Ypsilon Café Budapest

Ypsilon Café BudapestYpsilon Café Budapest
Ypsilon Café BudapestYpsilon Café Budapest

Ypsilon Café Budapest bemutatkozása

Az Y, mint . . .
A Ypsilon Café, amely étterem és kávézó, gyakran válik könnyed szórakozóhellyé, hangulatában átmenetet képez egy letisztult bár, lounge és kávéház között, s egyben a legkiválóbb találkozóhelyek egyike Budapest közepén, Zugló szívében.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Ypsilon Café Budapest vélemények

2018. október 10.barátokkal járt itt
Koncert előtt barátokkal tértünk be az étterembe. Előre foglaltunk helyet. Kellemes környezet, udvarias gyors kiszolgálás jellemezte a helyet. Az ételek és italok finomak voltak, nekem az előételek nagyon bejöttek. Pozítivként értékeltem azt is hogy volt frissen facsart naracslé is. . . A cigánypecsenye és a somlói galuska is nagyon ízletes volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2017. november 27.barátokkal járt itt
Koncertre menvén egy kis időnk volt még, s egy kapucsínóra beültünk az Ypsilon Cafeba. Kellemes a berendezése, hangulatos, a rendelésünket azonnal felvették, s nem telt el sok idő, már meg is kaptuk. Finom volt a fahéjas, illatos nedű, egy somlóival kísérve. Nem voltak sokan, de az érződött, hogy a halk zene mellett mindenki jól érzi magát, s láthatóan ízlett az előttük levő étel.
Ypsilon Café Budapest - BelsőYpsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - BelsőYpsilon Café Budapest - BelsőYpsilon Café Budapest - BelsőYpsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - Belső
Átlagos 2017. január 9.barátokkal járt itt
egy 10 főős baráti társasággal szilvesztereztünk itt. A welcome drink átlagon felüli volt,azonban belépve meglepett hogy az asztalunkon nincs teritő,valamint, hogy kicsit lassú volt a kiszolgálás. A személyzet azonban nagyon kedves volt,az ételek finomak és változatosak voltak, viszont a svédasztal ujratöltésre sokat kellett várni,tányér sem volt megfelelő számban kirakva.
2016. október 27.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely volt belülről! A mosdó már sajnos nem. A vacsoránál vegyes vélemény alakult ki. A rántott hús már száraz volt, illetve nem frissen volt készítve. A köretként rendelt burgonyaropogós sajnos túl olajos volt. A pincér viszont nagyon kedves volt. Az árak nem szerintünk nem voltak arányban a minőséggel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. július 8.családjával járt itt
Ypsilon - jó hely egy kis családi összejövetelre. Diplomaosztó utáni estebédre kerestünk egy megfelelő helyet:
- könnyen elérhető helyen van,
- parkolás megoldva,
- van különterem,
- jól főznek - ez mondjuk csak utólag derült ki, előre nem teszteltük. Összességében, a különterem kicsit nagy volt nekünk.
Ypsilon Café Budapest - Étel/italYpsilon Café Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. október 11.a párjával járt itt
A hely jó helyen van, már nem külváros, de még van parkolóhely, Sportcsarnok mellett. Kívülről levelekkel befújt, piszkos terasz, minden reklám kint, csak a hely neve nincs, mindegy, tudjuk hova indultunk. Oldalt lóg egy cégér, ennyi. Belső kulturált, majdnem szép, hangulatos párnás pados, sarkos, kényelmes, hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. április 22., üzleti partnerrel járt itt
Ha jó benyomást akarsz tenni az ügyfélre, munkatársra, hozd ide! Semmi faxni, de kellemes. Az elrendezés jó, bár én személy szerint több puha kanapét elviselnék, a kerthelyiség ígéretes (sajnos az időjárás nem engedte meg, hogy ott legyünk). A kiszolgálás korrekt, sőt!
2014. június 5.barátokkal járt itt
Egy hétvégi születésnapi vacsorát töltöttünk itt egy baráti házaspárral. A fogadtatás kellemes volt, az ételek és italok minősége kifogástalan. Ypsion tálat ettünk és mézes barackpálinkát, ásványvizet valamint sört ittunk. A konyha remek, a kiszolgálás viszont - biztos azért, mert épp esküvői rendezvény zajlott - kicsit figyelmetlen volt.
2014. január 1.a párjával járt itt
Bár Zuglóban van, de még is igazán központi helyen. Bevallom egy kicsit félve ültünk be a zaj a por és a füst miatt (mégis csak a Hungária Krt – Stefánia sarkán van)de semmit nem lehet érezni a külvilágból. A hely színvonala hihetetlen, már mint hogy ilyen ízléssel -harmoniával és pénzt nem kímélve költöttek a helyre olyan, mint ha a Váci vagy az Andrássy úton ültem volna be egy étterembe.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Nyár végén jártam itt, még éppen ki lehetett ülni a teraszra. Finom zöld teát ittam, és nagyon jól éreztem magam. A hely kellemes, udvarias pincérekkel, az ár is elfogadható. Lehet reggelizni, ebéd rendelés is van, házhoz szállítással. Többféle program szerepel a listájukon, és ez nekem nagyon tetszik.
Ypsilon Café Budapest a térképen
1143 BudapestStefánia út 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely
H-CS
P
Szo
V
nemzetközi
házias ételek
Zene
Élőzene: jazz
Gépzene: diszkó, karaoke, retró disco
2200 Ft (kb. ár)
Német-osztrák sörök, Búzasör, Stein