Fenyő Vendéglő Budaörs

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Fenyő Vendéglő Budaörs vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2024. március 18.egyedül járt itt
Láttam itt, hogy nagyon megosztó a hely, mondanak róla jót is, rosszat is az emberek. Ilyenkor felvetődik, hogy de mégis, mi lehet a dolgok mögött? Nem tudjuk, csak ha kipróbáljuk. Elég eldugott helyen van ez a vendéglő, gondolkodtam, mi esélye van Budaörs másik 50, kiemeltebb helyen található vendéglőjével szemben?
Fenyő Vendéglő Budaörs - MosdóFenyő Vendéglő Budaörs - MosdóFenyő Vendéglő Budaörs - MosdóFenyő Vendéglő Budaörs - Étel/italFenyő Vendéglő Budaörs - Étel/italFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - EgyébFenyő Vendéglő Budaörs - EgyébFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - BelsőFenyő Vendéglő Budaörs - EgyébFenyő Vendéglő Budaörs - Külső kép
Gyenge 2023. június 12.családjával járt itt
Élet unt fapofájú nulla kedvesség a felszolgálónak nevezett fiatal senkibe viszont az ételek elfogathatók de sokat kell várni míg megkaptuk.Nem igazán ajánlóm mert a pénzemért vannak elvárásaim és ezt nem igazán mondhatom hogy megkaptam. A vezetésnek pedig ajánlóm hogy félszolgálókat alkalmazzon ne ilyen senkiket
Átlagos 2018. március 6., kollégákkal járt itt
Ebédre tértünk be az étterembe. A húsleves összességében ízletes volt, az adag is OK, mégis az volt az érzésem, -s később az allergiám is ezt mutatta-, hogy eltúlozták a Vegetát, vagy valami más ízesítőt benne. Sajnos nem egyedi eset a magukra kevesebbet adó éttermekben!
2017. április 25.a párjával járt itt
Régebben nagyon gyakran jártunk ide ebédelni. Nagyon hangulatos étterem finom bőséges ételekkel. Ha időben megyünk akkor nagyon flottul megy az étel elkészítése és felszolgálása. Pincérek kedvesek. Szívesen ajánlom másoknak a helyet. Kerthelységgel is rendelkezik az Étterem. Bowling Pálya és csocso is szórakozást nyújt a fiataloknak. Remélem hamarosan újra ott leszünk.
Gyenge 2016. szeptember 21., csoporttal járt itt
Mivel közel 20 fős csoporttal érkeztünk előzetesen bejelentkeztünk az étterembe. Ekkor az volt a kérés felénk, hogy mondjuk meg előre mit szeretnénk ebédre fogyasztani, illetve hány és milyen típusú kétszemélyes tálat kérünk! Ennyi különböző helyről érkező embernél ezt felmérni nem lehet, így abban maradtunk, hogy étlapról rendelünk majd (amire figyelmeztettek, hogy így többet kell várnunk!
2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Egy kis családias vendéglő. Kinti és benti asztalokkal. Van játszótér és bowling,biliárd és csocsó igy fiatalok is jól érezhetik magukat.
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.
Van csapolt sör is. Bent kis bokszokban lehet leülni. Kint asztaloknál.
Nem modern hanem egy kis régi családi étterem. Budaőrs egyik csendes utcájában.