Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 69 szegedi szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17.
Fontos számunkra fürdő közelsége, ill. átjárhatóság. Ennek remekül megfelelt a rendkívül tiszta, kényelmes, jó elhelyezkedésű hotel. Belváros szinte kéznyújtásnyira. Az étterem személyzete maximális odafigyelést tanúsított. Az étel kínálat nagyon változatos és egészséges volt.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 21.
Kedves Vendégünk!

Köszönettel és örömmel olvastuk elismerő szavait, valamint, hogy pihenésük kellemesen és tartalmasan telt. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Czikk Nóra (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Az egész nyaralásunk, minden képzeletünket felülmúlta. A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Külön felhívták a figyelmünket, különböző kedvezményekre (buszjegy vásárlás, vadaspark belépő). A szoba kiváló, tiszta, gyönyörű, barátságos. Az étterem fantasztikus. Kész merénylet az ízlelőbimbók ellen :) Változatos, ízletes, minden igényt kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 15.
Kedves Juhász Lászlóné!

Köszönettel olvastuk értékelését. Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink munkájával, természetesen továbbítottuk elismerő szavait.

Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!
Czikk Nóra (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A fürdő kiváló, felnőttek számára is zavartalanul élvezhető a környezet, közelsége sok mindenért kárpótolt. A személyzet nagyon udvarias és kedves, de érzékelhető volt a csökkentett létszám. Az étel minősége rapszódikus volt, a felszolgálók zöme gyakorlatlan tanuló, ami tovább lassította az amúgy is nagylétszámú étkezéseket.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
Nem véletlen, hogy itt foglaltam szállást az egész családnak! 3 család, 11-en voltunk 3 szobában. Fiamék 2 gyermekkel, lányom 3 gyermekkel. 2 teljes napot tudtunk eltölteni félpanziós bőséges ellátással. Készségesen bocsájtottak rendelkezésünkre egy 12 személyes asztalt 3 reggeli és 3 vacsora alkalmára. Utolsó nap reggelén ünnepeltük középső 8 éves unokánk születésnapját.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Remek elhelyezkedés. A kiszolgálás kiváló. Az étterem választéka bőséges és ízletes. A személyzet segitőkész, figyelmes.
A felnőtt wellness igazán kiváló!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
A szálloda teljesen átlagos volt. Igazából, mivel gyerekekkel utaztunk az élményfürdő vitte a prímet. A fürdő remek volt a sok medencével és a csúszdával. A parkolás ára a többi szállodához viszonyítva igen magas volt. Személyzettel csak az érkezéskor és távozáskor találkoztunk,ill. az étterem
dolgozói nagyon kedvesek voltak.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Sajnos a vírushelyzet miatt nem voltak használhatóak a belső medencék ami az időjárás miatt még lényegesebb lett volna, de a szabadság most volt aktuális egy kis kiruccanásra.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Sajnos ez az utazás most nem úgy alakult ahogy vártuk. Egyrészt nem volt csendes a szobánk: épitkeztek az ablakunk alatt, másrészt egy baromfiudvar is volt a közelben, ahol a kakaskukorékolást hallgattuk szüntelenül. A szobánk eléggé lelakott volt, a függöny koszos. Az ablakok és tereszaajtó foltos, koszos, a bútorok porosak.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nagyon tetszett a hotel figyelmessége, hogy megajándékoztak a születésnapomon. A kiszolgálást nagyfokú rugalmasság jellemezte. Az étterem kiváló minőségű és változatos ételeket kínált.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Már többször jártunk a hotelben gyerekekkel is és kettesben is. Nagyon jó kikapcsolódás, a csúszdapark nagy élmény és a wellness részleg is kiváló. Az étteremben jó a választék és jól főznek , a reggelivel is nagyon jó. Egyedüli negatív észrevétel, hogy érkezésünkkor büdös volt a fürdőszobában, mert nem volt víz a bűzzárakban, de ezt hamar orvosoltuk.

Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Szeged
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 19.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.29-ig
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.30. - 2021.09.26.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 22.050,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Nyárfás Apartmanház
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.02. - 2021.01.01.
Szeged
2 nap/1 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Szeged környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzegedX