Bonfini Reneszánsz Étterem Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő u. 7.

Bonfini Reneszánsz Étterem Miskolctapolca a térképen

Carlsberg

Bonfini Reneszánsz Étterem Miskolctapolca képei

Bonfini Reneszánsz Étterem Miskolctapolca vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon hangulatos, hatalmas adagok, nekem kicsit sok volt a gomba, Kevés a parkoló, nehezen találtuk meg. Mivel inkább kevesebbet ettünk, kérésünkre az adagokat elfelezték, több tányérra, így több félét is megkóstolhattunk. Az étkészlet nagyon szép, maga az étterem jó hangulatot áraszt. A kiszolgáló személyzet vicces és egyben kedves volt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Itt Nyaralásunk alatt 4 napig nyílt lehetőségünk meg kóstolni a konyha pár ételét. A reggelivel nincs probléma Bár mondjuk lehetne kicsit változatosabb. Szokásos Séma . Tojás rántotta virsli főt tojás sonka sajtok felvágott zöldségek. A kicsi gyerekeknek jó lenne egy kis kalács vagy tejbe rizs . A vacsorával semmi probléma változatos 3 féle köret párolt zöldségek paníros és sültek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem egy hotelben működik önállóan is. A közelében volt a szállásunk, ezért mentünk ide vacsorázni. A pincér úr nagyon kedvesen tájékoztatott minket arról, hogy van lehetőségünk az étlapról is választani, vagy büfé vacsorát is igénybe vehetünk. A kedvező ár és a megfelelő étel választék miatt a büfé vacsora mellett döntöttünk. Nagyon jó választás volt.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Az "itt jártam" oldal értékelése után választottuk a helyet. Ebédidő volt,de rajtunk kívül egy teremtett lélek nem volt. A kiszolgálás átlagos volt,az ételek finomak voltak,viszont igen kevés,míg az áruk eléggé borsos. Mindent összevetve,nincs negatív tapasztalat,de nem ide fogok jönni,ha legközelebb erre járok,és ajánlani sem fogom senkinek sem!

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csaladommal es barati tarsasggal mentunk ebedelni az etterembe,internetes kereses utan valasztottuk ki,ertekelesek alapjan. Nem mondanam,hogy nem voltunk megelegedve,az etelek jok voltak ,a kiszolgalo is kedves volt,a meglepo inkabb az volt,hogy nem volt vendeg rajtunk kivul,pedig ebedido volt.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az itt jártam. hu véleményei alapján kerestem fel az éttermet, ami szálloda is. Gyönyörű családi házas környék. A bejárattól 3 méterre, a járdán parkol a bunkó mercis (a recepció ablaka alatt). Az épülettel szemben 4-5 autó parkolhatna, de üres. Az étteremben szombaton ebédidőben 1 asztal foglalt. A pincér fogadott, hellyel kínált. Hozta az étlapot.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek nagyon szívesen ajánlom: A kiszolgálás az ételek nagyon jók,szép környezet,baráti árak.
A pincérek előzékenyek. Mások bejegyzései alapján kerestük az éttermet,nem csalódtunk. Az "utcáról" mentünk be, ugyan olyan előzékeny kiszolgálásban volt részünk mint a szállodában lakó vendégeknek.A nyaralásunk alatt többször is itt vacsoráztunk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a Bonfini étteremben, és mindig nagyon elégedettek voltunk: ízletes ételek, bőséges fogások, barátságos kiszolgálás. A környezet is hangulatos, nagyon jól éreztük magunkat, akár vacsoráztunk, akár ebédeltünk. Nagyon kedvesen bántak velünk, akkor is, amikor kuponos szállóvendégek voltunk és akkor is, amikor csak ebédelni vagy vacsorázni mentünk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom ezt az éttermet! A 30. születésnapom alkalmával vacsoráztunk itt meg, és ennél jobb éttermet nem is találhattunk volna erre az alkalomra! Hangulatos, tiszta! Nagyon finom ételeket ettünk itt. Az árak is jók! Az adagok nagyon bőségesek! A kiszolgálással nagyon megvoltunk elégedve! Összességében tökéletes volt!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy mintaétterem lehet mindenki előtt. Hangulatos berendezésével egyből megfogja az embert. Egyszerre hangulatos, családias és romantikus. A pincérek minden tekintetben a maximumot nyújtják. Kedvesek és figyelmesek. Az ételek minden igényt kielégítenek. Bőségesek és finomak. Minden alkalomra és mindenkinek csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Miskolctapolcán és környékén
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2019.12.20.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.06.30.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 13.455,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2019.08.31.
Mandalaház
Boldogkőváralja
2019.05.27. - 2020.01.01.
Burg Vendégház
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.12.31.
Sirok
Rózsapark Vendégház
Demjén
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Miskolctapolca
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

Bonfini Reneszánsz Étterem MiskolctapolcaX