Georgina Kerekes

Georgina Kerekes adatlapja

Üdv!
Gina vagyok.Imádok utazgatni, éttermekbe járni, világot látni.Szerettem volna segíteni másoknak is ebben, ezért regisztráltam.Remélem a jövőben sikerül majd ez.Kövessetek nyugodtan, segítek amiben csak tudok.
Ha utazásról vagy étterembe járásról van szó, én aztán mrgadom a módját:-D
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Vízimádó  •  hal-imádó
Regisztráció2016.12.28
Utoljára itt2016.12.28

Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Ismerősök ajánlották, közel is volt, hát kipróbáltuk.A személyzet segítőkészen fogadott minket, a hangulat elbűvölő volt.Az ételek isteniek, de az egyetlen étel amiért még most is ide járunk,a brassói aprópecsenye.Tradicionális hagyományok szerint készítik és nagyon finom.Ha betértek ne hagyjátok ki, Ti sem!
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Mivel itt lakunk Nagykovácsan,rendkívül közel van az étterem, gondoltam térjünk be, próbáljuk ki. A legjobban az tetszett, hogy a küszöbön belépve mesés, a névhez illő levendulás dekoráció és hangulat fogadott.
Szörnyű 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Épp erre jártunk, gondoltuk,kipróbáljuk. Rossz döntés volt. A bárban fojtó, köhögésre ingerlő festékszag uralkodott, így kénytelenek voltunk kiülni a bár elé, a jéghidegbe. A személyzet nem volt túl segítőkész,hogy szépen fogalmazzak. . . Aztán megérkezett az étel. Mindenki a név adó fish and chips menüt kérte.