Mókus Apartman Miskolctapolca

Mókus Apartman Miskolctapolca
Mókus Apartman MiskolctapolcaMókus Apartman Miskolctapolca
Mókus Apartman MiskolctapolcaMókus Apartman Miskolctapolca

Mókus Apartman Miskolctapolca bemutatkozása

Apartmanunk Miskolctapolcán, a Bükk hegység lábánál található, nyugodt környezetben. A szállás egyedülálló panorámával rendelkezik a környező hegyekre, teljesen felszerelt, akár hosszabb távú itt tartózkodásra is alkalmas. Családi apartmanunk 6-7 személyes, bababarát, elsősorban családok, baráti társaságok jelentkezését várjuk.

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Mókus Apartman Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2017. július 18.családjával járt itt
Meseszép kilátással, tágas, rendezett, teljesen felszerelt konyhával és szobákkal na meg a friss házi pogácsával várt bennünket az apartman, akár grillezés vagy szallona sütés vagy csak konyhai főzés minden kéz alatt. Nagyon kedves, segítőkész,figyelmes és barátságos tulajdonosokhoz volt szerencsénk! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A kerti apartmanban voltunk. Csodálatos panoráma a hegyekre. Igényesen rendezett kert a pihenéshez kikapcsolódáshoz
minden megtalálható! Az apartman felszerelése tökéletes, klímával felszerelve. A konyhában minden új modern. A fürdőszoba tiszta tágas nagyon szép. A szoba kényelmes ,modern TV, internet elérhetőség. A háziak tüneményesek,segítőkészek.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Mi az emeleti apartmanban voltunk, ami rendkívül családias. Nagyon jól éreztük magunkat, nem tudnék negatív véleményt mondani. A házigazdák kedvesek, segítőkészek és roppant rugalmasak :) Az apartman teljesen felszerelt, modern, semmi nem hiányzott. Meghatározó élmény volt életünkben! :) Köszönjük! :)
2013. június 8.a párjával járt itt
Ket ejszakat toltottunk el ebben a baratsagos apartmanban, mi a kissebben laktunk. A konyha jol fel van szerelve, szep a furdoszoba, a kilatas pazar. Nyaron a teraszon ulve biztos lehet a kikapcsolodas. Mi a barlangfurdoben voltunk, masnap elmentunk mozizni. . . Sajnos telen voltunk ott es en nagyon faztam. A paplanok nyari-vekonyak, a futest se vittek tulzasba.
Mókus Apartman válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelését. Annyit szeretnék hozzátenni, hogy a fűtést 22,5 fokra állítjuk be, de ha a vendég többet szeretne, lehetőség van a falon lévő termosztáttal egyénileg beállítani. Ha szólt volna, szívesen segítek a használatában.
2013. június 11., Mókus Apartman, tulajdonos