fazsu

fazsu adatlapja

Regisztráció2013.04.26
Utoljára itt2013.09.25

2024. január 3.gyerekekkel járt itt
A szálláshely minden szempontból megfelelt, igaz nem volt feltöltve a szappan és tusfurdő. és nem működött a hajszáritó de ezek nem befolyásolják a pihenést nálam. A fürdőt ismerjük tökéletes, jó volt hogy nem voltak külsős fürdővendégek. Amit hiányoltam az a szervezéssel kapcsolatos, mivel karácsonyi pihenés néven hirdették, vártam karácsonyi zenét, esetleg programot, hangulatot.
itt nyaraljatok mert kár lenne kihagyni! -

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti

Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Igen jártam most második alkalommal, most egy apartmanban kaptunk szállást, ahol minden nagyon tiszta és szép keresve sem találhatunk kifogásolnivalót. Közel a fürdő (5o méter) ahová belépőt kaptunk ott is nagyon segitőkészek és udvariasak voltak. Egyetlenegy gondunk volt hogy SAJNOS HAMAR ELTELT a pihenés.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Az udvari faházban laktunk, nagyon kényelmes mindennel felszerelt, nagy légtér, a medence a házunk mellett(kár hogy hideg volt az idő). Az ételek finomak és bőségesek, a kiszolgálás udvarias. A fedett fürdő kiváló,tiszta. Barátságos hangulatos szálloda, csak jót tudok mondani.
Köszönjük, biztos megyünk még ide.