Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Thermál út 1.

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő a térképen

Szállások Cserkeszôlô városában
Wellness csomagok Cserkeszôlô városában

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Azt még valahogy lenyeltük, hogy érkezésünkkor a köszönésünket senki sem fogadta. A szoba tisztasága elfogadhatatlan volt. A zuhanykabinban az előző vendég szőrszálai voltak, a padlószőnyegen hatalmas, ismeretlen eredetű foltok voltak. A WC ülőkén hagyott maszatok sem voltak egyértelműek. Szóltunk a recepcióra,ahol ígéretet kaptunk a takarításra, de semmi.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Nagyon szép, minden igényt kielégítő, tiszta, nyugodt volt a hotel. Az ételek változatosak, a választék bőséges és finom. A medencék hőfoka megfelelő, a napozó ágyak és a bár a kényelmünket szolgálta. A gyermekek részére hiányoltam a kinti és a benti játékokat! / hinta, mászóka, homokozó, csúszda, illetve játszószoba.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Június végén jártunk a hotelben. A hotel népszerűségét mutatja hogy márciusban mikor foglaltam már csak egy luxusapartmanban volt hely. Nem bántuk meg mert nagyon szép és modern volt. Minden helyiségben volt klíma,és tv. Tisztaság mindenhol. A fürdőszobában infraszauna. A hatalmas teraszról lehetett látni a medencében pancsoló gyerekeinket.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Két unokámmal voltunk 5 napig hárman. Minden kényelmünk meg volt. Remek volt az ellátás a gyerekeknek, válogathattak kedvükre az ételek között. Sajnos a vegán konyhára nincsenek annyira felkészülve, kicsit szegényes volt a választék, noha előre jeleztem, hogy vegán vagyok, vagyis nem eszem semmilyen állatit. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május elején voltunk ebben a hotelban. Már a külső része nagyon tetszett,a szoba szuper volt,tisztaság,kényelem. Tetszett hogy a tv-n nem csak alap csatornák voltak , hanem számos csatorna illetve a fürdőszobában a hajszárító és a "nagyítós- smink" tükör. Az éttermi résznél tetszett,hogy volt kinti fedett illetve benti rész, volt bőven választék és amint elfogyott gyorsan pótolták.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony után voltunk 2 kisgyerekkel. Kényelmesen elfértünk az apartmanban, az étteremmel, ételválasztékkal kiszolgálással teljes mértékben meg voltunk elégedve. A wellness nagyon jó, a környezet nyugodt, a személyzet kedves. Ők voltak értünk! Igazi pihenés volt mindenkinek! Tiszta szívből ajánlom!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Nagyon kedvesek örömmel fogadták a kutyánkat is és ez nekünk nagyon fontos. A svédasztalos reggeli illetve vacsora mind ízben mind mennyiségben / az üresedő tálak cseréjére gondolok /számunkra teljesen rendben volt. Az alkalmazottak úgy találtam hogy nem "hivatalból" mosolyogtak és ez jól esik mindenkinek.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Jóó , mint mindíg ! Már sok alkalommal jártunk itt ! Most barátainkal , akik még nem voltak ebben a hotelben ! Nekik is nagyon tetszett minden ! Jó wllness , finom ételek , kényelmes szállás , kedves személyzet ! Mi kellhet még ennél több ? Azért egy picit csalódtam a kültéri jakuzziban ! Eddig minden alkalommal gyógyvíz volt benne , most nem !

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Akciós kuponnal voltunk és így szuper áron, teljes áron szezonban persze 4 csillagos az ára is. 1-2 kisebb hibától eltekintve jó - azért lehangoló volt a félig töltött nem használt , szemetes kültéri medence. Mi faházban voltunk. Ritkaság a fűtött kültéri jakuzzi. Az étel megfelelő. Ajánlom másoknak is, főleg ha valami akciós ajánlatot sikerül kifogni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Négy csodás napot töltöttünk a hotel faházainak egyikében. Maga a házacskák telitalálatok, mert teljes komfortjukkal idegenben is az otthon melegét pótolják. A szálloda óramű pontossággal működik és mindezt a vendégek figyelmes kiszolgálásával teszi. Az épületek , berendezése jó karbantartottak a környezet szépen kialakított.

Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.08.25-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi ételkülönlegességekkel, családbarát programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 27.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteményes büfével, gálavacsorával és korlátlan italcsomaggal, Műjégpálya használattal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.300 - 11.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 16.695,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Végre őszi szünet! (min. 2 éj)

CserkeszőlőX