Gáborfi Zsuzsanna

Gáborfi Zsuzsanna adatlapja

Regisztráció2015.05.25
Utoljára itt2022.08.18

Kiváló 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
+ még egy csillag! Az étterembe érdemes előre asztalt foglalni, mert estére telt ház szokott lenni. Mi személyesen mentünk be és már a foglalásnál körbeugráltak a pincérek, majd felajánlották, hogy válasszunk melyik asztalt szeretnénk. A vacsora fantasztikus finom volt, hatalmas adagokkal, ajándék itallal.
Gyenge 2020. június 27.családjával járt itt
Ma voltunk először az étteremben. Imádom a kacsát, így azt mondtam kifizetek érte 2900 Ft-ot köret nélkül. Életemben nem ettem ilyen rossz kacsamellet. Olyan száraz volt, hogy ketten alig tudtuk letuszkolni, de csak mert éhesek voltunk. Sajnos íztelen is volt mindemellett. A lányom rántott sajtot evett, ami valószínűleg fagyasztott volt.
Kiváló 2020. július 20.családjával járt itt
Tegnap foglaltunk asztalt telefonon 6 főre. Már az asztalfoglalásnál nagyon kedvesek voltak, ugyanez a kedvesség volt jellemző a kiszolgálásra is. Az ételek fantasztikusan finomak voltak. Hatan voltunk, mindenki mindenkiét megkostolta, mert 'muszály' volt :). Vissza fogunk menni még, az egészen biztos. Köszönjük szépen!