Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

6. helyezett a 78 sárvári szállás közül
45. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár képei

varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumokkal kezdem: Kedves személyzet, de fáradt, szétszakadnak és biza van egy két dolog amire nincs idejük. A "belváros" közelsége, kb 1,2 Km, lehet dohányozni az erkélyen. Akkor a negatívumok: A parkolásért közel 10. 000 Ft fizettem (4 éjszakára) persze ez más hoteleknél is így van ami nevetséges még lehúzzuk a vendéget, de itt ahol a városban mindenól igen mindenhól INGYENES A PARKOLÁS, na ITT NEM!

nagyneilona TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kellemes élményekkel telve érkeztünk haza. Szálloda elhelyezkedése, hogy közvetlenül át lehet menni a sárvári fürdőbe nagy előnyt jelent. Ételek minden esetben finomak, választékosak, mindenki talál magának megfelelőt. Magasabb árat jelentett, de pozitív lépés az all inclusive ellátás, ami teljes szolgáltatást nyújt az étel és ital választék terén a nap minden szakában.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Tetszik, hogy össze van kötve a fürdővel. A személyzet figyelmes. Nekem a kikapcsolódásra és feltöltődésre a legalkalmasabb hely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Az étkeztetés választékos,finom,különleges volt.A személyzet egyszerűen csodálatos.Nagyon udvariasak,kézségesek,kedvesek voltak.Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta,tágas,kényelmes szoba.A személyzet kedves,barátságos,figyelmes.Lesték minden kívánságunkat.Az étkek nagyon finomak ,változatosak voltak.Szeretettel ajánlom mindenkinek!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel szép helyen, modern kivitelezéssel készült. Remek, hogy közvetlen folyosó létesült a fürdőhöz. A szoba tágas volt és jól elrendezett. Viszont a fürdő sarkai, élei nagyon penészesek voltak, a falak kopottak és foltosak, a szőnyeg szintén foltos, az erkélyajtó kis híján kiesett, amikor nyitottuk. Ezek nagyban rontották az összképet.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 kisgyerekkel néhány nap eltöltésére ideális. A gyerekek szerették a játszószobát, a fedett és szabadtéri medencéket és mindig volt kedvükre való étel. A játszószobában is szerettek játszani. Sajnos volt olyan, pénzzel működő játék, ami elnyelte az érméket, de nem indult. A szobában a pótágy kényelmetlen volt és alatta nem volt felporszívózva és a légkondícionáló kicsit hangos volt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete mindig segítőkész volt, az ételek ízletesek voltak és a választék is bő volt. Sajnos ott tartózkodásunk alatt nem volt takarítás a szobában. A velünk utazó gyermek pótágya finoman szólva is hagyott kívánnivalót maga után. . . A szálloda közvetlen összeköttetésben van a sárvári fürdővel, ami főleg kisgyermekes családoknak jó lehet, de ott akkora volt a zsúfoltság, hogy pihenni nem lehetett.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor kedves fogadtatásban volt részünk. A személyzet udvarias és segítőkész . A szoba tiszta és nagyon meleg volt. Az étteremben bőséges volt a kínálat. Ami még nagyon jó, hogy egyszerűen, fürdőköpenyben lehet átjutni a fürdőbe. Az étterembe udvarias kiszolgálás és tisztaság fogadott minket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden evben osszel ellatogatunk a sarvari termalba. Mar ki probaltuk a privat panziokat, kulonbozo hotelokat. Oszinten meg tudom mondani hogy eddig a legjobb Onoknel Volt. Bizonyitja az is hogy meg a Hazautazasunk elott ujra foglaltunk Decemberre 4Napot. Nagyon jol Aludtunk ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Meg nem fordult elo soha sem hogy ilyen jo Matracon fekudtunk Hotelben.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 19.440 - 22.520,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
3 nap/2 éjszaka 24.450 - 34.100,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.995,-Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000 - 41.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Hotel Wolf
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Wolf Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2020.01.05-ig
Holiday Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.167,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.16.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 10.813,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, sárvári arborétum belépővel, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 22.200 - 26.490,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)

SárvárX