Hotel Panoráma Eger ★★★

Hotel Panoráma Eger
Hotel Panoráma EgerHotel Panoráma Eger
Hotel Panoráma EgerHotel Panoráma Eger

Hotel Panoráma Eger bemutatkozása

A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy szobáiból csodálatos panoráma nyílik a városra és a várra. Vendégei emellett a többszörös díjnyertes kert szépségét és nyugalmát is élvezhetik, illetve sportolási lehetőségek és wellness szolgáltatások állnak rendelkezésükre.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Panoráma Eger vélemények

2020. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A hotel szép helyen fekszik a város fölött. A személyzet segítőkész. Külön jó pont, hogy a jakuzzit egyénileg illetve családonként külön lehet használni - igaz, csak 3-4 személyes a medence. A büfé reggeli bőséges, megfelelő választékkal, de sajnos az automatás kávé nagyon gyenge volt.
2019. október 1.barátokkal járt itt
Jól éreztük magunkat. Barátokkal voltunk, összesen négyen. A hotel tiszta, majdnem a központban van. Dombra fel, dombról le. Egyedüli negatívum, hogy nincs állandóan ott lévő személyzet. Egy kicsit úgy éreztük, hogy nem tudunk senkihez sem fordulni, ha bajunk van. Kár, hogy a jaquzzit nem áll folyamatosan a vendégek részére, kérni kell a tisztítását, feltöltését. De összességében nagyon jó volt! Ajánlani fogom másnak is a helyet.
Átlagos 2019. augusztus 31.a párjával járt itt
Aki kedveli a kicsi, családias, egyszerűbb, de cserébe közvetlenebb, személyesebb szállásokat (mint például mi is), annak ideális. Ismét pontosan azt kaptuk, amire készültünk (köszi Szállásvadász!) Csendes, kedves környék, mégis közel a belvároshoz.
Gyenge 2019. augusztus 31.a párjával járt itt
Panorámásnak nem mondanám. Esetleg a legfelső szobákból szép a kilátás. A mi szobánk egy átjátszó toronyra és házakra nézett. A városra néző erkélyre nem lehetett kimenni mert az közös volt két szobával, de a kilátást ott is fák takarták.
Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
A szálláson a pezsgő fürdős kádból a kosz jött ki minden fúvókából. A szomszédos szobából minden hangot hallani lehetett. A éjszaka közepén haza érkező vendégek hangosan érkeznek. A vacsorára (másik étteremből hozatott) kapott étel langyos. A svédasztalos reggelinél szegényes választék.
Gyenge 2017. október 27.a párjával járt itt
Nagyon nagy csalódás volt. Az édes kettesben csomagot vettük igénybe, ami 2 éjszakára került 60 000 Ft-ba, így minőségi szolgáltatást vártunk volna el ennyi pénzért. Azzal kezdődött, hogy egy nappal korábbra vártak minket, mert elnézték a foglalást. Fizetésnél a hölgy nem nagyon volt képben a csomag árával.
2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Utólag nagyon jó döntésnek bizonyult a Panoráma Hotel. Félpanziós ellátásban voltunk, ami reggelit és vacsorát biztosított nekünk. A reggeli svédasztalos ellátás bőséges volt, sok választékkal. A vacsora viszont, ha nem időben értünk le étkezni, már volt, hogy hidegen kaptuk. A szobák felszereltsége megfelelő volt, tetszett az erkély berendezése és a kilátás.
2016. március 15.a párjával járt itt
Egri bornapokra érkeztünk a városba. A belvárosban nem találtunk már szállodát, így véletlenszerűen esett a választásunk a Panoráma panzióra. A tulajdonosnak az utcában két panziója van, mi abban voltunk, amelyben a díjnyertes kert van. Szerencsések voltunk, mert egy társaság visszamondta a foglalást, így a földszinten csak mi tartózkodtunk.
Hotel Panoráma Eger - Külső képHotel Panoráma Eger - Medence/kertHotel Panoráma Eger - SzobákHotel Panoráma Eger - Medence/kertHotel Panoráma Eger - Külső képHotel Panoráma Eger - Külső képHotel Panoráma Eger - Belső
Gyenge 2016. január 4.a párjával járt itt
A szoba nagyon kicsi volt, nem szép kilátással erkély nélkül. A takarítás nem volt a csúcson. A szemetesek olyan kicsik voltak, hogy két darab papírzsebkendő is alig fért bele. A WIFI nem működött. Parkolni csak az utcán lehetett, nem őrzött parkolóban. Amit a Szállásvadászon keresztül előre egyeztettünk, abból semmi nem valósult meg.
Átlagos 2015. május 9.a párjával járt itt
A hotel képei és a kínált szolgáltatások alapján esett a választásunk erre a szállásra. A képek tényleg a valóságot mutatták. A kis szobánk szépen berendezett és kényelmes volt, némi kilátással a városra. Viszont a reggelire felkínált ételek nem feleltek meg a hotel minősítésének sem minőségileg sem változatosságában.