Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
75. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, kb. 5 perc a Gyógyfürdő, közel a Zalakarosi Termáltó és Ökpart is. Kis családi szálloda révén nagy elvárásaim nem voltak, azt hozták. A wellness részleg inkább "mutatóban" van, egy pici medence és egy szauna, de mivel tényleg pár perc a Zalakarosi fürdő, ez pont elég.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásról szóló leírás és a fotók alapján színvonalasabb helyre számítottunk! Akkor is, ha nem 5 csillagos szállodába mentünk! ! Az étel nem volt rossz, a mennyisége nekem elég volt, a párom már kevésnek érezte (pedig magas, vékony alkatú férfi)! A szobák elég szerény berendezésűek, a szobai hűtő nem működött.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a törölközők mennyisége és tisztasága, az ágyneműk tisztasága rendben volt, de az ágytámlát nekünk kellett lemosni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Kellemes hely, gyerekes családoknak leginkább. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, rendezett. Az étkezéssel meg voltunk elégedve. Hátrány (természetesen a mi szubjektív véleményünk/tapasztalásunk alapján), hogy a földszinti szobákban nincs se légkondi, se ventilátor, így nagyon melegek. A hűtő nagyon kicsi, alig hűt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Családoknak ideális. (játszótér, medence) Jó elhelyezkedésű, közel van a strand. A svédasztalos reggeli finom volt, a menüválasztásos vacsora adagja talán nem minden felnőttnek elég, kicsit lehetett volna több, de finom volt az is. Tiszta, rendezett szoba, kedves személyzet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
A hely az üdülő jó lenne ha: A szobában nem siron túli világitás lenne.kb 15-s égőkkel.A terasz felőli ajtó kilincs kiesett.A törülközők szegényesek,kevesek.A reggeli minden nap szinte ugyanaz,a harmadik nap után már unalmas.A vacsora is hagy maga után kifogást.
A személyzet udvarias.Általában a szálláshelyen az igénytelenség látszik.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nyugodt, csendes szálloda, szép kerttel. Tetszett, hogy a kert pár lépés volt a szobából, de maga a fürdő is csak pár perc sétára van. Amit hiányoltam a szobából, az a hűtő (nyári melegben jó lenne), illetve a ruhaszárító a sok törölközőnek. A wifi nem volt ugyan elérhető, de nekünk nem hiányzott, pihenni mentünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető .

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Hévíz
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

ZalakarosX