Nimród Vendéglő Győr

Nimród Vendéglő Győr
Nimród Vendéglő GyőrNimród Vendéglő Győr
Nimród Vendéglő GyőrNimród Vendéglő Győr

Nimród Vendéglő Győr bemutatkozása

Győr Nádorvárosában, meghitt kertes házak között található vendéglőnk. A kamerával megfigyelt zárt parkolókban biztonságban elhelyezheti autóját, miközben Ön élvezi a virágokkal teli teraszunkon az ebédjét. A 2009-ben történt átépítés után vendéglőnk 70 férőhelyet biztosít nemdohányzó termekben.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül
2024.12.29-ig
Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Nimród Vendéglő Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
Párommal jöttünk el ide, az interneten néztük ki, jó értékeléseket kapott, ezért is próbáltuk meg, és szerencsére az előzetes várakozásokat hozta. Főútvonal mellett található, de a dús növényzetnek (tujáknak) köszönhetően nem látnak a kíváncsi tekintetek. A kiülős,teraszos rész is teli növényekkel, mi kint ültünk, a beltért nem láttuk.
Nimród Vendéglő válasza
Köszönjük szépen a pozitív szavakat éttermünkről. Várjuk Önöket vissza! Üdvözlettel: Tüske Tamás
2019. január 23., Nimród Vendéglő, tulajdonos
2016. március 9.barátokkal járt itt
Sikerült egy baráti társasággal közösen egyik cimboránk születésnapját az egyik különteremben megtartani.
Jól szeparálható termet kaptunk. A konyha kellemes ízeket tálalt fel, a személyzet pedig udvariasan tette a dolgát.
Segít a megközelítésben a tágas udvari parkoló, ahol akár telt ház esetén is beférnek a vendégek autói.
Az árak lehetnének csöppet barátságosabbak.
2016. február 3.barátokkal járt itt
Váratlan vendégeink jöttek és - mivel közel lakunk - a Nimród Éttermet választottuk. Nem bántuk meg, mert mindenki elégedett volt az étellel és itallal egyaránt. öten voltunk és mindenki mást kért. Meleg volt a leves, bőséges a fogás. Én vegetáriánus vagyok és általában vagy rántott sajt vagy rántott gomba az étel.
Nimród Vendéglő válasza
Koszonjuk szepen a pozitiv ertekelest! Nagyon orulunk amikor vendegeink ertekelik a munkankat, hiszen ezert dolgozunk minden nap. Tisztelettel varjuk Ont es kedves csaladjat, baratait legkozelebb is vendeglonkben! Udvozlettel: T. Tamas
2016. február 10., Nimród Vendéglő, tulajdonos
Átlagos 2015. november 25.a párjával járt itt
Hétvégi kirándulásból hazafelé tartva a párommal megéheztünk. Forró levesre vágytunk. Párom ajánlására ezt az éttermet választottuk,mivel ő már járt itt. Párom májgaluska levest kért, én pedig sütőtök krémlevest rendeltem. Mindketten elégedetten, jóllakottan távoztunk. Ajánlom másoknak is az éttermet, ha Győrben járnak, feltétlenül térjenek be.
Nimród Vendéglő válasza
Koszonjuk szepen a pozitiv szavakat. Nagyon orulunk, hogy minket valasztottak. Remelem visszatero vendegeink kozott udvozolhetjuk Ont es kedves parjat. Szep napot kivanok! Udvozlettel, T. Tamas
2016. február 10., Nimród Vendéglő, tulajdonos
Kiváló 2015. október 25. járt itt
Udvarias kiszolgálás, családias finom 😋 etelek. Kellemes környezet . Összegezve. Teljes elégedettség
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon szeretek itt enni, olyannyira, hogy még Bécsből is tervezek időnként idelátogatni :)
Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is készséges és udvarias.
Össze sem hasonlítható a legtöbb belvárosi, felkapott étteremével az ételek minősége.
Remélem még sokáig térhetek be ide enni, mert nagyon kevésszer fordul elő, hogy ilyen elégedett legyek egy étteremmel.
A kedvencem Győrben!
Átlagos 2014. február 18.családjával járt itt
Családdal vacsoráztunk a Nimródban, ahol kis külön termet kaptunk. Ez talán az előfoglalásnak szólt, már előre meg volt terítve az asztal. A berendezés nekem tetszik (trófeák). Előételnek vad leveseket és kaviárt kértünk. Ízletes volt, a hús kissé rágós. Második fogásnak a ház specialitását (szarvasszelet), illetve libamájas bélszíneket kértünk.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy minket választottak és reméljük a jövőben is ezt fogják tenni. Kérem engedje meg, hogy reagáljak az Ön által leirt kritikára: mi mindig igazat adunk a vendégnek és elismerjük, hogy Önnek nem ízlett a libamáj. (Bélszin Rossini módra) Viszont abba nem tudunk igazat adni, hogy a libamáj romlott volt.
2014. február 26., Nimród Vendéglő, tulajdonos
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Tegnap voltunk párommal, hirtelen ötlet volt, és közel is van. A hely két (eltolt)szintes, a pincérek egy helyiséggel arrébb vannak, de folyamatosan jött, nem kellett várakoznunk semmiért. Az ételek viszonylag hamar elkészültek, csak jót tudnék írni. A hús pont jól volt sütve, a bunda hibátlan, a köret bőséges, és jól fűszerezett, a paradicsomsaláta friss apró paradicsomból készült.
Kiváló 2013. november 14. járt itt
Több alkalommal jártunk az étteremben. Mindig barátságos fogadtatásban részesültünk. Az étterem elegáns, az ételek kíválóak, a tálalás ízléses. Kedvenc ételem: Őz szűz érmék áfonya mártással.
Mindenkinek ajánlom az éttermet,aki kellemes környezetben finomat szeretne ebédelni, vagy vacsorázni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Elegáns étterem, széles, finom ételválaszték. A kedvencem innem a tatárbeefsteak, de a velővel töltött gomba is nagyon finom volt. Alkalmas az étterem rendezvényekre, esküvőkre, több szinten is lehet étkezni az épület eltolt jellegéből fakadóan. Ajánlom mindenki, aki egy finomat kíván vacsorázni. Nekem és a családnak bejött.
Nimród Vendéglő Győr a térképen
9024 GyőrNagy Imre u. 48-50.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva
K-Szo
V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
1. emeleti különterem - max. 40 fő