Alexandra Vendégház Pilismarót

2028 Pilismarót, Akácfa üdülőpart 1793 hrsz.

Alexandra Vendégház Pilismarót a térképen

Alexandra Vendégház Pilismarót értékelése:

1. helyezett a 3 pilismaróti szállás közül
55. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Alexandra Vendégház Pilismarót vélemények

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Esküvő utáni kerti partit szerveztek barátaim a vendégházba. A hely szinte a Duna partján van és több szórakozási lehetőséget is biztosít (pingpong, csocsó, stb. ). Bográcsoztunk és a konyhát is kibérelték, ami teljesen felszerelt volt. Ebédlője hangulatos, 30 ember kényelmesen elfér benne. Szobái egyszerűek (ágy, kis asztal, szekrény), a fürdő is tisztán tartott (zuhanyzó, WC, mosdókagyló).

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Közel 20 fős csapattal érkeztünk a szállásra, ahol szívéjesen fogadtak és hiánytalan kiszolgálásban volt részünk! A felszolgált ételek finomak és bőségesek voltak. A szobák egyszerűek, de tiszták, kényelmsek és mindenben megfeleltek annak, amit ennyi pénzért elvárhattunk! Szerintünk megfizethető, szolíd árakkal csábít mindenkit az Alexandra.

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem foglaltunk szobát,ennek ellenére sikerült kapnunk,hála a személyzet rugalmasságának. Két gyerekkel érkeztünk,akik bőségesen találtak játszó eszközt. A szobák egyszerűek,tiszták, a célnak tökéletesen megfelelnek. Nekem külön tetszett hogy a személyzet nem lógott senki nyakán,de ha valami kellett,szívesen segítettek.

Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
Érvényes: 2020.10.24-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.24-ig

Szállodák Pilismarót környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Hétköznapi szieszta (min. 3 éj)

PilismarótX