Farkasné Andrea

Farkasné Andrea adatlapja

Regisztráció2016.08.30
Utoljára itt2019.10.02

2019. október 1.barátokkal járt itt
Jól éreztük magunkat. Barátokkal voltunk, összesen négyen. A hotel tiszta, majdnem a központban van. Dombra fel, dombról le. Egyedüli negatívum, hogy nincs állandóan ott lévő személyzet. Egy kicsit úgy éreztük, hogy nem tudunk senkihez sem fordulni, ha bajunk van. Kár, hogy a jaquzzit nem áll folyamatosan a vendégek részére, kérni kell a tisztítását, feltöltését.
Átlagos 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Mi 6 fővel voltunk. 4 felnőtt, 2 gyermek. A nappaliban lévő kanapé gyerek kanapé, amit a szállásadó felnőttként adott meg. Egy pár pókhálóval találkoztunk a helységekben. A wc beázott, csöpögött a víz a semmibe. Nem ajánlanám kisgyerekes családnak. A szállásadó mindezek ellenére rendes hölgy. 6 fő a szállásra sok.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kivétel a gyerekágy, ami nagyon nyikorgott. A személyzet nagyon kedves. Kiemelném a felszolgáló fiút Mátét, aki mindig minden kívánságunkat teljesítette, állandóan mosolygott, izzíg-vérig vendéglátós. Mindenkihez volt egy kedves szava. Illetve kiemelném a szálloda tulajdonos asszonyát, Marikát aki szintén nagyon kedves, mindig mindenkire mosolygott.