GáborB

GáborB adatlapja

Regisztráció2018.12.27
Utoljára itt2019.06.30

Átlagos 2021. december 27.a párjával járt itt
A 24-i vacsorakiszolgálás lassusága és feszültsége nem volt innivaló csak késöbb stb ezt a pincérek majd elmondják 1 féle fogás a halat nem mindenki szereti 25-én esti nem kimondottan karácsonyi vacsoraválaszték és csak kétféle egyébként a többi személyzet kifogástalan úgy tudom szakácsprobléma is volt karácsonykor és ez rányomta bélyegét a vacsorára.
Átlagos 2018. december 27.egyedül járt itt
Amivel nem voltam megelégedve, a TELEFON hiánya- Még a recepción sincs. Szivességböl megengedték, hogy telefonáljak. 9-10 órakor zár a recepció is úgy tudom. Ha ezután problámám van hogyan hivok segitséget mobil hiján Borsai Gábor
Boni Családi Wellness Hotel válasza
Arról, hogy a vendég az ideúton elhagyta a telefonján, sajnos mi nem tehetünk, biztosítottunk számára telefont, amivel fel tudta hívni a rokonait, és azt is felajánlottuk, hogy bármikor jelzi, az én (vezető( telefonját használhatja. Igen, egy 19 szobás kis panziónál nincs 0-24 órás recepció, ahogy ezt a hotel leírásában is megtalálhatják.
2018. december 31., , Boni Családi Wellness Hotel