Alexandra Vendégház Pilismarót

2028 Pilismarót, Akácfa üdülőpart 1793 hrsz.

Alexandra Vendégház Pilismarót a térképen

Alexandra Vendégház Pilismarót értékelése:

1. helyezett a 3 pilismaróti szállás közül
49. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Alexandra Vendégház Pilismarót vélemények

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Esküvő utáni kerti partit szerveztek barátaim a vendégházba. A hely szinte a Duna partján van és több szórakozási lehetőséget is biztosít (pingpong, csocsó, stb. ). Bográcsoztunk és a konyhát is kibérelték, ami teljesen felszerelt volt. Ebédlője hangulatos, 30 ember kényelmesen elfér benne. Szobái egyszerűek (ágy, kis asztal, szekrény), a fürdő is tisztán tartott (zuhanyzó, WC, mosdókagyló).

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Közel 20 fős csapattal érkeztünk a szállásra, ahol szívéjesen fogadtak és hiánytalan kiszolgálásban volt részünk! A felszolgált ételek finomak és bőségesek voltak. A szobák egyszerűek, de tiszták, kényelmsek és mindenben megfeleltek annak, amit ennyi pénzért elvárhattunk! Szerintünk megfizethető, szolíd árakkal csábít mindenkit az Alexandra.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem foglaltunk szobát,ennek ellenére sikerült kapnunk,hála a személyzet rugalmasságának. Két gyerekkel érkeztünk,akik bőségesen találtak játszó eszközt. A szobák egyszerűek,tiszták, a célnak tökéletesen megfelelnek. Nekem külön tetszett hogy a személyzet nem lógott senki nyakán,de ha valami kellett,szívesen segítettek.

Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Pilismarót környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

PilismarótX