Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

a 85 sárvári szállás közül
Kategória
Négy csillagos superior szálloda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa SárvárPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
77 fotó

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

103 vendég véleménye alapján

3,8Ár / érték
3,9Kényelem
4,1Szolgáltatás
4,5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
67.375 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Március 15. (min. 3 éj)
Március 15.
261.030 Ft / 2 fő / 3 éj-től all inclusive ellátással
03.14-17.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
335.720 Ft / 2 fő / 3 éj-től all inclusive ellátással
03.28-04.01.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Pünkösd (min. 3 éj)
Pünkösd
254.870 Ft / 2 fő / 3 éj-től all inclusive ellátással
05.16-20.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel
Hotel Freya Zalakaros
130.720 Ft / 2 fő / 3 éj-től csodás félpanzióval

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

2024. január 18.gyerekekkel járt itt
nyári időszakban voltunk itt, családi nyaraláson. All- inclusive ellátással, ami amennyire áldás annyira átok is. A tolongás és az ebből adódó hátrányok. A szoba a földszinten volt, látszott rajta, hogy felújításra szorulna, a szőnyeg foltos, a falakon itt- ott karcolás és levert festék.
4Személyzet
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - EgyébPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - EgyébPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - EgyébPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Egyéb
Még több kép (1 db) >>
2024. január 15.a párjával járt itt
Köszönet a recepciós személyzetnek akik nagyon kedvesek voltak. Külön köszönet Szabó Eszternek! ! ! Az étteremben nagyobb figyelmet lehetne fordítani a speciális diétát igénylőkre. Időnként igen nagy volt a bizonytalanság, hogy melyik ételek lehetnek gluténmentesek. Sok esetben hiányoztak a kis jelölések az ételek mellől.
4Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
2024. január 9.a párjával járt itt
Az ebéd és vacsora választéka, és elkészítése helyenként nem tetszett nekünk, kevés választék, nem túl finom étel. Viszont minden más amit használtunk 5ös értékelés. Kiemelném a személyzet munkáját. Viszonylag sok helyen jártunk, volt hogy nagyon finomakat ettünk, de nem éreztük jól magunkat.
2Étkezés
Kiváló 2024. január 8.a párjával járt itt
Csodálatosan éreztük magunkat! Ez a szálloda még annál is sokkal-sokkal jobb, mint amire számítottunk. Magyarország legjobb szállodája. Az ellátás pazar, a személyzet nagyon kedves, udvarias, a szobák kényelmesek,minden igényt kielégítőek. Az a sok finomság, amit nap mint nap feltálaltak, mesébe illő. Fantasztikus!
5Ár / érték arány
2024. január 7.a párjával járt itt
Értékelésünk szerint a szállás, az ellátás, a személyzet munkája esetenként példás, figyelmes, segítőkész volt. Köszönet érte! A sziveszteri gálavacsora is rendben volt. A műsort, a zenekar produkcióját azonban zavarta a rendkívül felerősített hangerősség, ezeket alacsonyabb "hőfokon" jobban lehetett volna élvezni.
4Kényelem
2024. január 3.gyerekekkel járt itt
A szálláshely minden szempontból megfelelt, igaz nem volt feltöltve a szappan és tusfurdő. és nem működött a hajszáritó de ezek nem befolyásolják a pihenést nálam. A fürdőt ismerjük tökéletes, jó volt hogy nem voltak külsős fürdővendégek. Amit hiányoltam az a szervezéssel kapcsolatos, mivel karácsonyi pihenés néven hirdették, vártam karácsonyi zenét, esetleg programot, hangulatot.
2023. december 29.egyedül járt itt
Átadtam a szobát és igénybe vettem a spa szolgáltatást este 1/2 8-ig de a csomagjaimat csak egy raktárba tudták berakni sem átöltözési lehetőség se köntös se törölközőt nem tudtak adni. Ezért a fürdőben úgy éreztem magam mint egy csöves. Utcai ruhában bakancsban mentem a fürdőbe A WC-ben átöltözni nem lehet mert tiszta víz és pakolási lehetöség nincs.
2023. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nem lehetett a szoba hőmérsékletét és a ventillátort szabályozni. A wc csésze mozgott! ! ! Jobban örültünk volna a kád opciónak. Az adagolók nem voltak tele és a tusfürdős adagoló nagyon rossz volt. A három liftből csak kettő ment, pedig mikor megérkeztünk működött mindhárom. Az éttermekben is nagyon meleg volt!
Szörnyű 2023. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
4 gyerekkel utaztunk , a legnagyobb 14 a legkisebb 2 éves volt, foglaláskor jeleztem hogy egymás melletti szobákat szeretnék, ha egybenyiló szobára nincs lehetőség, erre 6 szobával árréb kaptunk egymástól a szobákat, ez a 2-ik napon megoldodott, viszont az egyik szobában irdatlan pöceszag, a másikban pisi szag , csupa lyuk a függöny, a vellnes részlegen semmi hangulat esős időben voltunk ott pont ,lehangolo volt nagyon hogy egy kis fény, világítási nem volt.
1Személyzet
1Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
3Szolgáltatások
Kiváló 2023. augusztus 1.a párjával járt itt
Nagyon kedves, figyelmes személyzet. Kiválló ételek, hatalmas választék, minden egyes étkezésnél. Sajnos egy váratlan haláleset miatt meg kellett szakítanunk a pihenést, mivel nem közvetlen a szállodán keresztül történt a foglalásunk ott a helyszínen nem, de egy reklamációs email után visszakaptuk az el nem töltött éjszaka árát, amit mégegyszer köszönünk! ! !
5Ár / érték arány
103 értékelés / 11 oldalon
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert u 4
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
Parkolás info
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek