fürdőző pár

fürdőző pár adatlapja

Regisztráció2013.09.18
Utoljára itt2015.08.17

Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Mindenkinek nagyon szívesen ajánlom: A kiszolgálás az ételek nagyon jók,szép környezet,baráti árak. A pincérek előzékenyek. Mások bejegyzései alapján kerestük az éttermet,nem csalódtunk. Az "utcáról" mentünk be, ugyan olyan előzékeny kiszolgálásban volt részünk mint a szállodában lakó vendégeknek.
2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon szép,tiszta,barátságos. A hátsó szerintem a legszebb apartman. De NINCS MIKRÓ! a konyhában. A szobában csak egy nagyon kicsi szekrény van,a ruhákat nem lehet kipakolni az utazótáskából. Kellemes a környezet ,tele virággal a kert. A fürdő nagyon közel,és gyönyörű. A tulajdonosok kedvesek,nem zavartak.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A kerti apartmanban voltunk. Csodálatos panoráma a hegyekre. Igényesen rendezett kert a pihenéshez kikapcsolódáshoz
minden megtalálható! Az apartman felszerelése tökéletes, klímával felszerelve. A konyhában minden új modern. A fürdőszoba tiszta tágas nagyon szép. A szoba kényelmes ,modern TV, internet elérhetőség.