fakabi

fakabi adatlapja

A Kék Fény Motorosklub szervezője vagyok! Többnyire a barátaimmal járjuk az országot és Európát.
Sinte kizárólag saját járművel( motor vagy autó) utazom. A tömegközlekedésről nagyon rossz véleménnyel vagyok!

Éttermekből nem szeretem a puccos helyeket. Sokkal inkább kedvelem a hangulatos, meghitt, szolíd, akár családias éttermeket, csárdákat, akár kifőzdéket! Legfontosabb elvárásom e téren a tisztaság!
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.09.18
Utoljára itt2016.09.21

Gyenge 2016. szeptember 21., csoporttal járt itt
Mivel közel 20 fős csoporttal érkeztünk előzetesen bejelentkeztünk az étterembe. Ekkor az volt a kérés felénk, hogy mondjuk meg előre mit szeretnénk ebédre fogyasztani, illetve hány és milyen típusú kétszemélyes tálat kérünk! Ennyi különböző helyről érkező embernél ezt felmérni nem lehet, így abban maradtunk, hogy étlapról rendelünk majd (amire figyelmeztettek, hogy így többet kell várnunk!
Kiváló 2016. szeptember 21., csoporttal járt itt
Közel 20 fős csapattal érkeztünk a szállásra, ahol szívéjesen fogadtak és hiánytalan kiszolgálásban volt részünk! A felszolgált ételek finomak és bőségesek voltak. A szobák egyszerűek, de tiszták, kényelmsek és mindenben megfeleltek annak, amit ennyi pénzért elvárhattunk! Szerintünk megfizethető, szolíd árakkal csábít mindenkit az Alexandra.