Gizi Néni Csárdája Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gizi Néni Csárdája Hévíz vélemények

Kiváló 2022. március 13.családjával járt itt
Hangulatos hely, finom ételek, isteni desszertek, figyelmes és kedves felszolgálók!
Ajánlom mindenkinek
Gizi Néni Csárdája Hévíz - Egyéb
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
Pihenésünk idején rendszeresen ott vacsoráztunk, nagyon kedvesek, előzékenyek, segítőkészek voltak a pincérek, a cukormentes (betegségből adódó)) diétám sem hozta zavarba őket, minden este időben várt az asztalunk és bőséges volt a vacsora, a kínálat is amiből választhattunk. Nagyon megkedveltük a helyet. Bátran ajánljuk mindenkinek az ismerőseink közül, akik Hévízre mennek.
Szörnyű 2018. február 2.egyedül járt itt
Számomra elengedhetetlen, hogyha fizetek valamiért mégpedig nem keveset akkor azt ne arrogáns módon és szinte a tányéromba köpve kapjam meg!!Senkinek nem ajánlom ezt a helyet!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Megéheztünk és ezt a csárdát néztük ki enni. Egy igazi csárda kinézet a városban. Hangulatos. Élő zene volt. Jó ételek, bőséges választék. Bőséges adagok. Hangulatos helyiségek a régi berendezésekkel és ereklyékkel. Gyors kiszolgálás, annak ellenére, hogy tele volt a csárda.
Igaz, vacsora idő volt. Ami nehezebb volt a parkolás. A környező utcákban lehetett. Ajánlom mindenkinek.
Gizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Hévízi nyaralásunk alkalmával jártunk a csárdába. Panziós szállás mellé az étkezést úgy oldják meg a helyiek, hogy a csárdába van lehetőség vacsorázni. Az ételt a szállással fizettük, így a csárdában csak az italfogyasztást kellett külön fizetnünk. Van egy menüsoruk a vacsorához, amiből lehet választani, 2 féle leves, 3-4 főétel és 2 desszert közül.
Gizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Külső képGizi Néni Csárdája Hévíz - Külső képGizi Néni Csárdája Hévíz - Étlap/itallapGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/ital
2017. január 23.a párjával járt itt
Szilveszterkor voltunk vacsorázni ebben az étteremben. Most először jártunk itt. Nem csalódtunk, ami leginkább a hangulatának volt köszönhető nem az ételeknek. Tetszett a belső berendezés, a hangulatos kis kályha. Minden asztalon ünnepi gyertya volt. Általában élőzene is szokott lenni állítólag, de aznap este épp nem volt hozzá szerencsénk.
Kiváló 2016. október 13.a párjával járt itt
A szállásunkon kaptunk kupont, hogy kedvezménnyel ehetünk itt. De nem bántunk meg! Nagyon finomak voltak az ételek! Gyors volt a kiszolgálás és nagyon kedves. Első nap egy pincérnő szolgált és és annyira kedves volt végig mosolygott és többször oda jött hogy minden rendben van finom volt e az étel. Más helyeken alig akar oda mászni a pincér.
Gizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/italGizi Néni Csárdája Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Első alkalommal csak az udvariasság és a korrekt kiszolgálás tűnt fel a nagyon finom, kétszemélyes tálon kívül, amit állítólag csak mi ettünk meg aznap teljes egészében. :) Tényleg szép adag volt, s jók voltak az alapanyagok is. Másnap csak késő este értünk oda (bőven 21 óra után), de még kedvesen felajánlották az étlapot maguktól, nem kellett "könyörögnünk", hogy mi még enni szeretnénk. Újfent pozitív élmény! Köszönjük "Gizi néni"! :)
Kiváló 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
+ még egy csillag! Az étterembe érdemes előre asztalt foglalni, mert estére telt ház szokott lenni. Mi személyesen mentünk be és már a foglalásnál körbeugráltak a pincérek, majd felajánlották, hogy válasszunk melyik asztalt szeretnénk. A vacsora fantasztikus finom volt, hatalmas adagokkal, ajándék itallal.
2014. január 21.a párjával járt itt
Kellemes környezet, ízletes ételek megfizethető középáron.
Jók a napi ajánlatok, melyeket a szokásos étlapi árak alatt adnak, érdemes kipróbálni az ajánlott ételeket.
Idén újra meglátogatjuk férjemmel Gizi néni vendéglőjét és újabb, eddig nem ismert fogásokat rendelünk, biztos vagyok benne hogy nem fogunk csalódni.
Éva+Sándor