Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 70 szegedi szállás közül
4. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

Varesz TOP szállásértékelő
Varesz TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus 3 napot töltöttünk itt el! Félpanziós ellátással. A svédasztalos reggeli és vacsora változatos volt,bőséges és finom. A személyzet nagyon figyelmes és udvarias volt. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt és jól felszerelt. Nagyon tetszett,hogy a fürdőbe közvetlen átjárás volt. Nem volt telt ház így a fürdőben sem volt zsúfoltság (szerencsére).

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17.
Fontos számunkra fürdő közelsége, ill. átjárhatóság. Ennek remekül megfelelt a rendkívül tiszta, kényelmes, jó elhelyezkedésű hotel. Belváros szinte kéznyújtásnyira. Az étterem személyzete maximális odafigyelést tanúsított. Az étel kínálat nagyon változatos és egészséges volt.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 21.
Kedves Vendégünk!

Köszönettel és örömmel olvastuk elismerő szavait, valamint, hogy pihenésük kellemesen és tartalmasan telt. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Czikk Nóra (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Az egész nyaralásunk, minden képzeletünket felülmúlta. A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Külön felhívták a figyelmünket, különböző kedvezményekre (buszjegy vásárlás, vadaspark belépő). A szoba kiváló, tiszta, gyönyörű, barátságos. Az étterem fantasztikus. Kész merénylet az ízlelőbimbók ellen :) Változatos, ízletes, minden igényt kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 15.
Kedves Juhász Lászlóné!

Köszönettel olvastuk értékelését. Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink munkájával, természetesen továbbítottuk elismerő szavait.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Czikk Nóra (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A fürdő kiváló, felnőttek számára is zavartalanul élvezhető a környezet, közelsége sok mindenért kárpótolt. A személyzet nagyon udvarias és kedves, de érzékelhető volt a csökkentett létszám. Az étel minősége rapszódikus volt, a felszolgálók zöme gyakorlatlan tanuló, ami tovább lassította az amúgy is nagylétszámú étkezéseket.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
Nem véletlen, hogy itt foglaltam szállást az egész családnak! 3 család, 11-en voltunk 3 szobában. Fiamék 2 gyermekkel, lányom 3 gyermekkel. 2 teljes napot tudtunk eltölteni félpanziós bőséges ellátással. Készségesen bocsájtottak rendelkezésünkre egy 12 személyes asztalt 3 reggeli és 3 vacsora alkalmára. Utolsó nap reggelén ünnepeltük középső 8 éves unokánk születésnapját.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Remek elhelyezkedés. A kiszolgálás kiváló. Az étterem választéka bőséges és ízletes. A személyzet segitőkész, figyelmes.
A felnőtt wellness igazán kiváló!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
A szálloda teljesen átlagos volt. Igazából, mivel gyerekekkel utaztunk az élményfürdő vitte a prímet. A fürdő remek volt a sok medencével és a csúszdával. A parkolás ára a többi szállodához viszonyítva igen magas volt. Személyzettel csak az érkezéskor és távozáskor találkoztunk,ill. az étterem
dolgozói nagyon kedvesek voltak.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Sajnos a vírushelyzet miatt nem voltak használhatóak a belső medencék ami az időjárás miatt még lényegesebb lett volna, de a szabadság most volt aktuális egy kis kiruccanásra.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Sajnos ez az utazás most nem úgy alakult ahogy vártuk. Egyrészt nem volt csendes a szobánk: épitkeztek az ablakunk alatt, másrészt egy baromfiudvar is volt a közelben, ahol a kakaskukorékolást hallgattuk szüntelenül. A szobánk eléggé lelakott volt, a függöny koszos. Az ablakok és tereszaajtó foltos, koszos, a bútorok porosak.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nagyon tetszett a hotel figyelmessége, hogy megajándékoztak a születésnapomon. A kiszolgálást nagyfokú rugalmasság jellemezte. Az étterem kiváló minőségű és változatos ételeket kínált.

Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Szeged
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, fitness belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.16-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, szobai bekészítéssel
2021.05.01. - 2021.06.30.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 19.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nálkül, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Szeged
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 36.400,- Ft/fő/éj között: önellátással, fürdőbelépővel, fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.30-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

SzegedX