Teátrum Panzió Győr

Teátrum Panzió Győr
Teátrum Panzió GyőrTeátrum Panzió Győr
Teátrum Panzió GyőrTeátrum Panzió Győr

Teátrum Panzió Győr bemutatkozása

A város szívében, a Nemzeti Színház mellett, csendes, hangulatos környezetben várjuk a pihenni vágyókat. Családias hangulatú szobáink, napsütéses terasz, társalgó áll vendégeik rendelkezésére. Sok szeretettel várunk mindenkit színház előtt és után, családi és csoportos rendezvények alkalmával, légkondicionált 50 fős éttermünkbe, vagy 20 fős különtermünkbe.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Teátrum Panzió Győr vélemények

Kiváló 2016. február 22.a párjával járt itt
Segítőkész,udvarias,barátságos személyzet.Nagyon jó helyen van,kíváló esti sétákhoz, a hangulatos belvárosban.A szoba rendezett, családias.Mindenképpen visszatérünk!
Átlagos 2016. február 13.gyerekekkel járt itt
A Győrkőc fesztiválra érkeztünk, de a szálláshely miatt rossz élményekkel távoztunk. Hónapokkal korábban foglaltam egy háromágyas szobát 2 felnőtt és 2 kisgyerek részére, amit vissza is igazoltak, majd jóval később felhívtak, hogy bocsi, de elrontottuk. Felajánlották, hogy két két ágyas szobát biztosítanak nekünk.
Gyenge 2014. augusztus 20. járt itt
Valamikor Novemberben töltöttem itt egy éjszakát. Interneten foglaltam és fontos volt számomra, hogy legyen wifi, ugyanis külföldön élek, ezért Magyarországon nincs internethozzáférés a telefonomon. Este foglaltam el a szobát, a wifikód már kinyomtatva várt a szobában.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 15.a párjával járt itt
Párommal voltam ebben a kis hangulatos panzióban,3 nap-2 éjszakát. Nagyon jó központi helyen van a belvárosban. A tetőtéri szoba berendezése,nagysága megfelelt,tiszta volt. A személyzet kedves,udvarias volt. Az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Gratulálunk a szakácsnak.