Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

12. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
74. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
A hotel csendes helyen, a fürdő közelében van, a bicikliút mellette vezet.
A személyzet nagyon kedves és rugalmas.
A szoba egyszerű, a célnak megfelel, de az ágyak nem voltak túl kényelmesek :(
Az étel elegendő és finom volt, az extra kéréseket (tejmentes) is figyelembe vették.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, kb. 5 perc a Gyógyfürdő, közel a Zalakarosi Termáltó és Ökpart is. Kis családi szálloda révén nagy elvárásaim nem voltak, azt hozták. A wellness részleg inkább "mutatóban" van, egy pici medence és egy szauna, de mivel tényleg pár perc a Zalakarosi fürdő, ez pont elég.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk! ! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai hűtő nem működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a törölközők mennyisége és tisztasága, az ágyneműk tisztasága rendben volt, de az ágytámlát nekünk kellett lemosni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Kellemes hely, gyerekes családoknak leginkább. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, rendezett. Az étkezéssel meg voltunk elégedve. Hátrány (természetesen a mi szubjektív véleményünk/tapasztalásunk alapján), hogy a földszinti szobákban nincs se légkondi, se ventilátor, így nagyon melegek. A hűtő nagyon kicsi, alig hűt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Családoknak ideális. (játszótér, medence) Jó elhelyezkedésű, közel van a strand. A svédasztalos reggeli finom volt, a menüválasztásos vacsora adagja talán nem minden felnőttnek elég, kicsit lehetett volna több, de finom volt az is. Tiszta, rendezett szoba, kedves személyzet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
A hely az üdülő jó lenne ha: A szobában nem siron túli világitás lenne.kb 15-s égőkkel.A terasz felőli ajtó kilincs kiesett.A törülközők szegényesek,kevesek.A reggeli minden nap szinte ugyanaz,a harmadik nap után már unalmas.A vacsora is hagy maga után kifogást.
A személyzet udvarias.Általában a szálláshelyen az igénytelenség látszik.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nyugodt, csendes szálloda, szép kerttel. Tetszett, hogy a kert pár lépés volt a szobából, de maga a fürdő is csak pár perc sétára van. Amit hiányoltam a szobából, az a hűtő (nyári melegben jó lenne), illetve a ruhaszárító a sok törölközőnek. A wifi nem volt ugyan elérhető, de nekünk nem hiányzott, pihenni mentünk.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.173 - 25.876,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a vacsorához ajándék itallal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Venus Hotel
Zalakaros
3-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba és a sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.28-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX