Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 68 szegedi szállás közül
10. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Hát egy igazi 4*-s hely. Megérdemli, jó helyen van szép tiszta rendezett tágas. Gyerekeseknek tényleg minden van ami csak kell. A fürdőbe való átjárás szuper. A kaják kiválóak,bőséges és sok fajta választék, a személyzet nagyon aranyos segítőkész. Tágas kényelmes szobák, jó erkély ahol lehet a fürdőruhákat szárítani, nem kell a fürdőszobát teleaggatni.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
2,5 éves kisfiunkkal idén először jàrtunk itt. Több más hasonló kategóriájú szállodával összehasonlítva ez tetszett a legjobban, valamint a fürdő is szuper. A zalakarosi hotel [moderálva - a szerk. ] a lelakottságával és életveszélyes, meredek és kövezett gyerekcsúszdájával maradt le, az egerszalóki szintén a kicsiknek kevésbé való csúszdáival és a szegényes főétel választékával.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég érkeztünk haza egy 4 napos ott-tartózkodás után. A szállodától 1 csillagot kapásból elvennék, mert retkes a szálloda ! :( . A 4. emeleten voltunk kétágyas standard, pótágyazható szobában, és a mi szobánkat ette a mocsok. Csatolok képeket is. A szőnyeg, a függöny, a tapéta merő mocsok , a fürdőszobában a fugák penészesek , és nemcsak a szoba volt piszkos, hanem az egész 4.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Először jártunk ebben a szállodában. A fogadtatás kedves volt, azonnal megkaptuk a szálloda programjait is, különös tekintettel a gyerekekre. A szobák megfelelő méretűek, praktikus berendezéssel, a pótágy/ak számára is elegendő hellyel. Igen előnyös a közvetlen átjáró a fürdőbe. (Azt hiszem, az ország egyik legokosabban megtervezett komplexumában jártunk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Az apartman kényelmes, hatalmas erkéllyel és a két wc remek elgondolás. Az emeleteken nagyon kellett volna pihenősarok, hely van hozzá bőven. Nagy parkoló, az étteremben bőven volt hely úgy is, hogy konferencia vendégek voltak. Az ételek finomak, változatosak, bőségesek, bár nem kiemelkedőek. A személyzet udvarias, készséges, a kifogyott ételeket gyorsan újra töltötték.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy éjszakát töltöttünk itt, de már most keressük, hogyan tudnánk visszajönni. Könnyen megtaláltuk a hotelt. Csendes helyen van. Korábban érkeztünk de ez nem jelentett gondot, sőt még levespartira is meginvitáltak minket. Tágas, kényelmes minden helyiség. Az étterem tiszta, a személyzet gyors, kedves. A választék nagyon jó.

2088 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Megbízható 4 csillagos szálloda a Tisza partján, zöldövezeti nyugalmas, csendes részben, a belvárostól sétatávolságra. Egy konferencián jártunk itt a kollégákkal. A konferenciaterem tágas, jól klimatizált, meglepő módon még a székek is egészen kényelmesek voltak. A recepción a regisztráció flottul, gyorsan ment, pedig minden vendég egyszerre érkezett, de jól előkészítették a rendezvényt.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Nagyon jó helyen van, közel a belvároshoz. Klassz, hogy egy folyosón átjut az ember a fürdőbe, ahol a gyerekek csúszdázhatnak, a felnőttek is pihenhetnek. Szuper a bowling lehetőség, nagyon jó program családdal, barátokkal. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt a szálloda minden területén. Az étterem rész tágas, még telt háznál sem kell szorongani a tömegben.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Három nagy gyerekkel töltöttünk 3 nap 2 éjszakát a hotelben. A szobák jól felszereltek, kényelmesek. Nagyon jó, hogy a fedett folyosón át lehet menni a szomszédos fürdőbe, ahol sok csúszda, különféle kinti-benti medence található. A szállodának van külön jól felszerelt wellnesrészlege is, ami gyerekmentes, így tökéletes kikapcsolódást nyújt, ha egy kicsit elvonulnák.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Nagyon tetszik a szállás elhelyezkedése, kedves a személyzet. Kényelmesek a szobák. Egy dolgot hiányolok:
tapasztalatom szerint az ilyen kategoriájú hotelekben már van általában bekészítve egy vízforraló, napi kis kávé, tea készítési lehetőség a hozzávalókkal. Még nem igazán volt kedvemre a bekészített tusfürdő, szappan kollekció.
Válasz az értékelésre - 2019. április 20.
Kedves Dr. Ladányi Erzsébet Judit!

Köszönjük értékelését! Javaslatait továbbítottuk a szállodavezetőnek. Várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Sarnyai Noémi (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szeged
4 nap/3 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Tisza Alfa Hotel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.25.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Tisza Sport Hotel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
Garden 39 Vendégház
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 16.695,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SzegedX