Fanny

Fanny adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.09.02

Kiváló 2016. szeptember 2. járt itt
Szinte minden tökéletes volt, egyetlen negatívumként az ételek változatosságát és elkészítésüket róhatnám fel. A levesek és desszertek tökéletesek voltak, a fő fogásnál sokszor száraz húsokkal és túlsütött ételekkel találkoztunk. A reggeli 5 napon át teljesen ugyanaz volt, ami nem baj, csak az eddigi tapasztalataink nem ezek voltak.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk véleményét. Örömmel észleltük, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Sajnálatos azonban, hogy éttermünk kínálata nem minden tekintetben nyerte el tetszésüket.
2016. szeptember 14., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Kedvesem születésnapi meglepetés ajándéka volt az utazásunk. A szeszélyes márciusi időjárás miatt kerestem olyan szállodát, ahol rossz idő esetén is maradéktalanul ki lehet használni a pihenésre szánt napokat. Általában az aktív kikapcsolódást kedveljük, ezért a korlátlanul használható élményfürdő tökéletesen kiegészítette a város és a környék felfedezése melletti szabadidőnket.