Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 69 szegedi szállás közül
5. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Sajnos a vírushelyzet miatt nem voltak használhatóak a belső medencék ami az időjárás miatt még lényegesebb lett volna, de a szabadság most volt aktuális egy kis kiruccanásra.

Karolinka TOP szállásértékelő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Sajnos ez az utazás most nem úgy alakult ahogy vártuk. Egyrészt nem volt csendes a szobánk: épitkeztek az ablakunk alatt, másrészt egy baromfiudvar is volt a közelben, ahol a kakaskukorékolást hallgattuk szüntelenül. A szobánk eléggé lelakott volt, a függöny koszos. Az ablakok és tereszaajtó foltos, koszos, a bútorok porosak.

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nagyon tetszett a hotel figyelmessége, hogy megajándékoztak a születésnapomon. A kiszolgálást nagyfokú rugalmasság jellemezte. Az étterem kiváló minőségű és változatos ételeket kínált.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Már többször jártunk a hotelben gyerekekkel is és kettesben is. Nagyon jó kikapcsolódás, a csúszdapark nagy élmény és a wellness részleg is kiváló. Az étteremben jó a választék és jól főznek , a reggelivel is nagyon jó. Egyedüli negatív észrevétel, hogy érkezésünkkor büdös volt a fürdőszobában, mert nem volt víz a bűzzárakban, de ezt hamar orvosoltuk.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Már második alkalommal voltunk szállodájukban.Most is nagyon jól éreztük magunkat mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudom. További jó munkát kívánok önöknek és nagyon boldog új évet.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
3 csodás napot töltöttünk Szegeden. Szép hely rengeteg látnivalóval. A hotel gyerekbarát, ajánlom kis gyerekes szülőknek. Van külön játszószoba, nagy előtér ahol játszhatnak a gyerekek. Kedves emberek , finomabbnál finomabb ételek várják az ide érkezőket mindenki igényeit kielégítve. Még külön a kisgyermekekre is gondolnak ( bébi ételek, italok).
Válasz az értékelésre - 2019. december 7.
Kedves Csizmadia Valéria!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mielőbb Szállodánkba!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A nagy méretű hotelekre jellemző személytelenség kicsit sem volt érezhető a szálláson. A személyzet figyelmes, az étterem választéka kifejezett változatos, magas színvonalú. A fürdési lehetőségek minden igényt kielégítenek, hétköznapokon a csendes fürdőrész kifejezetten kellemes (szerény számú fürdőző). Szűk keresztmetszetnek talán a parkolási lehetőséget említeném, de ez is megoldható.
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Izsák Luca!
Köszönjük értékelését! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket Szállodánkban!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
A szálloda a város csendes részén van de a belváros akár tömegközlekedéssel is könnyen elérhető. Szomszédos fürdő ahová közvetlen az átjárás minden korosztályt kielégít. A szobák komfortosak a személyzet nagyon kedves. Az étkezés megfelelő talán kicsit a kínálat lehetett volna bővebb. Ezen kívül minden tökéletes, jó választás.
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Borbély László!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mielőbb Szállodánkba!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő. Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban olvastam, az inkább maradjon otthon.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan is amit a laktóz érzékenyek is fogyaszthatnak.
Válasz az értékelésre - 2019. október 5.
Kedves Magyar Kálmán!
Köszönjük értékelését! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Szállodánkban!

Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Szeged
2 nap/1 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
4 nap/3 éjszaka 13.650,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.01. - 2021.12.31.
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
5 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.5 éj)

SzegedX