Zsindelyes Vendéglő Dobogókő
2098 Dobogókő, Eötvös sétány 10.

Zsindelyes Vendéglő Dobogókő a térképen

Wellness csomagok Dobogókô városában

Zsindelyes Vendéglő Dobogókő vélemények

tarhonya TOP szállásértékelő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Ha arra kirándulunk, évek óta mindig ide térünk be. Most se volt rossz, de egy kicsit csalódtunk. Hideg idő volt, jó lett volna benn átmelegedni. Belépéskor rögtön éreztük, hogy itt ez nem fog megtörténni, láttuk, hogy benn szinte mindenki dzsekiben ült. A kandallóban alig égett egy kis fa, kevés meleget adott. Második csalódásunk a híres kacsamájas kenyér volt.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Zsindelyes Vendéglő nagyon hangulatos hely a dobogókői sípálya mellett. Télen-nyáron kitűnő választás. Télen a forró teák,forraltbor, meleg rétesek,sütik és a befűtött kályha ad klassz hangulatot,nyáron pedig hideg üdítő, fagyi kapható, ami túrázás közben nagyon jól esik a megfáradt vándornak. Nagyon kedves a kiszolgálás.
Balatonberény

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dobogókői kirándulásaink során rendre betértünk ide, a Makovecz tervezte étterem mindig nagyon tetszett, sajátos hangulata van. Valamikor csak egy sörre vagy zsíros kenyérre, valamikor egy komplett ebédre ültünk be. Kirándulás utáni falatozásra való hely, nem gasztronómai fellegvár, az ételek viszonylag egyszerűek, de nem volt velük probléma.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.
Kedves Vendégünk,
az időjáráshoz (és időjárás előrejelzéshez, hiszen nem egyszer egy "záporok, zivatarok előfordulhatnak" mondat tesz tönkre egy hétvégét, amelyen tökéletes kiránduló idő lett volna. . ) ilyen mértékben kötődő forgalmú vendéglátó helyek, mint mi valóban nehezen vennék fel az árversenyt egy jól kalkulálható forgalmú városi vendéglátó egységgel.
Zsindelyes Vendéglő, PR manager
Szolnok

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már nem ez az első alkalom ,hogy betérünk zsindelyesbe, de a kiszolgálás nem változik,modortalan,szinte azt gondolja minek vagy itt-unja az egészet,nem a vendégekért vannak. Pedig itt a sipálya,jurta, kirándulóhelyek. Megkivántam a lila hagymás zsiros kenyeret,finom puha kenyérből készült,az ára 350. -ft,húsos szendvics 600. -ft. Indulhat a kirándulás.
Válasz az értékelésre - 2016. július 12.
Kedves Vendégünk,
köszönjük értékelését és elnézését kérjük, ha úgy érezte, nem volt elég szívélyes kiszolgálásban része. Bár mi is emberek vagyunk, néha rossz napokkal (az elmúlt hétvégére pl. két fő munkája hirtelen kiesett) - továbbra is igyekszünk, hogy vendégeinknek mindig a lehető legjobb kiszolgálást nyújthassuk, ami úgy gondolom, ez az esetek túlnyomó többségében sikerül is.
Zsindelyes Vendéglő, PR manager

Legnépszerűbb csomagok Dobogókőn és környékén
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.891,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 16.247,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.15.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.06. - 2020.11.22.

Szállodák Dobogókő környékén
Royal Club Hotel Dobogókő
Tó Wellness Hotel Dobogókő
City Hotel Unió  Dobogókő
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Zsindelyes Vendéglő DobogókőX