Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 69 szegedi szállás közül
8. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

linda59 TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő. Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban olvastam, az inkább maradjon otthon.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan is amit a laktóz érzékenyek is fogyaszthatnak.
Válasz az értékelésre - 2019. október 5.
Kedves Magyar Kálmán!
Köszönjük értékelését! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Szállodánkban!
Üdvözlettel:
Hack Andrea
értékesítés
Hack Andrea (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Mindennel elégedettek voltunk. Számunkra megfelelő választék az étteremben, ami finom is volt. A fürdő csodálatos, szeptember elején tömeg sem volt. Nagyon örültünk, hogy 11-ig kellett elhagyni a szobát, így még egy délelőtti szaunázásra és fürdésre is volt időnk!
Válasz az értékelésre - 2019. október 5.
Kedves Mihályi Csilla!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mihamarabb Szállodánkba!
Üdvözlettel:
Hack Andrea
értékesítés
Hack Andrea (Hunguest Hotel Forrás Szeged)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Hát egy igazi 4*-s hely. Megérdemli, jó helyen van szép tiszta rendezett tágas. Gyerekeseknek tényleg minden van ami csak kell. A fürdőbe való átjárás szuper. A kaják kiválóak,bőséges és sok fajta választék, a személyzet nagyon aranyos segítőkész. Tágas kényelmes szobák, jó erkély ahol lehet a fürdőruhákat szárítani, nem kell a fürdőszobát teleaggatni.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
2,5 éves kisfiunkkal idén először jàrtunk itt. Több más hasonló kategóriájú szállodával összehasonlítva ez tetszett a legjobban, valamint a fürdő is szuper. A zalakarosi hotel [moderálva - a szerk. ] a lelakottságával és életveszélyes, meredek és kövezett gyerekcsúszdájával maradt le, az egerszalóki szintén a kicsiknek kevésbé való csúszdáival és a szegényes főétel választékával.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég érkeztünk haza egy 4 napos ott-tartózkodás után. A szállodától 1 csillagot kapásból elvennék, mert retkes a szálloda ! :( . A 4. emeleten voltunk kétágyas standard, pótágyazható szobában, és a mi szobánkat ette a mocsok. Csatolok képeket is. A szőnyeg, a függöny, a tapéta merő mocsok , a fürdőszobában a fugák penészesek , és nemcsak a szoba volt piszkos, hanem az egész 4.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Először jártunk ebben a szállodában. A fogadtatás kedves volt, azonnal megkaptuk a szálloda programjait is, különös tekintettel a gyerekekre. A szobák megfelelő méretűek, praktikus berendezéssel, a pótágy/ak számára is elegendő hellyel. Igen előnyös a közvetlen átjáró a fürdőbe. (Azt hiszem, az ország egyik legokosabban megtervezett komplexumában jártunk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Az apartman kényelmes, hatalmas erkéllyel és a két wc remek elgondolás. Az emeleteken nagyon kellett volna pihenősarok, hely van hozzá bőven. Nagy parkoló, az étteremben bőven volt hely úgy is, hogy konferencia vendégek voltak. Az ételek finomak, változatosak, bőségesek, bár nem kiemelkedőek. A személyzet udvarias, készséges, a kifogyott ételeket gyorsan újra töltötték.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy éjszakát töltöttünk itt, de már most keressük, hogyan tudnánk visszajönni. Könnyen megtaláltuk a hotelt. Csendes helyen van. Korábban érkeztünk de ez nem jelentett gondot, sőt még levespartira is meginvitáltak minket. Tágas, kényelmes minden helyiség. Az étterem tiszta, a személyzet gyors, kedves. A választék nagyon jó.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Megbízható 4 csillagos szálloda a Tisza partján, zöldövezeti nyugalmas, csendes részben, a belvárostól sétatávolságra. Egy konferencián jártunk itt a kollégákkal. A konferenciaterem tágas, jól klimatizált, meglepő módon még a székek is egészen kényelmesek voltak. A recepción a regisztráció flottul, gyorsan ment, pedig minden vendég egyszerre érkezett, de jól előkészítették a rendezvényt.

Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szeged
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2020.10.15-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 27.630,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Vén Diófa Vendégház Szeged
Érvényes: 2020.10.15-ig
Szeged
4 nap/3 éjszaka 42.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

SzegedX