Yellow Pub Étterem Gödöllő

Yellow Pub  Étterem Gödöllő
2100 Gödöllő, Dózsa Gy. út. 64.

Yellow Pub  Étterem Gödöllő a térképen

Yellow Pub Étterem Gödöllő értékelése:

2. helyezett a 33 gödöllői étterem közül
35. helyezett Budapest környékén - 882 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Kisterem - max. 45 fő
Gösser, Edelweiss, Guinness

Yellow Pub Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Yellow Pub Étterem Gödöllőn, a Dózsa György út 64. szám alatt (Gödöllő központjából, a királyi kastélytól az M3 autópályára vezető főúton) található, egy, az 1920-as években épült hangulatos épületben. 1996–ban nyílt meg.
A folyamatos ... Tovább >>
A folyamatos fejlesztés eredményeként ma már megfelel az Európai Unióban is alkalmazott szigorú minőségbiztosítási követelményeknek.

Szolgáltatásunk éttermi vendéglátás, több mint 100 féle meleg és hideg étellel várjuk kedves vendégeinket. Választékunk igazodik a mai kor követelményeinek, megtalálhatók a magyaros, illetve a mediterrán ízvilág ételei is. Nálunk nem gond a vegetáriánus ételeket, illetve a gyermek adagokat keresők kiszolgálása sem.
Italválasztékunk széleskörű, a pubos jelleget a háromféle csapolt sör forgalmazása erősíti.

Az itt eltöltött időt hangulatos belső tér kialakításával, korszerű légtisztító és klimatizáló berendezés felszerelésével tettük kellemesebbé.

Férőhelyek száma:
- 70 fős nagyterem - nemdohányzó
- 45 fős különterem - nemdohányzó
- nyáron 60 fős kerthelyiség - dohányzó!

A fizetés megkönnyítése érdekében kártya-elfogadási lehetőséggel is rendelkezünk, illetve Erzsébet-utalványt, SZÉP Kártyát is elfogadunk.

Internetezni szándékozó vendégeink vezeték nélkül, nagy sebességgel érhetik el a világhálót.

Vállalati, családi rendezvények megtartását, hidegtálak készítését, melegételek kiszállítását éttermünkben, vagy (előzetes egyeztetés esetén) külső helyszínen is vállaljuk.

Yellow Pub Étterem Gödöllő képei

Yellow Pub  Étterem Gödöllő
Szállások Gödöllô városában
Wellness csomagok Gödöllô városában

Yellow Pub Étterem Gödöllő vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag magas elvárásaim voltak mikor eldöntöttük hogy idejövünk ebédelni. Meg kell valljam, nem csalódtam. Kint biztonságos parkolóhely, bent kellemes légkör fogadott bennünket. Azonnal jött a pincér. Udvarias volt és hamar kihozta az italokat. Az ételekre sem kellett sokat várni - igaz olyan időben voltuk amikor már nem volt sok vendég.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett! Kellemes, hangulatos hely, gyors, udvarias kiszolgálás, finom, tartalmas ételek, kiváló desszertek. Jó ár-érték arány. Nem ért csalódás. Jövünk máskor is! Fogyasztott ételek:
- Csirkemell ementáli sajttal és serrano sonkával töltött, héjában sült fűszeres burgonya. - Baconba göngyölt csirkemell filé grillezve, hasábburgonya.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A korábbi értékelések alapján választottuk ezt a helyet. Nem ért csalódás, jó a hangulat, kedves és gyors a kiszolgálás, finomak az ételek. Szarvasragu levest ettünk, ami igen tartalmas és jóízű volt, második fogásnak rántott harcsafilét tartármártással, ezt is elsőosztályúnak találtuk. Aki kellemes helyen gasztronómiai élményre vágyik, annak ajánljuk az éttermet.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó a konyha, jó a kiszolgálás, na meg a mákpálinka. Szuper a kapros borjúraguleves és a Jókai bableves.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hideg téli estén nem találtunk már olyan éttermet ami nyitva lenne,ezért betértünk ide. A hely maga nagyon tetszett,viszont a pincérek ránk sem hederítettek,így megindultunk a sok üres asztal közül az egyik irányába,ők pedig ezt nyugtázva feltápászkodtak,s a segítségünkre siettek. Az ételek minőségét tekintve nem volt pozitív,hogy a hús mócsingos volt.

2013. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legelőször a család vitt el ebbe az étterembe, de teljesen véletlenszerűen. A Kastélyt néztük meg kívülről-belülről, majd éhesek lettünk és pont ide tértünk be. Aminek azóta is örülök, mert nagyon gyorsan, nagyon finom és friss ételeket hoztak ki nekünk. A kiszolgálással sem volt semmi gond. Úgy variálhattuk az ételeket, ahogyan mi szerettük volna.

Legnépszerűbb csomagok Gödöllőn és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 29.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.064 - 17.127,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.09. - 2020.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.12.05.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.719,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Gödöllő környékén
Hotel Aquarell Gödöllő
Royal Club Hotel Gödöllő
Tó Wellness Hotel Gödöllő
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Yellow Pub Étterem GödöllőX