Faragó Antalné

Faragó Antalné adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2014.08.16

2014. április 8.a párjával járt itt
A Hotel már ismerős volt,mert tavaly ősszel már voltunk itt, sőt az érdekesség az,hogy most véletlenül megint ugyanazt a szobát kaptuk. Nekünk tetszett az ellátás,bár az volt az észrevételünk,hogy tavaly izletesebben főztek. A szolgáltatással is meg voltunk elégedve. Ettől rosszabb soha ne legyen. Azt hiszem máskor is megismétejük ezt a kiruccanást.
2013. december 20.a párjával járt itt
Egy rövid hétvégét töltöttünk a Balneo Hotelben. Még máskor nem voltunk itt,de igazán tetszett,jó volt az étel is ,a szoba is,és a welness szolgáltatással is megvoltunk elégedve. Ajánlom másnak is. Mindenütt tisztaság volt,ami nekem nagyon fontos.
2013. december 28.a párjával járt itt
Az Apolló szállóban voltunk Hajduszoboszlón és nagyon megvoltunk elégedve, szinvonalas volt,a szoba tiszta és szép,azételek finomak voltak és házias izessitéssel készültek, amiért nekünk
tetszett. A Wellnessel is meg voltunk elégedve. Ugy terveztük,hogy jövőre is elmegyünk. Figyeljük az akciós csomagokat,ugyanis nyugdijasak vagyunk és igy többször is elmehetünk pihenni.