Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

9. helyezett a 80 sárvári szállás közül
67. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Akciós csomagok

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár képei

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Alapvetően rendben volt minden, csak pár apróságot sorolnék fel ami nekünk hiányzott. A fürdőszobában jobb lett volna inkább a zuhanytálca, kevés volt télen a szárítókapacitás, nyáron lehet az erkélyre is teregetni, ilyenkor ez nem probléma. Hiányzott az éjjeliszekrény, mert csak egy kis rakodó polc van az ágy mellett.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Mivel az országban sok helyen jártam, így van összehasonlítási alapom. A szoba rendben van de a zuhanyzóban a tartókar majdnem le eset. A folyosón a falak ütött kopottak. A reggeli ebéd vacsora más szállodákhoz képest gyenge, silány , 4-5 felvágott és minden nap szinte ugyan az kevés a válogatási lehetőség. Levest csak 2 edényből egy helyen lehet szedni ezzel nem kis tumultust okozva!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
először jártam Sárváron férjemmel és egy baráti párral, a szállodát internetről ismertük. mindennel elégedettek voltunk,egyedül az étterem tisztaságával voltak gondok, nekem meglepő volt hogy ragadt az asztal a vacsora ideje alatt, a személyzetnek nem volt ideje letakaritani két vendég között .Egyébbként más rendben volt!!!

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumokkal kezdem: Kedves személyzet, de fáradt, szétszakadnak és biza van egy két dolog amire nincs idejük. A "belváros" közelsége, kb 1,2 Km, lehet dohányozni az erkélyen. Akkor a negatívumok: A parkolásért közel 10. 000 Ft fizettem (4 éjszakára) persze ez más hoteleknél is így van ami nevetséges még lehúzzuk a vendéget, de itt ahol a városban mindenól igen mindenhól INGYENES A PARKOLÁS, na ITT NEM!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kellemes élményekkel telve érkeztünk haza. Szálloda elhelyezkedése, hogy közvetlenül át lehet menni a sárvári fürdőbe nagy előnyt jelent. Ételek minden esetben finomak, választékosak, mindenki talál magának megfelelőt. Magasabb árat jelentett, de pozitív lépés az all inclusive ellátás, ami teljes szolgáltatást nyújt az étel és ital választék terén a nap minden szakában.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Tetszik, hogy össze van kötve a fürdővel. A személyzet figyelmes. Nekem a kikapcsolódásra és feltöltődésre a legalkalmasabb hely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Az étkeztetés választékos,finom,különleges volt.A személyzet egyszerűen csodálatos.Nagyon udvariasak,kézségesek,kedvesek voltak.Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta,tágas,kényelmes szoba.A személyzet kedves,barátságos,figyelmes.Lesték minden kívánságunkat.Az étkek nagyon finomak ,változatosak voltak.Szeretettel ajánlom mindenkinek!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel szép helyen, modern kivitelezéssel készült. Remek, hogy közvetlen folyosó létesült a fürdőhöz. A szoba tágas volt és jól elrendezett. Viszont a fürdő sarkai, élei nagyon penészesek voltak, a falak kopottak és foltosak, a szőnyeg szintén foltos, az erkélyajtó kis híján kiesett, amikor nyitottuk. Ezek nagyban rontották az összképet.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 kisgyerekkel néhány nap eltöltésére ideális. A gyerekek szerették a játszószobát, a fedett és szabadtéri medencéket és mindig volt kedvükre való étel. A játszószobában is szerettek játszani. Sajnos volt olyan, pénzzel működő játék, ami elnyelte az érméket, de nem indult. A szobában a pótágy kényelmetlen volt és alatta nem volt felporszívózva és a légkondícionáló kicsit hangos volt.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 23.625,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 34.050,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

SárvárX