gagica

gagica adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Kisállattal utazó
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2023.09.22

2015. május 14.a párjával járt itt
Május elején voltunk itt a párommal -szintén egy kuponos csábításnak engedve. Az valóban meglepő volt, hogy nem Hévízen van, de minket igazából nem zavart. Pihenni mentünk, nem bulizni. A hotel környezete nagyon szépen gondozott, parkosított. A szoba is kellemes volt - földszinten voltunk. Az ételek finomak voltak és frissek.
Felhasználó fényképei:
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj -
Kiváló 2019. április 26.a párjával járt itt
Viszonylag magas elvárásaim voltak mikor eldöntöttük hogy idejövünk ebédelni. Meg kell valljam, nem csalódtam. Kint biztonságos parkolóhely, bent kellemes légkör fogadott bennünket. Azonnal jött a pincér. Udvarias volt és hamar kihozta az italokat. Az ételekre sem kellett sokat várni - igaz olyan időben voltuk amikor már nem volt sok vendég.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Nyár végén jártam itt, még éppen ki lehetett ülni a teraszra. Finom zöld teát ittam, és nagyon jól éreztem magam. A hely kellemes, udvarias pincérekkel, az ár is elfogadható. Lehet reggelizni, ebéd rendelés is van, házhoz szállítással. Többféle program szerepel a listájukon, és ez nekem nagyon tetszik.