Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged ★★★★

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged a térképen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése:

1. helyezett a 69 szegedi szállás közül
7. helyezett Dél Alföldön - 557 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged képei

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
3 csodás napot töltöttünk Szegeden. Szép hely rengeteg látnivalóval. A hotel gyerekbarát, ajánlom kis gyerekes szülőknek. Van külön játszószoba, nagy előtér ahol játszhatnak a gyerekek. Kedves emberek , finomabbnál finomabb ételek várják az ide érkezőket mindenki igényeit kielégítve. Még külön a kisgyermekekre is gondolnak ( bébi ételek, italok).
Válasz az értékelésre - 2019. december 7.
Kedves Csizmadia Valéria!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mielőbb Szállodánkba!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A nagy méretű hotelekre jellemző személytelenség kicsit sem volt érezhető a szálláson. A személyzet figyelmes, az étterem választéka kifejezett változatos, magas színvonalú. A fürdési lehetőségek minden igényt kielégítenek, hétköznapokon a csendes fürdőrész kifejezetten kellemes (szerény számú fürdőző). Szűk keresztmetszetnek talán a parkolási lehetőséget említeném, de ez is megoldható.
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Izsák Luca!
Köszönjük értékelését! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket Szállodánkban!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
A szálloda a város csendes részén van de a belváros akár tömegközlekedéssel is könnyen elérhető. Szomszédos fürdő ahová közvetlen az átjárás minden korosztályt kielégít. A szobák komfortosak a személyzet nagyon kedves. Az étkezés megfelelő talán kicsit a kínálat lehetett volna bővebb. Ezen kívül minden tökéletes, jó választás.
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Borbély László!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mielőbb Szállodánkba!

linda59 TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő. Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban olvastam, az inkább maradjon otthon.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan is amit a laktóz érzékenyek is fogyaszthatnak.
Válasz az értékelésre - 2019. október 5.
Kedves Magyar Kálmán!
Köszönjük értékelését! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Szállodánkban!

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Mindennel elégedettek voltunk. Számunkra megfelelő választék az étteremben, ami finom is volt. A fürdő csodálatos, szeptember elején tömeg sem volt. Nagyon örültünk, hogy 11-ig kellett elhagyni a szobát, így még egy délelőtti szaunázásra és fürdésre is volt időnk!
Válasz az értékelésre - 2019. október 5.
Kedves Mihályi Csilla!
Köszönjük értékelését! Várjuk vissza Önöket mihamarabb Szállodánkba!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Hát egy igazi 4*-s hely. Megérdemli, jó helyen van szép tiszta rendezett tágas. Gyerekeseknek tényleg minden van ami csak kell. A fürdőbe való átjárás szuper. A kaják kiválóak,bőséges és sok fajta választék, a személyzet nagyon aranyos segítőkész. Tágas kényelmes szobák, jó erkély ahol lehet a fürdőruhákat szárítani, nem kell a fürdőszobát teleaggatni.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
2,5 éves kisfiunkkal idén először jàrtunk itt. Több más hasonló kategóriájú szállodával összehasonlítva ez tetszett a legjobban, valamint a fürdő is szuper. A zalakarosi hotel [moderálva - a szerk. ] a lelakottságával és életveszélyes, meredek és kövezett gyerekcsúszdájával maradt le, az egerszalóki szintén a kicsiknek kevésbé való csúszdáival és a szegényes főétel választékával.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nemrég érkeztünk haza egy 4 napos ott-tartózkodás után. A szállodától 1 csillagot kapásból elvennék, mert retkes a szálloda ! :( . A 4. emeleten voltunk kétágyas standard, pótágyazható szobában, és a mi szobánkat ette a mocsok. Csatolok képeket is. A szőnyeg, a függöny, a tapéta merő mocsok , a fürdőszobában a fugák penészesek , és nemcsak a szoba volt piszkos, hanem az egész 4.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Először jártunk ebben a szállodában. A fogadtatás kedves volt, azonnal megkaptuk a szálloda programjait is, különös tekintettel a gyerekekre. A szobák megfelelő méretűek, praktikus berendezéssel, a pótágy/ak számára is elegendő hellyel. Igen előnyös a közvetlen átjáró a fürdőbe. (Azt hiszem, az ország egyik legokosabban megtervezett komplexumában jártunk.

Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szeged
4 nap/3 éjszaka 46.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 8.955,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.663,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.420,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2020.12.10-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 14.760 - 17.460,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Érvényes: 2020.12.10-ig
Szeged
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Húsvéti mulatság (min. 3 éj)

SzegedX