Feri

Feri adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.10.31

Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat,a szállás kiváló volt a légkondis kis házakban. Az étkezés bőséges volt és volt választék. A borkóstoló abban a csodálatos pince rendszerben, felejthetetlen. Nagyon jók a borok. Mi már több alkalommal voltunk, mindíg meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet nagyon segítőkész.
2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Ha az éttermi választékon és a tisztaságon javítanak, akkor jó kis hely lesz. Ami tetszett, közel a part /30m/,ha rossz idő van ott a velnesz rész. Volt napozóágy bőven nem kellett a földön feküdni. Ami hiányzott az a légkondi a szobából a nagy melegben, mert 39 fokvolt. A parkolás megoldott az udvarban,ez is pozitív.
Átlagos 2014. augusztus 15.családjával járt itt
Ez egy retró szálloda, ezért az árért kb. ennyit lehet elvárni. Aránylag tisztaság volt, a por és a pók hálókat leszámítva. A kaja 3-as. Az hogy a balaton koszos volt, valószínű, hogy az öböl résznek köszönhető, ami a szálloda előtti part szakasz. Azt hiszem ez a 3 éjszaka hamar feledhető lesz. A lift hiányzott, a harmadikon kaptunk szobát.