Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár értékelése:

9. helyezett a 81 sárvári szállás közül
49. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár képei

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Nagyon kedves és segítőkész személyzet fogadott minket a recepción. Korábban el tudtuk foglalni a szobánkat így tovább élvezhettük a fürdő adta lehetőségeit. A szobánk nagyon kényelmes,gyönyörű kilátással, maximálisan tiszta és mindennel felszerelt vot. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges minden igényt kielégítő,széles választékkal rendelkezett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Az ellátás kiváló,a személyzet kedves,segítőkész.A fürdő megközelítése nagyon kényelmes,a szoba tágas,érkezésünkkor tisztaság fogadott.
5 napot voltunk,ezalatt egyszer ürítették a szemetet,takarítás nem volt,ez az egy negatív élmény.Ajánlom mindenkinek,aki pihenni szeretne,tökéletes kikapcsolódás!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Alapvetően rendben volt minden, csak pár apróságot sorolnék fel ami nekünk hiányzott. A fürdőszobában jobb lett volna inkább a zuhanytálca, kevés volt télen a szárítókapacitás, nyáron lehet az erkélyre is teregetni, ilyenkor ez nem probléma. Hiányzott az éjjeliszekrény, mert csak egy kis rakodó polc van az ágy mellett.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Mivel az országban sok helyen jártam, így van összehasonlítási alapom. A szoba rendben van de a zuhanyzóban a tartókar majdnem le eset. A folyosón a falak ütött kopottak. A reggeli ebéd vacsora más szállodákhoz képest gyenge, silány , 4-5 felvágott és minden nap szinte ugyan az kevés a válogatási lehetőség. Levest csak 2 edényből egy helyen lehet szedni ezzel nem kis tumultust okozva!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
először jártam Sárváron férjemmel és egy baráti párral, a szállodát internetről ismertük. mindennel elégedettek voltunk,egyedül az étterem tisztaságával voltak gondok, nekem meglepő volt hogy ragadt az asztal a vacsora ideje alatt, a személyzetnek nem volt ideje letakaritani két vendég között .Egyébbként más rendben volt!!!

varadym TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A pozitívumokkal kezdem: Kedves személyzet, de fáradt, szétszakadnak és biza van egy két dolog amire nincs idejük. A "belváros" közelsége, kb 1,2 Km, lehet dohányozni az erkélyen. Akkor a negatívumok: A parkolásért közel 10. 000 Ft fizettem (4 éjszakára) persze ez más hoteleknél is így van ami nevetséges még lehúzzuk a vendéget, de itt ahol a városban mindenól igen mindenhól INGYENES A PARKOLÁS, na ITT NEM!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Kellemes élményekkel telve érkeztünk haza. Szálloda elhelyezkedése, hogy közvetlenül át lehet menni a sárvári fürdőbe nagy előnyt jelent. Ételek minden esetben finomak, választékosak, mindenki talál magának megfelelőt. Magasabb árat jelentett, de pozitív lépés az all inclusive ellátás, ami teljes szolgáltatást nyújt az étel és ital választék terén a nap minden szakában.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Tetszik, hogy össze van kötve a fürdővel. A személyzet figyelmes. Nekem a kikapcsolódásra és feltöltődésre a legalkalmasabb hely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Az étkeztetés választékos,finom,különleges volt.A személyzet egyszerűen csodálatos.Nagyon udvariasak,kézségesek,kedvesek voltak.Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta,tágas,kényelmes szoba.A személyzet kedves,barátságos,figyelmes.Lesték minden kívánságunkat.Az étkek nagyon finomak ,változatosak voltak.Szeretettel ajánlom mindenkinek!

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 38.500,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.386 - 84.167,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.15.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2022.01.17-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 38.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

SárvárX