárosi, felkapott étteremével az ételek minősége. Remélem még sokáig térhetek be ide enni, mert nagyon kevésszer fordul elő, hogy ilyen elégedett legyek egy étteremmel.
Gyenge 2014. augusztus 20. járt itt
Valamikor Novemberben töltöttem itt egy éjszakát. Interneten foglaltam és fontos volt számomra, hogy legyen wifi, ugyanis külföldön élek, ezért Magyarországon nincs internethozzáférés a telefonomon. Este foglaltam el a szobát, a wifikód már kinyomtatva várt a szobában.